LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2023. / 2024. kolo P N I golova razlika bodova
1. GRANIČAR /Đ/ - Đurđevac 22 19 2 1 76 13 +63 59
2. TOMISLAV /D/ - Drnje 22 12 4 6 41 28 +13 40
3. OSVIT - Đelekovec 22 12 3 7 58 34 +24 39
4. KALINOVAC - Kalinovac 22 11 5 6 40 30 +10 38
5. PRUGOVAC - Prugovac 22 10 7 5 38 25 +13 37
6. MOČILE - Koprivnica 22 9 8 5 41 31 +10 35
7. TOMISLAV RADNIK - Sveti Ivan Žabno 22 10 4 8 34 37 -3 34
8. STARIGRAD - Starigrad 22 9 4 9 49 33 +16 31
9. MIKLINOVEC - Koprivnica 22 9 3 10 28 37 -9 30
10. SLOGA - Koprivnički Ivanec 22 8 3 11 42 38 +4 27
11. RUDAR /G/ - Glogovac 22 8 1 13 32 57 -25 25
12. PANONIJA - Peteranec 22 5 2 15 16 48 -32 17
13. LIPA - Hlebine 22 4 3 15 28 69 -41 15
14. DRAVA /NP/ - Novigrad Podravski 22 2 3 17 17

60

-43 9
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 19./20.08.2023. 14. kolo - 16./17.03.2024.
TOMISLAV /D/ DRAVA /NP/ 3 - 0 DRAVA /NP/ TOMISLAV /D/ 0 - 3
MIKLINOVEC PRUGOVAC 0 - 2 PRUGOVAC MIKLINOVEC 1 - 2
LIPA TOMISLAV RADNIK 1 - 1 TOMISLAV RADNIK LIPA 2 - 3
SLOGA OSVIT 3 - 4 OSVIT SLOGA 0 - 1
KALINOVAC MOČILE 2 - 2 MOČILE KALINOVAC 1 - 1
GRANIČAR /Đ/ STARIGRAD 5 - 0 STARIGRAD GRANIČAR /Đ/ 0 - 1
RUDAR /G/ PANONIJA 4 - 1 PANONIJA RUDAR /G/ 0 - 3
spacer
02. kolo - 26./27.08.2023. 15. kolo - 23./24.03.2024.
DRAVA /NP/ PANONIJA 1 - 3 PANONIJA DRAVA /NP/ 3 - 0
STARIGRAD RUDAR /G/ 6 - 0 RUDAR /G/ STARIGRAD 3 - 1
MOČILE GRANIČAR /Đ/ 0 - 3 GRANIČAR /Đ/ MOČILE 1 - 1
OSVIT KALINOVAC 2 - 2 KALINOVAC OSVIT 4 - 1
TOMISLAV RADNIK SLOGA 4 - 0 SLOGA TOMISLAV RADNIK 0 - 1
PRUGOVAC LIPA 3 - 0 LIPA PRUGOVAC 1 - 5
TOMISLAV /D/ MIKLINOVEC 4 - 0 MIKLINOVEC TOMISLAV /D/ 0 - 0
spacer
03. kolo - 02./03.09.2023. 16. kolo - 30./31.03.2024.
MIKLINOVEC DRAVA /NP/ 0 - 0 DRAVA /NP/ MIKLINOVEC 3 - 1
LIPA TOMISLAV /D/ 1 - 1 TOMISLAV /D/ LIPA 3 - 2
SLOGA PRUGOVAC 0 - 0 PRUGOVAC SLOGA 3 - 0
KALINOVAC TOMISLAV RADNIK 4 - 1 TOMISLAV RADNIK KALINOVAC 0 - 2
GRANIČAR /Đ/ OSVIT 2 - 1 OSVIT GRANIČAR /Đ/ 1 - 4
RUDAR /G/ MOČILE 2 - 4 MOČILE RUDAR /G/ 4 - 1
PANONIJA STARIGRAD 1 - 6 STARIGRAD PANONIJA 4 - 0
spacer
04. kolo - 09./10.09.2023. 17. kolo - 06./07.04.2024.
DRAVA /NP/ STARIGRAD 0 - 6 STARIGRAD DRAVA /NP/ 4 - 0
MOČILE PANONIJA 2 - 0 PANONIJA MOČILE 0 - 0
OSVIT RUDAR /G/ 3 - 1 RUDAR /G/ OSVIT 3 - 2
TOMISLAV RADNIK GRANIČAR /Đ/ 1 - 4 GRANIČAR /Đ/ TOMISLAV RADNIK 2 - 1
PRUGOVAC KALINOVAC 1 - 0 KALINOVAC PRUGOVAC 2 - 0
TOMISLAV /D/ SLOGA 1 - 0 SLOGA TOMISLAV /D/ 1 - 1
MIKLINOVEC LIPA 2 - 1 LIPA MIKLINOVEC 2 - 5
spacer
05. kolo - 16./17.09.2023. 18. kolo - 13./14.04.2024.
LIPA DRAVA /NP/ 1 - 2 DRAVA /NP/ LIPA 2 - 3
SLOGA MIKLINOVEC 1 - 0 MIKLINOVEC SLOGA 2 - 1
KALINOVAC TOMISLAV /D/ 1 - 4 TOMISLAV /D/ KALINOVAC 2 - 3
GRANIČAR /Đ/ PRUGOVAC 2 - 0 PRUGOVAC GRANIČAR /Đ/ 0 - 2
RUDAR /G/ TOMISLAV RADNIK 1 - 3 TOMISLAV RADNIK RUDAR /G/ 4 - 2
PANONIJA OSVIT 0 - 3 OSVIT PANONIJA 2 - 0
STARIGRAD MOČILE 0 - 0 MOČILE STARIGRAD 3 - 0
spacer
06. kolo - 23./24.09.2023. 19. kolo - 20./21.04.2024.
DRAVA /NP/ MOČILE 0 - 0 MOČILE DRAVA /NP/ 1 - 0
OSVIT STARIGRAD 2 - 1 STARIGRAD OSVIT 1 - 4
TOMISLAV RADNIK PANONIJA 2 - 0 PANONIJA TOMISLAV RADNIK 0 - 0
PRUGOVAC RUDAR /G/ 2 - 1 RUDAR /G/ PRUGOVAC 1 - 1
TOMISLAV /D/ GRANIČAR /Đ/ 0 - 5 GRANIČAR /Đ/ TOMISLAV /D/ 5 - 0
MIKLINOVEC KALINOVAC 1 - 0 KALINOVAC MIKLINOVEC 4 - 1
LIPA SLOGA 2 - 6 SLOGA LIPA 1 - 2
spacer
07. kolo - 30.09./01.10.2023. 20. kolo - 27./28.04.2024.
SLOGA DRAVA /NP/ 7 - 1 DRAVA /NP/ SLOGA 1 - 2
KALINOVAC LIPA 3 - 3 LIPA KALINOVAC 0 - 1
GRANIČAR /Đ/ MIKLINOVEC 6 - 0 MIKLINOVEC GRANIČAR /Đ/ 1 - 0
RUDAR /G/ TOMISLAV /D/ 0 - 4 TOMISLAV /D/ RUDAR /G/ 2 - 0
PANONIJA PRUGOVAC 3 - 5 PRUGOVAC PANONIJA 3 - 0
STARIGRAD TOMISLAV RADNIK 0 - 2 TOMISLAV RADNIK STARIGRAD 2 - 1
MOČILE OSVIT 3 - 2 OSVIT MOČILE 5 - 1
spacer
08. kolo - 07./08.10.2023. 21. kolo - 04./05.05.2024.
DRAVA /NP/ OSVIT 3 - 5 OSVIT DRAVA /NP/ 2 - 1
TOMISLAV RADNIK MOČILE 2 - 7 MOČILE TOMISLAV RADNIK 2 - 2
PRUGOVAC STARIGRAD 1 - 3 STARIGRAD PRUGOVAC 0 - 0
TOMISLAV /D/ PANONIJA 1 - 0 PANONIJA TOMISLAV /D/ 2 - 0
MIKLINOVEC RUDAR /G/ 6 - 2 RUDAR /G/ MIKLINOVEC 2 - 1
LIPA GRANIČAR /Đ/ 0 - 4 GRANIČAR /Đ/ LIPA 5 - 0
SLOGA KALINOVAC 5 - 0 KALINOVAC SLOGA 1 - 0
spacer
09. kolo - 14./15.10.2023. 22. kolo - 11./12.05.2024.
KALINOVAC DRAVA /NP/ 3 - 0 DRAVA /NP/ KALINOVAC 0 - 1
GRANIČAR /Đ/ SLOGA 3 - 1 SLOGA GRANIČAR /Đ/ 3 - 4
RUDAR /G/ LIPA 2 - 1 LIPA RUDAR /G/ 5 - 0
PANONIJA MIKLINOVEC 1 - 0 MIKLINOVEC PANONIJA 2 - 0
STARIGRAD TOMISLAV /D/ 0 - 2 TOMISLAV /D/ STARIGRAD 0 - 2
MOČILE PRUGOVAC 2 - 3 PRUGOVAC MOČILE 0 - 0
OSVIT TOMISLAV RADNIK 0 - 0 TOMISLAV RADNIK OSVIT 1 - 0
spacer
10. kolo - 21./22.10.2023. 23. kolo - 18./19.05.2024.
DRAVA /NP/ TOMISLAV RADNIK 1 - 2 TOMISLAV RADNIK DRAVA /NP/  
PRUGOVAC OSVIT 2 - 2 OSVIT PRUGOVAC  
TOMISLAV /D/ MOČILE 4 - 0 MOČILE TOMISLAV /D/  
MIKLINOVEC STARIGRAD 2 - 2 STARIGRAD MIKLINOVEC  
LIPA PANONIJA 0 - 1 PANONIJA LIPA  
SLOGA RUDAR /G/ 1 - 0 RUDAR /G/ SLOGA  
KALINOVAC GRANIČAR /Đ/ 2 - 2 GRANIČAR /Đ/ KALINOVAC  
spacer
11. kolo - 28./29.10.2023. 24. kolo - 25./26.05.2024.
GRANIČAR /Đ/ DRAVA /NP/ 6 - 1 DRAVA /NP/ GRANIČAR /Đ/  
RUDAR /G/ KALINOVAC 1 - 0 KALINOVAC RUDAR /G/  
PANONIJA SLOGA 1 - 4 SLOGA PANONIJA  
STARIGRAD LIPA 6 - 0 LIPA STARIGRAD  
MOČILE MIKLINOVEC 0 - 1 MIKLINOVEC MOČILE  
OSVIT TOMISLAV /D/ 4 - 1 TOMISLAV /D/ OSVIT  
TOMISLAV RADNIK PRUGOVAC 1 - 3 PRUGOVAC TOMISLAV RADNIK  
spacer
12. kolo - 04./05.11.2023. 25. kolo - 01./02.06.2024.
DRAVA /NP/ PRUGOVAC 1 - 1 PRUGOVAC DRAVA /NP/  
TOMISLAV /D/ TOMISLAV RADNIK 3 - 0 TOMISLAV RADNIK TOMISLAV /D/  
MIKLINOVEC OSVIT 0 - 3 OSVIT MIKLINOVEC  
LIPA MOČILE 0 - 4 MOČILE LIPA  
SLOGA STARIGRAD 3 - 3 STARIGRAD SLOGA  
KALINOVAC PANONIJA 2 - 0 PANONIJA KALINOVAC  
GRANIČAR /Đ/ RUDAR /G/ 6 - 0 RUDAR /G/ GRANIČAR /Đ/  
spacer
13. kolo - 11./12.11.2023. 26. kolo - 08./09.06.2024.
RUDAR /G/ DRAVA /NP/ 3 - 0 DRAVA /NP/ RUDAR /G/  
PANONIJA GRANIČAR /Đ/ 0 - 4 GRANIČAR /Đ/ PANONIJA  
STARIGRAD KALINOVAC 3 - 2 KALINOVAC STARIGRAD  
MOČILE SLOGA 4 - 2 SLOGA MOČILE  
OSVIT LIPA 10 - 0 LIPA OSVIT  
TOMISLAV RADNIK MIKLINOVEC 2 - 1 MIKLINOVEC TOMISLAV RADNIK  
PRUGOVAC TOMISLAV /D/ 2 - 2 TOMISLAV /D/ PRUGOVAC  

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

 

 

© 2009.-2017. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.