LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

SEZONA 2022./ 2023. kolo P N I golova raz bod
1. REKA - Reka                
2. UDARNIK - Zablatje                
3. MLADOST /VR/ - Veliki Raven                
4. FUGAPLAST - Gola                
5. RASINJA - Rasinja                
6. JADRAN GALEB - Koledinec                
7. PRIGORJE - Sveti Petar Orehovec                
8. BILOGORA - Gornja Velika                
9. DRAVA /PS/ - Podravske Sesvete                
10. ZAGOREC - Koprivnica                
11. MLADOST /C/ - Carevdar                
12. RUDAR /B/ - Botinovec                
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 21.08.2022. 12. kolo -
REKA RUDAR /B/   RUDAR /B/ REKA  
UDARNIK MLADOST /C/   MLADOST /C/ UDARNIK  
MLADOST /VR/ ZAGOREC   ZAGOREC MLADOST /VR/  
FUGAPLAST DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ FUGAPLAST  
RASINJA BILOGORA   BILOGORA RASINJA  
JADRAN GALEB PRIGORJE   PRIGORJE JADRAN GALEB  
spacer
02. kolo - 28.08.2022. 13. kolo -
RUDAR /B/ PRIGORJE   PRIGORJE RUDAR /B/  
BILOGORA JADRAN GALEB   JADRAN GALEB BILOGORA  
RASINJA DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ RASINJA  
ZAGOREC FUGAPLAST   FUGAPLAST ZAGOREC  
MLADOST /C/ MLADOST /VR/   MLADOST /VR/ MLADOST /C/  
REKA UDARNIK   UDARNIK REKA  
spacer
03. kolo - 04.09.2022. 14. kolo -
UDARNIK RUDAR /B/   RUDAR /B/ UDARNIK  
MLADOST /VR/ REKA   REKA MLADOST /VR/  
FUGAPLAST MLADOST /C/   MLADOST /C/ FUGAPLAST  
RASINJA ZAGOREC   ZAGOREC RASINJA  
JADRAN GALEB DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ JADRAN GALEB  
PRIGORJE BILOGORA   BILOGORA PRIGORJE  
spacer
04. kolo - 11.09.2022. 15. kolo -
RUDAR /B/ BILOGORA   BILOGORA RUDAR /B/  
DRAVA /PS/ PRIGORJE   PRIGORJE DRAVA /PS/  
ZAGOREC JADRAN GALEB   JADRAN GALEB ZAGOREC  
MLADOST /C/ RASINJA   RASINJA MLADOST /C/  
REKA FUGAPLAST   FUGAPLAST REKA  
UDARNIK MLADOST /VR/   MLADOST /VR/ UDARNIK  
spacer
05. kolo - 18.09.2022. 16. kolo -
MLADOST /VR/ RUDAR /B/   RUDAR /B/ MLADOST /VR/  
FUGAPLAST UDARNIK   UDARNIK FUGAPLAST  
RASINJA REKA   REKA RASINJA  
JADRAN GALEB MLADOST /C/   MLADOST /C/ JADRAN GALEB  
PRIGORJE ZAGOREC   ZAGOREC PRIGORJE  
DRAVA /PS/ BILOGORA   BILOGORA DRAVA /PS/  
spacer
06. kolo - 25.09.2022. 17. kolo -
RUDAR /B/ DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ RUDAR /B/  
ZAGOREC BILOGORA   BILOGORA ZAGOREC  
MLADOST /C/ PRIGORJE   PRIGORJE MLADOST /C/  
REKA JADRAN GALEB   JADRAN GALEB REKA  
UDARNIK RASINJA   RASINJA UDARNIK  
MLADOST /VR/ FUGAPLAST   FUGAPLAST MLADOST /VR/  
spacer
07. kolo - 02.10.2022. 18. kolo -
FUGAPLAST RUDAR /B/   RUDAR /B/ FUGAPLAST  
RASINJA MLADOST /VR/   MLADOST /VR/ RASINJA  
JADRAN GALEB UDARNIK   UDARNIK JADRAN GALEB  
PRIGORJE REKA   REKA PRIGORJE  
BILOGORA MLADOST /C/   MLADOST /C/ BILOGORA  
DRAVA /PS/ ZAGOREC   ZAGOREC DRAVA /PS/  
spacer
08. kolo - 09.10.2022. 19. kolo -
RUDAR /B/ ZAGOREC   ZAGOREC RUDAR /B/  
MLADOST /C/ DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ MLADOST /C/  
REKA BILOGORA   BILOGORA REKA  
UDARNIK PRIGORJE   PRIGORJE UDARNIK  
MLADOST /VR/ JADRAN GALEB   JADRAN GALEB MLADOST /VR/  
FUGAPLAST RASINJA   RASINJA FUGAPLAST  
spacer
09. kolo - 16.10.2022. 20. kolo -
RASINJA RUDAR /B/   RUDAR /B/ RASINJA  
JADRAN GALEB FUGAPLAST   FUGAPLAST JADRAN GALEB  
PRIGORJE MLADOST /VR/   MLADOST /VR/ PRIGORJE  
BILOGORA UDARNIK   UDARNIK BILOGORA  
DRAVA /PS/ REKA   REKA DRAVA /PS/  
ZAGOREC MLADOST /C/   MLADOST /C/ ZAGOREC  
spacer
10. kolo - 23.10.2022. 21. kolo -
RUDAR /B/ MLADOST /C/   MLADOST /C/ RUDAR /B/  
REKA ZAGOREC   ZAGOREC REKA  
UDARNIK DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ UDARNIK  
MLADOST /VR/ BILOGORA   BILOGORA MLADOST /VR/  
FUGAPLAST PRIGORJE   PRIGORJE FUGAPLAST  
RASINJA JADRAN GALEB   JADRAN GALEB RASINJA  
spacer
11. kolo - 30.10.2022. 22. kolo -
JADRAN GALEB RUDAR /B/   RUDAR /B/ JADRAN GALEB  
PRIGORJE RASINJA   RASINJA PRIGORJE  
BILOGORA FUGAPLAST   FUGAPLAST BILOGORA  
DRAVA /PS/ MLADOST /VR/   MLADOST /VR/ DRAVA /PS/  
ZAGOREC UDARNIK   UDARNIK ZAGOREC  
MLADOST /C/ REKA   REKA MLADOST /C/  
spacer

 

spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1. ŽNL

pdf

2. ŽNL

pdf

3. ŽNL

pdf

4. ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

 

© 2009.-2015. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.