LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

U17 - LIGA KADETA I JUNIORA

 

SEZONA 2023./ 2024. kolo P N I golova raz bod
1. GRANIČAR /Đ/ - Đurđevac 20 19 1 0 143 29 +114 58
2. BORAC - Imbriovec 20 16 0 4 115 63 +52 48
3. PODRAVAC - Virje 20 13 1 6 72 41 +31 40
4. FERDINANDOVAC - Ferdinandovac 20 13 0 7 99 57 +42 39
5. MLADOST MOLVE - Molve 20 12 3 5 75 53 +22 39
6. STARIGRAD - Starigrad 20 11 1 8 79 50 +29 34
7. TOMISLAV /D/ - Drnje 20 9 0 11 63 74 -11 27
8. MOČILE - Koprivnica 20 5 1 14 39 90 -51 16
9. MLADOST /KP/ - Kloštar Podravski 20 3 2 15 35 92 -57 11
10. BRATSTVO - Kunovec 20 2 1 17 17 112 -95 7
11. RUDAR /G/ - Glogovac 20 2 0 18 14 90 -76 6
12. ---                
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 26.08.2023. 12. kolo -
STARIGRAD ---   --- STARIGRAD  
GRANIČAR /Đ/ BRATSTVO 11 - 0 BRATSTVO GRANIČAR /Đ/ 1 - 8
MLADOST MOLVE RUDAR /G/ 11 - 0 RUDAR /G/ MLADOST MOLVE 0 - 2
MLADOST /KP/ PODRAVAC 2 - 2 PODRAVAC MLADOST /KP/ 5 - 2
TOMISLAV /D/ FERDINANDOVAC 5 - 6 FERDINANDOVAC TOMISLAV /D/ 8 - 0
BORAC MOČILE 12 - 1 MOČILE BORAC 3 - 6
spacer
02. kolo - 02.09.2023. 13. kolo -
--- MOČILE   MOČILE ---  
FERDINANDOVAC BORAC 6 - 4 BORAC FERDINANDOVAC 3 - 2
PODRAVAC TOMISLAV /D/ 5 - 2 TOMISLAV /D/ PODRAVAC 1 - 4
RUDAR /G/ MLADOST /KP/ 1 - 0 MLADOST /KP/ RUDAR /G/ 4 - 0
BRATSTVO MLADOST MOLVE 1 - 5 MLADOST MOLVE BRATSTVO 12 - 0
STARIGRAD GRANIČAR /Đ/ 1 - 2 GRANIČAR /Đ/ STARIGRAD 13 - 0
spacer
03. kolo - 09.09.2023. 14. kolo -
GRANIČAR /Đ/ ---   --- GRANIČAR /Đ/  
MLADOST MOLVE STARIGRAD 1 - 1 STARIGRAD MLADOST MOLVE 1 - 3
MLADOST /KP/ BRATSTVO 0 - 2 BRATSTVO MLADOST /KP/ 2 - 4
TOMISLAV /D/ RUDAR /G/ 2 - 0 RUDAR /G/ TOMISLAV /D/ 0 - 9
BORAC PODRAVAC 6 - 5 PODRAVAC BORAC 3 - 5
MOČILE FERDINANDOVAC 0 - 3 FERDINANDOVAC MOČILE 10 - 0
spacer
04. kolo - 16.09.2023. 15. kolo -
--- FERDINANDOVAC   FERDINANDOVAC ---  
PODRAVAC MOČILE 3 - 1 MOČILE PODRAVAC 0 - 2
RUDAR /G/ BORAC 2 - 4 BORAC RUDAR /G/ 8 - 2
BRATSTVO TOMISLAV /D/ 0 - 5 TOMISLAV /D/ BRATSTVO 3 - 0
STARIGRAD MLADOST /KP/ 8 - 1 MLADOST /KP/ STARIGRAD 1 - 3
GRANIČAR /Đ/ MLADOST MOLVE 2 - 2 MLADOST MOLVE GRANIČAR /Đ/ 0 - 12
spacer
05. kolo - 23.10.2023. 16. kolo -
MLADOST MOLVE ---   --- MLADOST MOLVE  
MLADOST /KP/ GRANIČAR /Đ/ 0 - 5 GRANIČAR /Đ/ MLADOST /KP/ 9 - 0
TOMISLAV /D/ STARIGRAD 3 - 1 STARIGRAD TOMISLAV /D/ 2 - 1
BORAC BRATSTVO 7 - 1 BRATSTVO BORAC 2 - 4
MOČILE RUDAR /G/ 4 - 0 RUDAR /G/ MOČILE 0 - 6
FERDINANDOVAC PODRAVAC 3 - 4 PODRAVAC FERDINANDOVAC 3 - 1
spacer
06. kolo - 30.09.2023. 17. kolo -
--- PODRAVAC   PODRAVAC ---  
RUDAR /G/ FERDINANDOVAC 2 - 3 FERDINANDOVAC RUDAR /G/ 7 - 0
BRATSTVO MOČILE 3 - 5 MOČILE BRATSTVO 0 - 0
STARIGRAD BORAC 2 - 3 BORAC STARIGRAD 8 - 2
GRANIČAR /Đ/ TOMISLAV /D/ 11 - 5 TOMISLAV /D/ GRANIČAR /Đ/ 1 - 11
MLADOST MOLVE MLADOST /KP/ 2 - 1 MLADOST /KP/ MLADOST MOLVE 3 - 3
spacer
07. kolo - 07.10.2023. 18. kolo -
MLADOST /KP/ ---   --- MLADOST /KP/  
TOMISLAV /D/ MLADOST MOLVE 2 - 1 MLADOST MOLVE TOMISLAV /D/ 5 - 3
BORAC GRANIČAR /Đ/ 4 - 13 GRANIČAR /Đ/ BORAC 5 - 2
MOČILE STARIGRAD 0 - 8 STARIGRAD MOČILE 4 - 0
FERDINANDOVAC BRATSTVO 9 - 1 BRATSTVO FERDINANDOVAC 1 - 5
PODRAVAC RUDAR /G/ 7 - 1 RUDAR /G/ PODRAVAC 1 - 2
spacer
08. kolo - 14.10.2023. 19. kolo -
--- RUDAR /G/   RUDAR /G/ ---  
BRATSTVO PODRAVAC 1 - 6 PODRAVAC BRATSTVO 8 - 0
STARIGRAD FERDINANDOVAC 10 - 3 FERDINANDOVAC STARIGRAD 6 - 2
GRANIČAR /Đ/ MOČILE 7 - 2 MOČILE GRANIČAR /Đ/ 1 - 10
MLADOST MOLVE BORAC 5 - 2 BORAC MLADOST MOLVE 5 - 3
MLADOST /KP/ TOMISLAV /D/ 1 - 5 TOMISLAV /D/ MLADOST /KP/ 6 - 3
spacer
09. kolo - 21.10.2023. 20. kolo -
TOMISLAV /D/ ---   --- TOMISLAV /D/  
BORAC MLADOST /KP/ 14 - 0 MLADOST /KP/ BORAC 3 - 6
MOČILE MLADOST MOLVE 1 - 4 MLADOST MOLVE MOČILE 3 - 1
FERDINANDOVAC GRANIČAR /Đ/ 3 - 6 GRANIČAR /Đ/ FERDINANDOVAC 7 - 3
PODRAVAC STARIGRAD 3 - 2 STARIGRAD PODRAVAC 1 - 0
RUDAR /G/ BRATSTVO 3 - 0 BRATSTVO RUDAR /G/ 2 - 0
spacer
10. kolo - 28.10.2023. 21. kolo -
--- BRATSTVO   BRATSTVO ---  
STARIGRAD RUDAR /G/ 10 - 0 RUDAR /G/ STARIGRAD 2 - 4
GRANIČAR /Đ/ PODRAVAC 4 - 3 PODRAVAC GRANIČAR /Đ/ 1 - 2
MLADOST MOLVE FERDINANDOVAC 5 - 3 FERDINANDOVAC MLADOST MOLVE 9 - 2
MLADOST /KP/ MOČILE 4 - 3 MOČILE MLADOST /KP/ 7 - 4
TOMISLAV /D/ BORAC 0 - 7 BORAC TOMISLAV /D/ 5 - 3
spacer
11. kolo - 04.11.2023. 22. kolo -
BORAC ---   --- BORAC  
MOČILE TOMISLAV /D/ 2 - 1 TOMISLAV /D/ MOČILE 6 - 2
FERDINANDOVAC MLADOST /KP/ 3 - 0 MLADOST /KP/ FERDINANDOVAC 2 - 6
PODRAVAC MLADOST MOLVE 4 - 2 MLADOST MOLVE PODRAVAC 4 - 2
RUDAR /G/ GRANIČAR /Đ/ 0 - 2 GRANIČAR /Đ/ RUDAR /G/ 3 - 0
BRATSTVO STARIGRAD 0 - 16 STARIGRAD BRATSTVO 1 - 0
spacer

 

 

 
1ZNL
LIGEMLADIH JUNIORI
JUNIORI

VETERANI

 

 

© 2009.-2014. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.