LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

O B A V I J E S T I

20.10.2017.

RASPORED 1/4 FINALA KUP-a – 2017/18 - proljeće 2018.

Legrad

Graničar  - Ferdinandovac

Koprivnica

Koprivnica - Sloga

Križevci

Križevci - Hrvatski bojovnik

Imbriovec

Borac - Tehničar

20.10.2017.

REZULTATI 1/8 FINALA KUP-a – 2017/18 - 18.10.2017.

Imbriovec

Borac - Mladost-Molve

6:1

Kloštar Podravski

Mladost - Tehničar

4:5 11m 1:1

Đelekovec

Osvit - Ferdinandovac

0:1

Ždala

Prekodravac - Graničar L

0:1

Koprivnički Ivanec

Sloga - Podravac

2:1

Križevci

Križevci - Tomislav D

3:1

Starigrad

Starigrad - Koprivnica

1:2

Mokrice Miholečke

Hrvatski bojovnik - Mladost C

5:0

 

17.10.2017.

Treneri - Poziv na trenersku formalizaciju
pdf

06.10.2017.

RASPORED 1/8 FINALA KUP-a – 2017/18 igra se  18.10.2017. u 15:30 sati

  1. Imbriovec:                         Borac – Mladost Molve
  2. Kloštar Pod.:                      Mladost – Tehničar
  3. Đelekovec:                        Osvit – Ferdinandovac
  4. Ždala:                                 Prekodravac – Graničar Legrad
  5. Kop.Ivanec:                       Sloga – Podravac
  6. Križevci:                            Križevci – Tomislav Drnje
  7. Starigrad:                          Starigrad – Koprivnica
  8. Mokrice Mih.:                     Hrvatski Bojovnik – Mladost Carevdar

05.10.2017.

REZULTATI 5. KOLA KUP-a – 2017/18

  1. 1/16F

    Torčec

    Podravec - Podravac

    1:4

    1/16F

    Kloštar Podravski

    Mladost  - Miklinovec

    3:1

    1/16F

    Legrad

    Graničar  - Fugaplast

    4:1

    1/16F

    Kalinovac

    Kalinovac - Osvit

    2:3

    1/16F

    Kunovec

    Bratstvo - Prekodravac

    2:9

    1/16F

    Glogovac

    Rudar  - Mladost-Molve

    1:4

    1/16F

    Sveti Ivan Žabno

    Tomislav  - Starigrad

    5:6 11m 1:1

    1/16F

    Mokrice Miholečke

    Hrvatski bojovnik - Panonija

    12:0

    1/16F

    Koprivnički Ivanec

    Sloga - Lipa

    8:7 11m 3:3

    1/16F

    Carevdar

    Mladost  - Graničar Đ

    2:1

    1/16F

    Novigrad Podravski

    Drava  - Ferdinandovac

    0:4

    1/16F

    Koprivnica

    Tehnika - Tomislav D

    1:4

29.09.2017.

RASPORED 5. KOLA KUP-a – 2017/18 igra se  04.10.2017. u 16:30 sati

  1. Torčec:                    Podravec – Podravac     
  2. Kloštar Pod.:          Mladost – Miklinovec
  3. Legrad:                    Graničar – Fugaplast      
  4. Kalinovac:               Kalinovac  – Osvit
  5. Kunovec:                Bratstvo– Prekodravac
  6. Glogovac:               Rudar– Mladost Molve
  7. Sv.I.Žabno:            Tomislav – Starigrad      
  8. Mokrice Mih.:       Hrvatski Bojovnik – Panonija
  9. Kop.Ivanec:           Sloga – Lipa
  10. Carevdar:                Mladost – Graničar Đ
  11. Novigrad Pod.:      Drava – Ferdinandovac
  12. Koprivnica:             Tehnika – Tomislav Drnje

22.09.2017.

Treneri - Poziv na seminar
pdf

12.09.2017.

Tečaj za nogometne suce
pdf

08.09.2017.

RASPORED 4. KOLA KUP-a – 2017/18 – igra se 19.09.2017. (UTORAK) u 17:00 sati

  1. Hlebine:                   Lipa – Jedinstvo               
  2. Bočkovec:               Kalnik – Hrvatski Bojovnik
  3. Starigrad:                Starigrad – Čvrstec
  4. Glogovac:                Rudar  – Prugovac
  5. Carevdar:                Mladost – Gornja Rijeka
  6. Torčec:                     Podravec– Rudar B
  7. Rasinja:                    Rasinja – Tehnika
  8. Gola:                         Fugaplast  – GOŠK

07.09.2017.

REZULTATI 3. KOLA KUP-a – 2017/18

  1. Pustakovec:                     Jedinstvo – Mladost Kop.Bregi              2:1
  2. Mičetinac:                         Mičetinac – Fugaplast                             2:8
  3. Gotalovo:                          GOŠK – Graničar NV                                 5:4
  4. Podravske Sesvete:       Drava  – Prugovac                                    1:9
  5. Carevdar:                         Mladost – Mladost Sigetec                      2:2 (10:9)
  6. Bočkovec:                         Dragovoljac – Hrvatski Bojovnik           0:2
  7. Sv.P.Čvrstec:                   Čvrstec – Viktorija                                   2:0
  8. Gornja Rijeka:                  Gornja Rijeka – Ratar                               8:0
  9. Sv.P.Orehovec:                Prigorje – Kalnik                                       1:4
  10. Sokolovac:                        Sokol – Rudar G                                        1:5
  11. Subotica Pod.:                  Sabarija – Starigrad                                1:2
  12. Koprivnica:                        Močile – Tehnika                                      1:7
  13. Botinovec:                         Rudar – Omladinac                                  3:0
  14. Selnica Pod.:                     Drava – Podravec                                    1:7
  15. Rasinja:                              Rasinja – Reka                                          3:2
  16. Lipa - slobodna

23.08.2016.

Pravila nogometne igre

pdf

Kratki pregled, izmjena i objašnjenja te PiO u svezi novih PNI (2017)

pdf

Sažetak promjena PNI za igrače, trenere i medije (2017)

21.08.2017.

REZULTATI 1. KOLA KUP-a – 2017/18 

  1. Sv.P.Čvrstec:                    Čvrstec– Polet                           6:2
  2. Kozarevac:                        Bušpan – Rasinja                        0:2
  3. Križevci:                             Radnički – Prigorje                     2:3
  4. Koprivnica:                        Zagorec – Udarnik                      2:0
  5. Koledinec:                         Jadran Galeb – Bilogora             4:0

16.08.2017.

POZIV NA PLENUM VETERANA

 

Koji će se održati 21.08.2017. (ponedjeljak) u 18:00 sati na Gradskom stadionu  u Koprivnici.

 

                                                                       DNEVNI RED 

1.Otvaranje plenuma klubova i verifikacija broja klubova,

2. Prijedlog o sastavu lige i ždrijeb natjecateljskih brojeva za sezonu 2017/18.,

3. Razno                           

 

16.08.2017.

POZIV KLUBOVIMA ŽUPANIJSKE LIGE MLADEŽI

 

Na plenarni sastanak klubova LIGE MLADIH koji će se održati dana 21.08.2017. godine (ponedjeljak), na Gradskom stadionu u Koprivnici, M.P.Miškine 12, s početkom u 19:00 sati. Sastanak svih kategorija U – 6, U – 8, U – 10, pioniri i juniori.

Molimo predstavnike klubova da se obavezno odazovu na sastanak.

 

19.07.2017.

RADNO VRIJEME TAJNIŠTVA

Zbog godišnjeg odmora u vremenu od 24.07. – 07.08. radno vrijeme tajništva će biti od:

PONEDJELJAK    –    PETAK       08,00  -   12,00 SATI

12.07.2017.

P O Z I V

KLUBOVIMA 1. i 2. ŽUPANIJSKE LIGE KC - KŽ

Na plenarni sastanak klubova 1. i 2.  ŽNL-e koji će se održati dana 18.07.2017. godine (utorak), na Gradskom stadionu u Koprivnici, M.P.Miškine 12, s početkom u:          
1. ŽNL 18.00 sati
2. ŽNL 19.00 sati

Dnevni red se nalazi u Glasniku br. 23.

12.07.2017.

P O Z I V

KLUBOVIMA 3. i 4. ŽUPANIJSKE LIGE KC - KŽ

Na plenarni sastanak klubova 3. i 4.  ŽNL-e koji će se održati dana 20.07.2017. godine (četvrtak), na Gradskom stadionu u Koprivnici, M.P.Miškine 12.
s početkom u 18:00 sati.      

Dnevni red se nalazi u Glasniku br. 23.

15.06.2017.

Prijelazni rok - 2017

pdf

Prijelazni rok - detalji

WORD

Zahtjev za izdavanje Istupnice

15.06.2017.

Registracija igrača
uputa i obrasci

pdf

Upute za registraciju

pdf

Prijava za registraciju

pdf

Prijava za prvu registraciju

01.06.2017.

Rezultati finala Kupa, 31.05.2017.

Koprivnica

Borac (Imbriovec) - Križevci (Križevci)

1 - 0

26.05.2017.

finale

pdf

Delegiranje sudaca

19.05.2017.

Obavijest o licenciranju trenera
pdf

18.05.2017.

Rezultati ½ finala Kupa, 17.05.2017.

Križevci

Križevci - Kalinovac

4 - 2

Imbriovec

Borac - Mladost S

5 - 3 11m (1:1)

17.05.2017.

Natječaji za upise u programe stručnog usavršavanja

pdf

Usavršavanja za trenera-icu UEFA A kat

pdf

Specijalistički program trenera vratara A

pdf

Stručno osposobljavanje za trenera-icu UEFA B kat

pdf

Stručno osposobljavanje za voditelja-icu C kat

16.05.2017.

Parovi ½ finala Kupa, igra se 17.05.2017. u 17:30 sati

Križevci

Križevci - Kalinovac

-:-

Imbriovec

Borac - Mladost S

-:-

pdf DELEGIRANJE SUDACA  

27.04.2017.

Kalinovac

Kalinovac - Lipa

3:0

Podravske Sesvete

Graničar Đ - Križevci

0:3

Sigetec

Mladost S - Mladost-Molve

2:0

Imbriovec

Borac - Ferdinandovac

6:1

26.04.2017.

Raspored utakmica EURO U17 - Hrvatska
pdf

25.04.2017.

1/4 FINALE  KUP-a - igra se 26.04.2017. (srijeda) u 17:00 sati

Kalinovac:                       Kalinovac –  Lipa                                                                           

Sigetec :                          Mladost  – Mladost Molve                                                            

Podr.Sesvete:                 Graničar – Križevci                                                       

Imbriovec:                       Borac – Ferdinandovac    

 

pdf

Delegiranje sudaca

 

24.03.2017.

Poziv na redovnu Skupštinu - 01.04.2017.

pdf

Poziv na redovnu izvještajnu Skupštinu

WORD

Punomoć u Skupštini

16.03.2017.

POZIV NA SKUPŠTINU I SEMINAR TRENERA

Poštovani kolege treneri !

Zbor nogometnih  trenera Koprivničko–Križevačke županije organizira redovnu Izvještajnu skupštinu koja će se održati 20.03.2017. u ponedjeljak u 18:30 sati u prostorijama Gradskog stadiona u Koprivnici (ispod tribine).

Nakon redovne Izvještajne skupštine bit će održan seminar za trenere na županijskom stupnju  natjecanja (sve županijske lige) koji služi za bodovanje prilikom automatskog osvježivanja trenerskih licenci.

Molimo i sve kolege koji momentalno nemaju klub da se odazovu na skupštinu i na ovog puta besplatan seminar kako bi sakupili bodove, ali se i informirali  o novom načinu licenciranja i novom modelu funkcioniranja Zbora trenera Kc-Kž županije.

 

Sportski pozdrav!

 

Zbor nogometnih trenera Kc-Kž županije

Predsjednik: Sergej Milivojević

08.03.2017.

RASPOREDI - proljeće

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL - Đurđevac

pdf

3 ŽNL - Koprivnica

pdf

3 ŽNL - Križevci

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

PJ - PIONIRI

pdf

PJ - JUNIORI

pdf

LP - U8

pdf

LP - U10

03.03.2017.

Seminar delegata - 09.03.2017.
pdf

31.01.2017.

Tečaj za nogometne suce
pdf

09.12.2016.

Skupština ŽNS - 2016

pdf

Poziv na Supštinu ŽNS-a

WORD

Punomoć predstavnika kluba

14.10.2016.

PAROVI 1/4 FINALA KUP-a

1/4F

Kalinovac

Kalinovac - Lipa

1/4F

Đurđevac

Graničar  - Križevci

1/4F

Sigetec

Mladost  - Mladost-Molve

1/4F

Imbriovec

Borac - Ferdinandovac

 

06.10.2016.

REZULTATI 1/8 FINALA KUP-a

1/8F

05.10.2016 16:30

Kalinovac

Kalinovac - Prekodravac

2:0

1/8F

05.10.2016 16:30

Novigrad Podravski

Drava  - Mladost-Molve

4:5 11m 1:1

1/8F

05.10.2016 16:30

Đelekovec

Osvit - Ferdinandovac

1:3

1/8F

12.10.2016 16:00

Hlebine

Lipa - Tomislav D

3:2

1/8F

05.10.2016 16:30

Križevci

Križevci - Tehnika

4:0

1/8F

05.10.2016 16:30

Sigetec

Mladost  - Tomislav SIŽ

4:0

1/8F

05.10.2016 16:30

Đurđevac

Graničar  - Podravac

5:4 11m 0:0

1/8F

05.10.2016 16:30

Imbriovec

Borac - Koprivnica

2:1

 

 

04.10.2016.

RASPORED 1/8 FINALA  KUP-a – 2016/17 igra se 05.10.2016. u 16:30 sati

      Kalinovac:                  Kalinovac –   Prekodravac                        

Novigrad Podravski: Drava  –  Mladost Molve

Đelekovec:                 Osvit – Ferdinandovac                    

Križevci:                     Križevci – Tehnika                                                 

Hlebine:                      Lipa – Tomislav D                12.10.
     Sigetec :                      Mladost  – Tomislav SIŽ                                        

Đurđevac:                   Graničar – Podravac   
           Imbriovec:                   Borac – Koprivnica             

 

pdf

Delegiranje sudaca

 

22.09.2016.

REZULTATI 4. KOLA KUP-a – 2016/17

Kalinovac:                 Kalinovac –   Mladost KP             5.2                  

Mokrice Miholečke: Hrv. Bojovnik – Tomislav SIŽ      1:1 (6:7 penali)

Ferdinandovac:        Ferdinandovac – Sloga                    5:2                 

Križevci:                    Križevci – Kalnik                           5:2                 

Đelekovec:                 Osvit – Bratstvo                           7:1                 

Gola:                          Fugaplast – Prekodravac              0:3                 

Torčec:                      Podravec  – Mladost Molve          2:2 (6:7) 

Peteranec:                 Panonija – Drava NP                     1:6                 

Sigetec :                     Mladost  – Sabarija                       8:0                 

Vojakovac:                Viktorija  – Tomislav D                 1:3

Hlebine:                     Lipa – Omladinac                           7:1

Prugovac:                  Prugovac – Graničar Đ                  1:1 (3:5 penali)

Legrad:                      Graničar – Tehnika                        0:0 (3:4 penali)

Cvetkovec:                Tehničar – Borac                            2:2 (5:7 penali)

16.09.2016.

RASPORED 4. KOLA KUP-a – 2016/17, igra se 21.09.2016. u 16:30 sati
Kalinovac:                Kalinovac – Mladost KP                         
Mokrice Miholečke: Hrvatski Bojovnik – Tomislav SIŽ
Ferdinandovac:       Ferdinandovac – Sloga                   
Križevci:                  Križevci – Kalnik                
Đelekovec:              Osvit – Bratstvo                   
Gola:                        Fugaplast - Prekodravac                            
Torčec:                    Podravec  – Mladost Molve            
Peteranec:              Panonija – Drava NP                                 
Sigetec :                  Mladost  – Sabarija                         
Vojakovac:              Viktorija  – Tomislav D
Hlebine:                   Lipa – Omladinac
Prugovac:                Prugovac – Graničar Đ
Legrad:                    Graničar – Tehnika
Cvetkovec:              Tehničar – Borac

pdf

Delegiranje sudaca

13.09.2016.

Pravila nogometne igre

pdf

Pravila nogometne igre 2016-17

pdf

Sažetak promjena PNI za igrače, trenere i medije 2016-17

08.09.2016.

REZULTATI 3. KOLA KUP-a – 2016/17

      Sokolovac:                 Sokol  –          Viktorija                   1:3 (1:1)         

Križevci:                     Radnički – Hrvatski Bojovnik       1:5      

Torčec:                       Podravec – Starigrad                      5:4 p. 1:1 (0:1)

Subotica Podravska: Sabarija – Miklinovec                     10:9 p. 2:2 (1:2)

Mičetinac:                  Mičetinac – Prugovac                     2:3 (1:1)         

Pod.Sesvete:              Drava-            Ferdinandovac         1:4 (1:0)         

Bočkovec:                  Kalnik – Gornja Rijeka                  5:2 (2:0)         

Sigetec:                      Mladost – Mladost KB                   5:2 (3:2)

Reka :                        Reka – Lipa                                     0:2 (0:0)

Gotalovo:                   Gošk – Omladinac                           0:3 (0:2)

 

05.09.2016.

RASPORED 3. KOLA KUP-a – 2016/17 igra se 07.09.2016. u 17:00 sati

Sokolovac:                        Sokol  – Viktorija
Križevci:                            Radnički – Hrvatski Bojovnik
Torčec:                              Podravec – Starigrad
Subotica Podravska:        Sabarija – Miklinovec
Mičetinac:                         Mičetinac – Prugovac
Pod.Sesvete:                    Drava – Ferdinandovac
Bočkovec:                         Kalnik – Gornja Rijeka
Sigetec:                            Mladost S – Mladost KB
Reka :                               Reka – Lipa
Gotalovo:                          Gošk – Omladinac
Tehnika - slobodna

pdf

DELEGIRANJE SUDACA ZA 3. KOLO KUP-a

 

19.08.2016.

OBAVIJEST

Edukacija za rad u sustavu COMET održat će se u utorak 23.08.2016 u 18,00 sati na Sveučilištu sjever (prostor bivše vojarne).

18.08.2016.

Poziv delegatima

Poziv na seminar

word

Popis delegata

word

Nalog za delegata

word

Upitnik delegati

word

Zapisnik utakmice

word

12.08.2016.

RASPOREDI - jesen 2016/2017

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL - Đurđevac

pdf

3 ŽNL - Koprivnica

pdf

3 ŽNL - Križevci

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

JUNIORI

pdf

PJ - PIONIRI

pdf

PJ - JUNIORI

09.08.2016.

PLENARNI SASTANAK ŽUPANIJSKIH KLUBOVA - zapisnik
pdf

03.08.2016.

P O Z I V

            

 KLUBOVIMA 1. i 2. ŽUPANIJSKE LIGE KC - KŽ

 

Na plenarni sastanak klubova 1. i 2.  ŽNL-e koji će se održati dana 10.08.2016. godine (srijeda), u Gradskoj vijećnici u Koprivnici, Zrinski trg 1.

s početkom u :          

1. ŽNL 18.00 sati                                    

2. ŽNL 19.00 sati

                                     

Za sjednicu predlažem slijedeći :

  

D n e v n i   r e d

 

1. Otvaranje plenarne sjednice,

2. Verifikacija klubova za natjecateljsku 2016/17.,

3. Verifikacija vodstva natjecanja

            - povjerenika za natjecanje

            - povjerenika za suđenje

            - disciplinskog povjerenika

            4. Prijedlog kalendara natjecanja za jesen, sezone 2016/17.g.

- Utvrđivanje termina igranja utakmica kao domaćin,

- Izvlačenje natjecateljskih brojeva klubova za sezonu 2016/17.g.

- Raspored jesenskog dijela prvenstva

5. COMET sustav

6. Različito

  

Napomena: Molimo predstavnike klubova da eventualne želje vezano za izvlačenje brojeva  jave u kancelariju saveza najkasnije do 07.08.2016.

03.08.2016.

P O Z I V

         

 KLUBOVIMA 3. ŽUPANIJSKE LIGE KC - KŽ

 

Na plenarni sastanak klubova 3.  ŽNL-e koji će se održati dana 11.08.2016. godine (četvrtak), u Gradskoj vijećnici u Koprivnici, Zrinski trg 1.

s početkom u 18:00 sati.      

                                   

Za sjednicu predlažem slijedeći :

 

D n e v n i   r e d

 

1. Otvaranje plenarne sjednice,

2. Verifikacija klubova za natjecateljsku 2016/17.,

3. Verifikacija vodstva natjecanja

            - povjerenika za natjecanje

            - povjerenika za suđenje

            - disciplinskog povjerenika

            4. Prijedlog kalendara natjecanja za jesen, sezone 2016/17.g.

- Utvrđivanje termina igranja utakmica kao domaćin,

- Izvlačenje natjecateljskih brojeva klubova za sezonu 2016/17.g.

- Raspored jesenskog dijela prvenstva

- Izvlačenje parova Kupa

5. Reorganizacija natjecanja od sezone 2017/18

6. Različito

  

Napomena: Molimo predstavnike klubova da eventualne želje vezano za izvlačenje brojeva  jave u kancelariju saveza najkasnije do 07.08.2016

15.07.2016.

POČETAK  NATJECANJA  JESEN – 2016/17.

Početak 1. i 2. ŽNL određen je na temelju ankete klubova istih liga. ( 18 klubova za 21.08, 10 klubova za 28.08.)

20./21.08.2016.        -          1. ŽNL, 2. ŽNL, 3. ŽNL KUP 1 i 2 kolo

04.09.2016.               -           3. ŽNL GRUPA KC, KŽ i ĐURĐEVAC

25.08.2016.               -           1. ŽNL VETERANI, 2. ŽNL VETERANI

15.07.2016.

RADNO VRIJEME TAJNIŠTVA

 

Zbog godišnjeg odmora u vremenu od 18.07. – 29.07. radno vrijeme tajništva biti će:

PONEDJELJAK    –    PETAK       08,00  -   12,00 SATI

 

20.06.2016.

NACIONALNI RAZVOJNI KAMP ŽNS

Uzrast U – 11 (2005) i  U- 12 (2004)

Mjesto održavanja: Starigrad, nogometno igralište
Datum održavanja:
21.06.2016. (utorak) u 16:00 sati
22.06.2016. (srijeda) u 16:00 sati

Dolazak igrača pola sata prije početka kampa sa vlastitom opremom za trening.
Kamp je otvorenog tipa za svu djecu određenog godišta.

03.06.2016.

NATJEČAJ ZA UPIS

pdf

Natječaj za upis polaznika za voditelje C kategorije

pdf

Natječaj za upis polaznika na stručno osposobljavanje UEFA B kategorije 2016

pdf

Natječaj za upis polaznika na stručno osposobljavanje za trenere Futsal

03.06.2016.

2. kolo kvalifikacija za 2. ŽNL - delegiranje
pdf

02.06.2016.

FINALE  KUP-a

NK KOPRIVNICA – NK PODRAVAC (VIRJE)    0:0 (2:4-jedanasterci)

28.05.2016.

finale

pdf

Delegiranje sudaca

19.05.2016.

pdf

- ulaznice (HNS) -

12.05.2016.

POZIV NA SEMINAR LICENCIRANJA

U prilogu je poziv za održavanje seminara licenciranja trenera klubova 1. I 2. HNL, koji će ujedno biti i seminar osvježenja trenera s UEFA A i UEFA PRO licencom.

pdf

Poziv na seminar

12.05.2016.

REZULTATI 1/2 FINALA  KUP-a - 11.05.2016.

Koprivnica:         Koprivnica– Tehničar 1974        1 - 0 (0-0)                                                                           

Virje:                  Podravac– Drava NP                   1 - 0 (0-0)                                                             

06.05.2016.

Natječaj za kvalifikacije (2.ŽNL)
pdf

06.05.2016.

FORMALIZACIJA LICENCI

Nogometna akademija HNS-a će omogućiti ponovljenu formalizaciju licenci svim trenerima koji su OBAVEZNI  formalizirati svoje nacionalne A,B i C licence koji nisu pristupili prvoj formalizaciji i svim novim kandidatima koji su nositelji spomenutih licenci te zadovoljavaju uvjete. Formalizacija će se obaviti po nogometnim središtima ovisno o broju prijavljenih kandidata. Točan datum i način provedbe formalizacije biti će objavljen u službenom glasilu i na internetskim stranicama NSKCKŽ-a. Pozivamo sve zainteresirane da se počnu prijavljivati za formalizaciju.
Rok za prijavu je do 10. svibnja 2016. godine. Treneri koji ne obave formalizaciju neće moći dobiti licence za rad u klubovima od sljedeće sezone.

UVJETI ZA PRIJAVU NA FORMALIZACIJU

1. Kontakt podatke ( ime i prezime, adresa, kontakt broj i e-mail adresa ako postoji )
2. Domovnicu
3. Svjedodžbu o završenoj školi
4. Diplomu o završenom A,B i C seminaru
5. Potvrdu kluba o minimalno jedne (1) godine trenerske prakse u klubu

29.04.2016.

RASPORED 1/2 FINALA  KUP-a - igra se 11.05.2016. (srijeda) u 17:00 sati

Koprivnica:         Koprivnica– Tehničar 1974                                                                                       

Virje:                  Podravac– Drava NP 

28.04.2016.

REZULTATI 1/4 FINALA  KUP-a

Cvetkovec:  Tehničar 1974 –Ferdinandovac  9:0 (7:0)

Virje:            Podravac– Križevci                     4:2 (1:0)

Koprivnica:  Koprivnica– Mladost Molve         4:0 (2:0)

Ždala:           Prekodravac – Drava NP            1:3 (0:1)

Izvlačenje parova polufinala održati će se 29.04.2016. (petak) u tajništvu sa početkom u 12:00 sati.
Polufinale utakmice na rasporedu su 11.05.2016. (srijeda).

 

26.04.2016.

OBAVIJEST TRENERIMA

Uvjerenja o položenoj formalizaciji licenca A, B i C mogu se podići u tajništvu saveza
u vremenu od 9 do 12 sati,
te u utorak (26.04.) i srijedu (27.04.) u vremenu od 15 do 17 sati.

05.04.2016.

Seminar delegata - 07.04.2016.
pdf

23.03.2016.

Tečaj za nogometne suce
pdf

21.03.2016.

Obavijest trenerima
pdf

14.03.2016.

Poziv na sjednicu Skupštine

pdf

Poziv na sjednicu Skupštine

pdf

Odluka o kandidatima

WORD

Punomoć u Skupštini

02.03.2016.

Seminar i testiranje nogometnih sudaca
pdf

23.02.2016.

Edukacija nogometnih sudaca
pdf

19.02.2016.

Odluka Izvršnog odbora
o sazivanju izvanredne izborne sjednice Skupštine

pdf

11.02.2016.

Obavijest trenerima
pdf

02.02.2016.

                   POZIV KLUBOVIMA ŽUPANIJSKIH LIGA KC - KŽ

Na plenarni sastanak koji će se održati dana 09.02.2016. godine (utorak),
u Gradskoj vijećnici u Koprivnici, Zrinski trg 1, s početkom u :

17:00 sati  1. i 2. ŽNL
18:00 sati  3. ŽNL
                                   
uz slijedeći :

D n e v n i   r e d

1. Otvaranje plenuma klubova,
2. Obavijesti o načinu preregistracije igrača i registracije igrača,
3. Izvješća povjerenika za natjecanje,
4. Kalendar natjecanja za proljetni dio natjecateljske sezone 2015/16.
5. Razno

 

27.01.2016.

Poziv na Skupštinu zbor nogometnih sudaca
pdf

24.01.2016.

Obavještavamo sve članove i sportske prijatelje da je nakon duge i teške bolesti u 67. godini života preminuo naš dugogodišnji predsjednik Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije Josip Friščić, poznati društveno-politički i sportski djelatnik.

Kao sportski djelatnik mnogo je pridonio razvoju nogometa u Hrvatskoj, posebno u Koprivničko-križevačkoj županiji.

Posljednji ispraćaj biti će u UTORAK, 26.01.2016. u 14:30h na groblju u Koprivničkom Ivancu.

Neka mu je laka hrvatska zemlja.


15.01.2016.

Registracija igrača
uputa i obrasci

pdf

Upute za registraciju

pdf

Prijava za registraciju

pdf

Prijava za prvu registraciju

15.01.2016.

Preregistracija igrača - 2016 *upute*

pdf

Proces provedbe preregistracije u COMET sustavu

pdf

Odluka o preregistraciji igrača

pdf

Uputa za kreiranje pristupnih podataka za COMET sustav

pdf

Uputa za postavljanje fotografija igrača u COMET sustav

12.01.2016.

Prijelazni rok - 2016 *novo*

pdf

Prijelazni rok - detalji

WORD

Zahtjev za izdavanje Istupnice

12.01.2016.

Početak natjecanja - proljeće 2015/2016

12./13.03.2016.

1. ŽNL
2. ŽNL
3. ŽNL KOPRIVNICA // 3. ŽNL KRIŽEVCI

27.03.2016.

3. ŽNL ĐURĐEVAC

19.03.2016.

LIGA MLADIH (12.03.2016 odgođene utakmice)

31.03.2016.

1. ŽNL VETERANI
2. ŽNL VETERANI (odgođene utakmice)

07.04.2016.

2. ŽNL VETERANI

27.04.2016.

1/4 FINALE KUP-a

29.05.2016.

KVALIFIKACIJE ZA 2. ŽNL

14.12.2015.

POZIV NA REDOVNU SKUPŠTINU NS-KCKŽ

Pozivaju se klubovi na redovnu sjednicu Skupštine Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije

Mjesto održavanja:
Koprivnica, Gradska vijećnica
Datum održavanja:
20.12.2015. (nedjelja) u 10:00 sati

pdf

Poziv na Skupštinu

WORD

Punomoć predstavnika u Skupštini

07.12.2015.

Preregistracija igrača - 2015 *upute*

pdf

Odluka o preregistraciji igrača

pdf

Uputa za kreiranje pristupnih podataka za COMET sustav

pdf

Uputa za postavljanje fotografija igrača u COMET sustav

07.12.2015.

Prijelazni rok - 2015 *novo*

pdf

Prijelazni rok - detalji

WORD

Zahtjev za izdavanje Istupnice

13.11.2015./24.11.2015.

Formalizacija trenerskih licenci A, B i C
pdf

27.10.2015.

Program edukacije nogometnih sudaca
pdf

16.10.2015.

PAROVI 1/4 FINALA  KUP-a

  1. Cvetkovec:        Tehničar 1974 – Ferdinandovac
  2. Virje:                 Podravac– Križevci
  3. Koprivnica:        Koprivnica– Mladost Molve
  4. Ždala:                Prekodravac - Drava

09.10.2015.

REZULTATI 1/8 FINALA  KUP-a

  1. Đelekovec:        Osvit –  Podravac                                      1:7                                                       
  2. Križevci:            Križevci – Omladinac                                7:1                                                        
  3. Molve:               Mladost Molve – Graničar Đurđevac         2:1                                        
  4. Imbriovec:        Borac - Tehničar 1974                               0:3                                                        
  5. Ždala:                Prekodravac – Tomislav SIŽ                     1:1  5:3 penali                                   
  6. Ferdinandovac: Ferdinandovac – Kalinovac                       3:1                                                        
  7. Novigrad Pod.:  Drava  – Graničar Legrad                         3:0 b.b.                                
  8. Koprivnica:        Koprivnica - Fugaplast                   14.10.2015. u 19:00 sati                                 

25.09.2015.

Popis trenera za formalizaciju

pdf

Licencirani

pdf

Nelicencirani

21.09.2015.

RASPORED 1/16 FINALA  KUP-a 

  1. Vojakovac:        Viktorija    – Tomislav SIŽ                            
  2. Koprivnica:        Miklinovec – Mladost Molve                           
  3. Koprivnica:        Tehnika –  Drava NP                                       
  4. Botinovec:         Rudar – Prekodravac                             
  5. Miholec              Ratar – Križevci                   
  6. Drnje:                Tomislav –Borac                                     
  7. Ferdinandovac: Ferdinandovac– Drava Pod.Sesvete                         
  8. Glogovnica  :     Polet – Osvit                
  9. Hlebine:             Lipa – Podravac         
  10. Herešin:             Omladinac – Mladost Kloštar Pod.                 
  11. Gola:                  Fugaplast – Sloga Kop.Ivanec
  12. Kunovec             Bratstvo – Kalinovac
  13. Peteranec:         Panonija – Tehničar 1974
  14. Gotalovo:           GOŠK – Graničar Đurđevac
  15. Starigrad:          Starigrad – Graničar Legrad        

Koprivnica – slobodna

pdf - DELEGIRANJE SUDACA 1/16 FINALA

17.09.2015.

Nogometna akademija HNS-a

pdf

Obavijest polaznicima NA HNS - završetak edukacije

pdf

Odluke i obrasci za provedbu formalizacije edukacije na razini C

pdf

Primjena članka 11. Zakona o obrazovanju odraslih

pdf

Zaključci sa sastanka HNS - NA HNS - ŽNS-i

VAŽNO!!! - Svim trenerima licence A, B i C

11.09.2015.

RASPORED 1/16 FINALA  KUP-a 

  1. Vojakovac:        Viktorija    – Tomislav SIŽ                            
  2. Koprivnica:        Miklinovec – Mladost Molve                           
  3. Koprivnica:        Tehnika –  Drava NP                                       
  4. Botinovec:         Rudar – Prekodravac                             
  5. Miholec              Ratar – Križevci                   
  6. Drnje:                Tomislav –Borac                                     
  7. Ferdinandovac: Ferdinandovac– Drava Pod.Sesvete                         
  8. Glogovnica  :     Polet – Osvit                
  9. Hlebine:             Lipa – Podravac         
  10. Herešin:             Omladinac – Mladost Kloštar Pod.                 
  11. Gola:                  Fugaplast – Sloga Kop.Ivanec
  12. Kunovec             Bratstvo – Kalinovac
  13. Peteranec:         Panonija – Tehničar 1974
  14. Gotalovo:           GOŠK – Graničar Đurđevac
  15. Starigrad:          Starigrad – Graničar Legrad        

Koprivnica – slobodna

Uz suglasnost klubova može se promijeniti domaćinstvo, termin igranja biti će objavljen u glasniku 15.09.2015.    

11.09.2015.

Jesenski selektivni program
pdf

10.09.2015.

REZULTATI 3. KOLA KUP-a 

  1. Vojakovac:        Viktorija– Prigorje                4:1           
  2. Koprivnica:        Miklinovec – Sokol                3:3    7:6 penali  
  3. Selnica Pod.:     Drava – Tehnika                    2:9                      
  4. Botinovec:         Rudar – Reka                         4:4    8:6 penali  
  5. Miholec:             Ratar – Hrvatski Bojovnik    6:0             
  6. Pod.Sesvete:     Mladost –Ferdinandovac       0:4                      
  7. Sv.P.Čvrstec:    Čvrstec – Tomislav D             2:3                      
  8. Glogovnica  :     Polet – Gornja Rijeka            5:3
  9. Starigrad:          Starigrad – Rudar G              3:1
  10. Hlebine:             Lipa – Mladost KB                  3:0
  11. Gotalovo:           Gošk – Mladost S                   6:0                      

Omladinac – slobodan

09.09.2015.

Tačaj za nogometne suce - prijave
pdf

09.09.2015.

Edukacija nogometnih sudaca - 11.09.2015.
pdf

12.06.2015.

Propozicije natjecanja - 2015

pdf

Propozicije natjecanja 1 i 2 ŽNL

pdf

Propozicije natjecanja 3 ŽNL

04.09.2015.

RASPORED 3. KOLA KUP-a – 2015/16 igra se 09.09.2015 u 17:00 sati

  1.  Vojakovac:        Viktorija – Prigorje          
  2.  Koprivnica:        Miklinovec – Sokol              
  3.  Selnica Pod.:     Drava – Tehnika                                     
  4.  Botinovec:         Rudar – Reka             
  5.  Miholec              Ratar – Hrvatski Bojovnik           
  6.  Pod.Sesvete:     Mladost –Ferdinandovac                        
  7.  Sv.P.Čvrstec:    Čvrstec – Tomislav D                    
  8.  Glogovnica  :     Polet – Gornja Rijeka
  9.  Starigrad:          Starigrad – Rudar G
  10.  Hlebine:             Lipa – Mladost KB
  11.  Gotalovo:           Gošk – Mladost S                
    Omladinac – slobodan

pdf - DELEGIRANJE SUDACA 3. KOLO

26.08.2015.

27.08.2015.

Delegiranje KUP - 2. pretkolo
pdf

26.08.2015.

SEMINAR DELEGATA

WORD

Poziv delegata

WORD

Upitnik

WORD

Popis delegata

19.08.2015.

Delegiranje pretkola KUP-a
pdf

19.08.2015.

RASPOREDI - jesen 2015/2016

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL - Đurđevac

pdf

3 ŽNL - Koprivnica

pdf

3 ŽNL - Križevci

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

JUNIORI

pdf

PJ - PIONIRI

pdf

PJ - JUNIORI

17.08.2015.

RASPOREDI - jesen 2015/2016

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

12.08.2015.

Stručni seminar nogometnih sudaca
WORD

12.08.2015.

Plenum Liga Veterana
pdf

12.08.2015.

1. kolo - jesen 2015/2016

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL - ĐU

pdf

3 ŽNL - KC

pdf

3 ŽNL - KŽ

pdf

KUP - 1. kolo

10.08.2015.

Plenum Liga Mladih
pdf

05.08.2015.

Plenumi za ŽNL- jesen 2015

WORD

Plenum 1 i 2 ŽNL

WORD

Plenum 3 ŽNL

14.07.2015.

RADNO VRIJEME TAJNIŠTVA

Zbog godišnjeg odmora u vremenu od 15.07. – 27.07. radno vrijeme tajništva biti će:
 
PONEDJELJAK    –    PETAK       08,00  -   12,00 SATI

15.06.2015.

Natječaj za stručno osposobljavanje za
Trenera/icu UEFA a i UEFA B licence

Odlukom Upravnog vijeća, Nogometna akademija HNS-a raspisuje natječaj za upis na "Stručno osposobljavanje za trenera/icu nogometa UEFA B kategorije" te natječaj za upis na "Stručno usavršavanje za trenera/icu nogometa UEFA A kategorije.

Sve informacije vezane uz prijavu na natječaje te on-line prijavu, zainteresirani mogu pronaći OVDJE  u rubrici "Obavijesti".

Prijave se mogu izvršiti zaključno do 10. srpnja 2015. kada se zatvara natječaj. Prijave nakon tog datuma, kao i prijave bez prateće potpune dokumentacije neće se razmatrati. Sve dodatne informacije mogu se dobiti putem adrese e-pošte akademija@hns-cff.hr

 

12.06.2015.

Prijava za sezonu 2015/16
pdf

 

12.06.2015.

Prijelazni rok - 2015 *novo*

pdf

Prijelazni rok - detalji

pdf

Zahtjev za izdavanje Istupnice

10.06.2015.

NACIONALNI RAZVOJNI KAMP ŽNS KCKŽ

Uzrast U – 11 (2004) i  U- 12 (2003)

Mjesto održavanja:
Koprivnica, Gradski stadion

Datum održavanja:
17.06.2015. (srijeda) u 19:00 sati
18.06.2015. (četvrtak) u 19:00 sati

Dolazak igrača do 18:30 sa vlastitom opremom za trening.
Kamp je otvorenog tipa za svu djecu određenog godišta.

05.06.2015.

Delegiranje kvalifikacija za 2.ŽNL (07.06.2015.)
pdf

03.06.2015.

FINALE  KUP- a 2014/15

03.06.2015.     Koprivnica:                      Koprivnica – Tehničar 1974 Cvetkovec 3-0 (2-0)

 

01.06.2015.

Delegiranje kvalifikacija za 2.ŽNL (04.06.2015.)
pdf

01.06.2015.

Delegiranje Finala KUP-a (03.06.2015.)
pdf

28.05.2015.

Delegiranje kvalifikacija za 2.ŽNL (31.05.2015.)
pdf

28.05.2015.

1/2 FINALA  KUP- a 2014/15

20.05.2015      Subotica Podravska:      Tehničar 1974  - Podravac   3:1 (2:0)
31.05.2015.     Koprivnica:                      Koprivnica – Borac               6:1  ( 5:0)

FINALE  KUP- a 2014/15

03.06.2015.     Koprivnica:                      Koprivnica – Tehničar 1974 Cvetkovec

 

 

18.05.2015.

Delegiranje 1/2 finala KUP-a (27.05.2015.)
pdf

21.05.2015.

1/2 FINALA  KUP- a 2014/15

20.05.2015      Subotica Podravska        Tehničar 1974  - Podravac   3:1 (2:0)

 

18.05.2015.

Delegiranje 1/2 finala KUP-a (20.05.2015.)
pdf

08.05.2015.

RASPORED 1/2 FINALA  KUP- a 2014/15
1. Koprivnica:                       Koprivnica – Borac 
2. Subotica Podravska         Tehničar 1974  - Podravac 

 

30.04.2015.

NACIONALNI RAZVOJNI KAMP ŽNS

Uzrast U – 11 (2004) i  U- 12 (2003)

Mjesto održavanja:
Koprivnički Ivanec, igralište NK“Sloga“

Datum održavanja:
05.05.2015. (utorak) u 14:00 sati
06.05.2015. (srijeda) u 14:00 sati

Dolazak igrača do 13:30 sa vlastitom opremom za trening.
Kamp je otvorenog tipa za svu djecu određenog godišta.

30.04.2015.

REZULTATI 1/4 FINALA  KUP- a 2014/15
1. Pod.Sesvete:        Drava–  Podravac              2:2 (1:2) jedanaesterci 3:5              
2. Imbriovec             Borac -  Kalinovac              4:1 (4:0)                    
3. Subotica Pod.       Tehničar 1974  - Sloga      0:0 (0:0) jedanaesterci 4:2               
4. Koprivnica:           Koprivnica – Viktorija        6:0 (2:0)

 

27.04.2015.

Delegiranje sudaca 1/4 Finale KUP-a
29.04.2015.-17h

pdf

17.04.2015.

Poziv na Skupštinu ŽNS
- 24. travnja 2015 (petak) -

pdf

Poziv na Skupštinu ŽNS

pdf

Punomoć za delegata u Skupštini ŽNS

pdf

Prijedlog STATUTA ŽNS

09.04.2015.

PROGRAM EDUKACIJE NOGOMETNIH  SUDACA
10.04.2015.
WORD

24.03.2015.

NACIONALNI RAZVOJNI KAMP ŽNS

Uzrast U – 12 (2003) i  U- 13 (2002)

Mjesto održavanja:
Koprivnički Ivanec, igralište NK“Sloga“

Datum održavanja:
31.03.2015. (utorak) u 14:00 sati
01.04.2015. (srijeda) u 14:00 sati

Dolazak igrača do 13:30 sa vlastitom opremom za trening.
Kamp je otvorenog tipa za svu djecu određenog godišta.

                                                                       Instruktor ŽNS-a
Borivoj Milivojević

24.03.2015.

PROGRAM EDUKACIJE NOGOMETNIH  SUDACA
I SAVEZNIH INSTRUKTORA
WORD

19.03.2015.

POZIV NA PLENUM VETERANA

Koji će se održati 23.03.2015. (ponedjeljak) u 18:00 sati u Javnoj vatrogasnoj postrojbi  u Koprivnici.

                                                                              DNEVNI RED
1.Otvaranje plenuma klubova,
2. Početak proljetnog dijela prvenstva sezone 2014/15.,
3. Razno

 

17.03.2015.

RASPOREDI - PROLJEĆE 2015

pdf

1 ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

pdf

2 ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

pdf

3 ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA - grupa KOPRIVNICA

pdf

3 ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA - grupa KRIŽEVCI

pdf

3 ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA - grupa ĐURĐEVAC

16.03.2015.

TEČAJ ZA NOGOMETNE SUCE
pdf

13.03.2015.

RASPORED 1/4 FINALA  KUP- a 2014/15 igra se 29.04.2015.

1. Pod.Sesvete:        Drava–  Podravac
2. Imbriovec             Borac -  Kalinovac
3. Sub.Podravska     Tehničar 1974  - Sloga
4. Koprivnica:           Koprivnica – Viktorija

 

10.03.2015.

POZIV ZA DELEGATE
pdf

10.03.2015.

WORD - STRUČNI SEMINAR ZA NOGOMETNE SUCE
WORD - EDUKACIJA SUDACA I FITNESS TRENING

10.03.2015.

KUP - 1/8 finala

1. Gola:                                Fugaplast – Kalinovac                   1:2
2. Pod.Sesvete:                   Drava –  Hrvatski Bojovnik          6:1
3. Koprivnica:                      Koprivnica  – Tomislav SIŽ           5:1
4. Virje:                               Podravac – Tomislav Drnje           4:0
5. Vojakovac:                      Viktorija –Bratstvo                        2:0
6. Đelekovec:                      Osvit – Sloga                                 2:2 (4:6 - penali)
7. Đurđevac:                       Graničar  – Borac                           0:2
8. Starigrad:                       Tehničar 1974– Drava NP             4:1

03.03.2015.

Primjer Statuta nogometnog kluba
usklađenog s novim Zakonom o udrugama
i Zakonom o sportu

WORD

03.03.2015.

Stručni seminar za nogometne suce
Koprivnica, 07.03.2015.

WORD

23.02.2015.

WORD - STRUČNI SEMINAR ZA NOGOMETNE SUCE
WORD - EDUKACIJA SUDACA I FITNESS TRENING

20.02.2015.

UPISI - PROMJENE - REGISTRI

WORD

STATUT - ogledni primjerak

pdf

Zahtjev za upis u Registar Neprofitnih Organizacija (MFIN)

WORD

Uputa za popunu zahtjeva za upis u RNO - MFIN

WORD

Zahtjev za upis u Registar Udruga

WORD

Zahtjev za upis promjena u Registar Udruga

WORD

Zahtjev za upis u Registar Sportskih Djelatnosti

WORD

Zahtjev za izdavanje izvadka iz Registra Sportskih Djelatnosti

12.02.2015.

PLENUM KLUBOVA

          
POZIV KLUBOVIMA ŽUPANIJSKIH LIGA KC - KŽ

Na plenarni sastanak koji će se održati dana 19.02.2015. godine (četvrtak), na Gradskom stadionu u Koprivnici, M.P.Miškine 12, s početkom u :
17:00 sati  - 1. ŽNL
17:45 sati  - 2. ŽNL
18:30 sati  - 3. ŽNL
                                   
D n e v n i   r e d

1. Otvaranje plenuma klubova,
2. Izvješća povjerenika natjecanja,
3. Rasprava po izvješćima,
4. Kalendar natjecanja za proljetni dio natjecateljske sezone 2014/15.
5. Ostalo

20.01.2015.

TEČAJ ZA NOGOMETNE SUCE - pripravnike -

WORD - POZIV
WORD - PRIJAVA

13.01.2015.

Primjer Statuta nogometnog kluba
usklađenog s novim Zakonom o udrugama

WORD

12.01.2015.

ČLANARINA  ZA  2015. GODINU


Pozivaju se svi Nogometni klubovi da dostave u kancelariju saveza športske iskaznice svih svojih aktivnih igrača za upis članarine za 2015. godinu.

Uz športske iskaznice treba dostaviti i popis igrača u 2 (dva) primjerka na službenom obrascu za produljenje članarine.

Rok za dostavu iskaznica 28.02.2015.

WORD - POPIS IGRAČA

23.12.2014.

POČETAK NATJECANJA PROLJEĆE – 2014/15.


08.03.2015. - 1/8 FINALA KUPA
15.03.2015. - PRVA ŽNL, DRUGA ŽNL, TREĆA ŽNL GRUPA KC i KŽ
29.03.2015. - TREĆA ŽNL GRUPA ĐURĐEVAC

03.12.2014.

Glasnik 37-2014
pdf

13.06.2014.

PRIJELAZNI ROK

pdf

spacer
WEBMAIL ARHIVA OBAVIJESTI ---Arhiva obavijesti

 

 
1ZNL
2ZNL
3ZNLKC
3ZNKKZ
3ZNLDJ
PIONIRI JUNIORI
JUNIORI
VETERANI1 VETERANI2

RASPOREDI

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL - Đurđevac

pdf

3 ŽNL - Koprivnica

pdf

3 ŽNL - Križevci

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

PJ - PIONIRI

pdf

PJ - JUNIORI

pdf

LP - U8

pdf

LP - U10

 

© 2009.-2013. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.