LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2021. / 2022. kolo P N I golova razlika bodova
1. STARIGRAD - Starigrad 26 17 3 6 68 34 +34 54
2. MLADOST /KB/ - Koprivnički Bregi 26 16 5 5 69 35 +34 53
3. PRUGOVAC - Prugovac 26 16 2 8 70 44 +26 50
4. OMLADINAC - Herešin 26 15 2 9 68 46 +22 47
5. PREKODRAVAC - Ždala 26 13 4 9 56 47 +9 43
6. RUDAR /G/ - Glogovac 26 11 8 7 54 41 +13 41
7. SOKOL - Sokolovac 26 11 7 8 56 43 +13 40
8. GOŠK - Gotalovo 26 11 4 11 56 61 -5 37
9. ČVRSTEC - Sveti Petar Čvrstec 26 10 3 13 65 69 -4 33
10. MIČETINAC - Mičetinac 26 9 3 14 42 62 -20 30
11. GORNJA RIJEKA - Gornja RIjeka 26 8 4 14 42 60 -18 28
12. HRVATSKI BOJOVNIK - Mokrice Miholečke 26 8 4 14 41 74 -33 28
13. PODRAVEC - Torčec 26 6 1 19 38 76 -38 19
14. FUGAPLAST - Gola 26 4 4 18 42 75 -33 16
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 21./22.08.2021. 14. kolo - 12./13.03.2022.
PREKODRAVAC HRVATSKI BOJOVNIK 7 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK PREKODRAVAC 1 - 4
RUDAR /G/ FUGAPLAST 1 - 1 FUGAPLAST RUDAR /G/ 1 - 2
PODRAVEC MIČETINAC 3 - 0 MIČETINAC PODRAVEC 3 - 2
PRUGOVAC STARIGRAD 1 - 1 STARIGRAD PRUGOVAC 4 - 0
SOKOL GORNJA RIJEKA 1 - 1 GORNJA RIJEKA SOKOL 1 - 3
OMLADINAC MLADOST /KB/ 2 - 3 MLADOST /KB/ OMLADINAC 1 - 2
ČVRSTEC GOŠK 4 - 0 GOŠK ČVRSTEC 3 - 1
spacer
02. kolo - 28./29.08.2021. 15. kolo - 19./20.03.2022.
HRVATSKI BOJOVNIK GOŠK 2 - 1 GOŠK HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 0
MLADOST /KB/ ČVRSTEC 3 - 0 ČVRSTEC MLADOST /KB/ 0 - 2
GORNJA RIJEKA OMLADINAC 3 - 0 OMLADINAC GORNJA RIJEKA 7 - 0
STARIGRAD SOKOL 2 - 2 SOKOL STARIGRAD 2 - 0
MIČETINAC PRUGOVAC 0 - 1 PRUGOVAC MIČETINAC 1 - 3
FUGAPLAST PODRAVEC 2 - 3 PODRAVEC FUGAPLAST 3 - 2
PREKODRAVAC RUDAR /G/ 0 - 0 RUDAR /G/ PREKODRAVAC 3 - 0
spacer
03. kolo - 04./05.09.2021. 16. kolo - 26./27.03.2022.
RUDAR /G/ HRVATSKI BOJOVNIK 3 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK RUDAR /G/ 4 - 2
PODRAVEC PREKODRAVAC 0 - 2 PREKODRAVAC PODRAVEC 1 - 0
PRUGOVAC FUGAPLAST 4 - 1 FUGAPLAST PRUGOVAC 1 - 2
SOKOL MIČETINAC 6 - 0 MIČETINAC SOKOL 4 - 0
OMLADINAC STARIGRAD 4 - 0 STARIGRAD OMLADINAC 1 - 3
ČVRSTEC GORNJA RIJEKA 2 - 0 GORNJA RIJEKA ČVRSTEC 2 - 3
GOŠK MLADOST /KB/ 0 - 2 MLADOST /KB/ GOŠK 1 - 1
spacer
04. kolo - 11./12.09.2021. 17. kolo - 02./03.04.2022.
HRVATSKI BOJOVNIK MLADOST /KB/ 2 - 4 MLADOST /KB/ HRVATSKI BOJOVNIK 6 - 1
GORNJA RIJEKA GOŠK 1 - 2 GOŠK GORNJA RIJEKA 9 - 1
STARIGRAD ČVRSTEC 2 - 0 ČVRSTEC STARIGRAD 5 - 3
MIČETINAC OMLADINAC 0 - 0 OMLADINAC MIČETINAC 0 - 1
FUGAPLAST SOKOL 1 - 2 SOKOL FUGAPLAST 3 - 2
PREKODRAVAC PRUGOVAC 2 - 1 PRUGOVAC PREKODRAVAC 0 - 2
RUDAR /G/ PODRAVEC 6 - 1 PODRAVEC RUDAR /G/ 2 - 4
spacer
05. kolo - 18./19.09.2021. 18. kolo - 09./10.04.2022.
PODRAVEC HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 3 HRVATSKI BOJOVNIK PODRAVEC 4 - 1
PRUGOVAC RUDAR /G/ 4 - 1 RUDAR /G/ PRUGOVAC 2 - 0
SOKOL PREKODRAVAC 6 - 4 PREKODRAVAC SOKOL 1 - 1
OMLADINAC FUGAPLAST 2 - 4 FUGAPLAST OMLADINAC 1 - 0
ČVRSTEC MIČETINAC 6 - 2 MIČETINAC ČVRSTEC 3 - 4
GOŠK STARIGRAD 3 - 2 STARIGRAD GOŠK 1 - 0
MLADOST /KB/ GORNJA RIJEKA 5 - 0 GORNJA RIJEKA MLADOST /KB/ 1 - 1
spacer
06. kolo - 25./26.09.2021. 19. kolo - 16./17.04.2022.
HRVATSKI BOJOVNIK GORNJA RIJEKA 2 - 1 GORNJA RIJEKA HRVATSKI BOJOVNIK 0 - 0
STARIGRAD MLADOST /KB/ 5 - 2 MLADOST /KB/ STARIGRAD 2 - 2
MIČETINAC GOŠK 2 - 2 GOŠK MIČETINAC 4 - 1
FUGAPLAST ČVRSTEC 2 - 3 ČVRSTEC FUGAPLAST 2 - 0
PREKODRAVAC OMLADINAC 3 - 3 OMLADINAC PREKODRAVAC 2 - 0
RUDAR /G/ SOKOL 1 - 1 SOKOL RUDAR /G/ 1 - 1
PODRAVEC PRUGOVAC 0 - 6 PRUGOVAC PODRAVEC 3 - 1
spacer
07. kolo - 02./03.10.2021. 20. kolo - 23./24.04.2022.
PRUGOVAC HRVATSKI BOJOVNIK 3 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK PRUGOVAC 2 - 3
SOKOL PODRAVEC 1 - 4 PODRAVEC SOKOL 0 - 0
OMLADINAC RUDAR /G/ 1 - 4 RUDAR /G/ OMLADINAC 5 - 0
ČVRSTEC PREKODRAVAC 4 - 4 PREKODRAVAC ČVRSTEC 4 - 2
GOŠK FUGAPLAST 2 - 2 FUGAPLAST GOŠK 3 - 2
MLADOST /KB/ MIČETINAC 3 - 1 MIČETINAC MLADOST /KB/ 1 - 2
GORNJA RIJEKA STARIGRAD 0 - 2 STARIGRAD GORNJA RIJEKA 4 - 1
spacer
08. kolo - 09./10.10.2021. 21. kolo - 30.04./01.05.2022.
HRVATSKI BOJOVNIK STARIGRAD 2 - 6 STARIGRAD HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 1
MIČETINAC GORNJA RIJEKA 3 - 2 GORNJA RIJEKA MIČETINAC 4 - 0
FUGAPLAST MLADOST /KB/ 1 - 5 MLADOST /KB/ FUGAPLAST 2 - 2
PREKODRAVAC GOŠK 3 - 2 GOŠK PREKODRAVAC 2 - 0
RUDAR /G/ ČVRSTEC 2 - 2 ČVRSTEC RUDAR /G/ 5 - 2
PODRAVEC OMLADINAC 1 - 2 OMLADINAC PODRAVEC 6 - 0
PRUGOVAC SOKOL 5 - 1 SOKOL PRUGOVAC 2 - 0
spacer
09. kolo - 16./17.10.2021. 22. kolo - 07./08.05.2022.
SOKOL HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 3 HRVATSKI BOJOVNIK SOKOL 1 - 1
OMLADINAC PRUGOVAC 3 - 2 PRUGOVAC OMLADINAC 7 - 3
ČVRSTEC PODRAVEC 1 - 2 PODRAVEC ČVRSTEC 3 - 1
GOŠK RUDAR /G/ 0 - 3 RUDAR /G/ GOŠK 2 - 2
MLADOST /KB/ PREKODRAVAC 4 - 0 PREKODRAVAC MLADOST /KB/ 2 - 1
GORNJA RIJEKA FUGAPLAST 4 - 2 FUGAPLAST GORNJA RIJEKA 4 - 6
STARIGRAD MIČETINAC 4 - 0 MIČETINAC STARIGRAD 2 - 5
spacer
10. kolo - 23./24.10.2021. 23. kolo - 14./15.05.2022.
HRVATSKI BOJOVNIK MIČETINAC 2 - 2 MIČETINAC HRVATSKI BOJOVNIK 3 - 1
FUGAPLAST STARIGRAD 0 - 2 STARIGRAD FUGAPLAST 5 - 1
PREKODRAVAC GORNJA RIJEKA 2 - 0 GORNJA RIJEKA PREKODRAVAC 4 - 2
RUDAR /G/ MLADOST /KB/ 1 - 3 MLADOST /KB/ RUDAR /G/ 2 - 2
PODRAVEC GOŠK 4 - 5 GOŠK PODRAVEC 5 - 3
PRUGOVAC ČVRSTEC 6 - 6 ČVRSTEC PRUGOVAC 1 - 4
SOKOL OMLADINAC 3 - 0 OMLADINAC SOKOL 2 - 0
spacer
11. kolo - 30./31.10.2021. 24. kolo - 21./22.05.2022.
OMLADINAC HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK OMLADINAC 0 - 7
ČVRSTEC SOKOL 2 - 5 SOKOL ČVRSTEC 3 - 0
GOŠK PRUGOVAC 3 - 2 PRUGOVAC GOŠK 6 - 2
MLADOST /KB/ PODRAVEC 2 - 1 PODRAVEC MLADOST /KB/ 0 - 4
GORNJA RIJEKA RUDAR /G/ 3 - 0 RUDAR /G/ GORNJA RIJEKA 0 - 0
STARIGRAD PREKODRAVAC 0 - 2 PREKODRAVAC STARIGRAD 0 - 2
MIČETINAC FUGAPLAST 4 - 1 FUGAPLAST MIČETINAC 1 - 0
spacer
12. kolo - 06./07.11.2021. 25. kolo - 28./29.05.2022.
HRVATSKI BOJOVNIK FUGAPLAST 2 - 2 FUGAPLAST HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 4
PREKODRAVAC MIČETINAC 1 - 3 MIČETINAC PREKODRAVAC 3 - 0
RUDAR /G/ STARIGRAD 0 - 1 STARIGRAD RUDAR /G/ 5 - 0
PODRAVEC GORNJA RIJEKA 0 - 1 GORNJA RIJEKA PODRAVEC 5 - 2
PRUGOVAC MLADOST /KB/ 2 - 0 MLADOST /KB/ PRUGOVAC 2 - 3
SOKOL GOŠK 7 - 0 GOŠK SOKOL 1 - 0
OMLADINAC ČVRSTEC 4 - 2 ČVRSTEC OMLADINAC 2 - 5
spacer
13. kolo - 13./14.11.2021. 26. kolo - 04./05.06.2022.
ČVRSTEC HRVATSKI BOJOVNIK 6 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK ČVRSTEC 3 - 1
GOŠK OMLADINAC 1 - 2 OMLADINAC GOŠK 6 - 2
MLADOST /KB/ SOKOL 3 - 2 SOKOL MLADOST /KB/ 1 - 4
GORNJA RIJEKA PRUGOVAC 1 - 2 PRUGOVAC GORNJA RIJEKA 2 - 0
STARIGRAD PODRAVEC 4 - 1 PODRAVEC STARIGRAD 0 - 3
MIČETINAC RUDAR /G/ 0 - 1 RUDAR /G/ MIČETINAC 6 - 1
FUGAPLAST PREKODRAVAC 1 - 7 PREKODRAVAC FUGAPLAST 3 - 2
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1. ŽNL

pdf

2. ŽNL

pdf

3. ŽNL

pdf

4. ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

 

© 2009.-2013. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.