LOGO Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530
 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

r.b. klub mjesto godina predsjednik tajnik mb/oib boja
1. HNL
1. Slaven Belupo Koprivnica 1907. Kolarić Hrvoje Kerovec Robert 091/2200343   plava
3. HNL
1. Koprivnica Koprivnica 1950. Tucaković Slavko 099/5828789 091/1121160   zelena
MŽNL
1. Graničar Đurđevac 1919. Radman Ivan 098/578237 Gračan Tomislav 099/3119547   crvena
3. Križevci Križevci 1909. Kemenović Damir 098/549531 Budinski Dražen 098/621953   plava
4. Podravac Virje 1908. Lukić Mirko 098/248693 Ivančin Mišel 091/5875298   crvena
5. Tehničar 1974 Cvetkovec 1974. Pribeg Igor 098/9144404 Matijašec Dubravko 098/1724850   žuta, žuta, plava
1. ŽNL
1. Borac Imbriovec 1947. Loparić Miroslav 099/5112525 Porić Dražen 099/6651431   bijela, bijela, bijela
2. Bratstvo Kunovec 1947. Blažic Siniša 098/474959 Petran Krešimir 098/496808   plava, plava, plava
3. Drava Novigrad Podravski 1922.   Vuljak Krunoslav 098/722378   zelena
4. Fugaplast Gola 2008. Marković Kristijan 099/2264335 Bečeić kristijan 098/9989163   plava
5. Graničar Legrad 1924. Baranašić Marijan 099/2835066 Gašpar Mladen 099/6651968   plava, plava, plava
6. Kalinovac Kalinovac 1921. Stankir Tomislav 099/8121499 Puhač Andrija 098/803456   bijela, plava, bijela
7. Mladost Kloštar Podravski 1922. Presečan Siniša 091/1987287 Frčak Ivica 098/447702   plava
8. Mladost-Molve Molve 1958. Vršić Josip 098/248527 Kolar Josip 099/2249202   plava, plava, plava
9. Osvit Đelekovec 1923. Vuljak Martin 091/1539723 Gašpar Zoran 098/9419330   plava, plava, plava
10. Panonija Peteranec 1922. Blažotić Miroslav 098/836952 Mihalić Dražen 098/1950646   plava, plava, plava
11. Prekodravac Ždala 1973. Tišljarić Vladimir 098/817786 Grčić Danijela 099/3155005   crno-žuta
12. Sloga Koprivnički Ivanec 1947. Slatina Branko 091/5250680 Petrović Vedran 098/9144476   bijela
13. Tomislav Drnje 1921. Mihalić Ivan 099/6652315 Kovačić Kristijan 098/1389395   plava, plava, plava
14. Tomislav Sveti Ivan Žabno 1925. Smuđ Tihomir 098/657034 Cmrk Dražen 091/5166161   plava, plava, plava
2. ŽNL
1. Ferdinandovac Ferdinandovac 1948. Maletić Vjekoslav 091/5093299 Kudumija Vjekoslav 091/8825941   plava, plava, plava
2. Gornja Rijeka Gornja Rijeka 1996. Jambrec Jadranko 099/5639786 Zvonar Darko 091/5150436   plava
3. GOŠK Gotalovo 1975. Saboliček Uršula Ema 098/9165977 Grašić Željko 098/790932   plava, bijela, bijela
4. Hrvatski Bojovnik Mokrice Miholečke 1986. Poljak Željko 099/5931542 Poljak Josip 098/9224043   crna, crna, crna
5. Lipa Hlebine 1924. Štrkalj Mihael 098/9224593 Sinković Siniša 098/1994831   žuto-zelena
6. Miklinovec Koprivnica 1978. Gojković Ranko 098/1853220     svijetloplava
7. Mladost Koprivnički Bregi 1964. Bunić Željko 092/2981202     žuta, žuta, žuta
8. Mladost Sigetec 1949. Barčanec Ivan 098/790914 Međimorec Miroslav 099/4212405   plava, plava, plava
9. Omladinac Herešin 1964. Jedvaj Dražen 099/2391543 Šipek Zvonko 098/9525292   crvena, crvena, crvena
10. Prugovac Prugovac 1947. Furdić Tomislav 099/8338629 Pavunić Zdenko 091/6215000   plava, bijela, bijela
11. Reka Reka-Koprivnica 1974. Milanović Goran 098/248248 Turajlić Stevo 098/9344170   plavo-bijelo-žuta
12. Starigrad Starigrad-Koprivnica 1997. Belčić Krešimir 099/2459481 Habek Mario 095/1974904   zelena
13. Tehnika Koprivnica 1978. Bajalica Igor 091/5098393 Sabolić Pero 098/9539575   plava, plava, plava
14. Viktorija Vojakovac 1974. Bastašić Nebojša 099/3265936 Dragutin Salopek 091/5670913   crvena, crvena, crvena
3. ŽNL - Đurđevac
1. Bilogora Gornja Velika 1995. Kovačić Božidar 098/769019 Šostarić Željko 098/9404627   plava
2. Bušpan Kozarevac 1998. Punović Zdenko 099/6665442 Horvat Tihomir   crni
3. Drava Podravske Sesvete 1949. Šokec Hrvoje 097/7500291 Kolar Siniša 091/1819528   crvena, crna, crna
4. Graničar Novo Virje 1979. Lukić Mirko 098/357404 Tkalčec Miroslav 098/9815226   plava
5. Mičetinac Mičetinac 1976. Pintar Dražen 098/9604227 Grdan Vlado 095/8156750   crvena
6. Rudar Glogovac 1981. Martinović Marko 098/1777327 Mrzlečki Darko 099/6651619   zelena, zelena, žuta
7. Vinogradar Čepelovac 1974.

Šemovčan Dražen 095/2140001

Šokec Milenko   zlatna, crno, crno
3. ŽNL - Koprivnica
1. Drava Selnica Podravska 1987. Halapija Nenad 098/9100788 Kalinić Zoran 098/9411737   plava
2. Jadran-Galeb Koledinec 1949.       plava
3. Jedinstvo Pustakovec 1947. Kos Goran 099/4502215 Potroško Aleksandar 099/7558466   žuta
4. Močile Koprivnica 2003. Markač Zvonimir 099/4243322     bijela
5. Podravec Torčec 1948. Kuzmić Dražen 098/545756 Legemec Zvonimir 098/1897110   plava
6. Rasinja Rasinja 1974. Zrinski Ivan 099/3031060   bijela, bijela, plava
7. Rudar Botinovec 1960. Biškup Davor 098/9735592 Grubešić Mario 098/9799851   plava
8. Sabarija Subotica Podravska 1949. Škrinjar Goran 098/9001734     bijela
9. Udarnik Zablatje 1946. Janeković Tihomir 098/545784 Bukovčan Nino 099/7012870   crvena
10. Zagorec Koprivnica 1985. Sinković Marko 098/374572 Blažek Neno 098/220312   crveno-crna
3. ŽNL - Križevci
1. Čvrstec Sveti Petar Čvrstec 1992. Mišura Jerko 098/9382069 Harmicar Mario 098/1760960   plava
2. Dragovoljac Bočkovec 2000. Črnec Ivica 091/7352303 Kokot Kruno 091/7627505   plava
3. Kalnik Kalnik 2013. Kešer Mladen 091/7990676 Car Željko 099/2126744   plava
4. Mladost Carevdar 1974. Sokolić Mirko 098/1892096 Lasić Ivan   plava
5. Mladost Veliki Raven 1970. Španić Siniša 098/9333299 Srečec Daniel 091/1511564   crvena
6. Polet Glogovnica 1976. Lukačić Stjepan 098/248356 Štabić Ante 091/8933713   plava
7. Ratar Miholec 1985. Benko Josip 098/309350 Martak Vinko 092/2666943   plava, bijela, plava
8. Prigorje Sveti Petar Orehovec 1996. Slavi Marijan 095/9128565   žuto-zelena
9. Radnički Križevci 2001. Pupić Andrej 091/1801231   žuta, crna, crna
10. Sokol Sokolovac 1995. Ištvanović Hrvoje 099/6652140 Dološčak Davor 099/218812   ljubičasta
spacer

 

 
1ZNL
2ZNL
3ZNL
PIONIRI
JUNIORI
VETERANI
 
© 2009.-2013. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.