LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA 4HNLKLUBOVIDOKUMENTI

4. NOGOMETNA LIGA BJ-KC-VT

 

  SEZONA 2018. / 2019. kolo P N I golova razlika bodova
1. TEHNIČAR - Cvetkovec 26 18 6 2 51 21 +30 60
2. PAPUK - Orahovica 26 17 2 7 55 30 +25 53
3. SLATINA - Slatina 26 15 4 7 53 32 +21 49
4. FERDINANDOVAC - Ferdinandovac 26 14 7 5 48 30 +18 49
5. RADNIK-KRIŽEVCI - Križevci 26 12 8 6 44 26 +18 44
6. DINAMO /P/ - Predavac 26 12 6 8 45 38 +7 42
7. VIROVITICA - Virovitica 26 9 6 11 40 42 -2 33
8. GARIĆ - Garešnica 26 9 6 11 30 43 -13 33
9. MLADOST /KP/ - Kloštar Podravski 26 8 8 10 36 39 -3 32
10. PITOMAČA - Pitomača 26 8 7 11 38 48 -10 31
11. GRANIČAR /Đ/ - Đurđevac 26 6 7 13 35 42 -7 25
12. PODRAVAC - Virje 26 5 6 15 32 53 -21 21
13. ČAZMA - Čazma 26 5 3 18 32 65 -33 18
14. TOMISLAV /B/ - Berek 26 3 6 17 21 51 -30 15
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 25./26.08.2018. 14. kolo - 16./17.03.2019.
PODRAVAC TEHNIČAR 1 - 3 TEHNIČAR PODRAVAC 2 - 0
TOMISLAV /B/ PITOMAČA 0 - 0 PITOMAČA TOMISLAV /B/ 1 - 0
GRANIČAR /Đ/ FERDINANDOVAC 2 - 2 FERDINANDOVAC GRANIČAR /Đ/ 0 - 0
PAPUK VIROVITICA 3 - 0 VIROVITICA PAPUK 3 - 1
MLADOST /KP/ GARIĆ 2 - 1 GARIĆ MLADOST /KP/ 2 - 0
DINAMO /P/ SLATINA 2 - 1 SLATINA DINAMO /P/ 2 - 0
ČAZMA RADNIK-KRIŽEVCI 1 - 1 RADNIK-KRIŽEVCI ČAZMA 2 - 1
spacer
02. kolo - 01./02.09.2018. 15. kolo - 23./24.03.2019.
TEHNIČAR RADNIK-KRIŽEVCI 2 - 1 RADNIK-KRIŽEVCI TEHNIČAR 1 - 1
SLATINA ČAZMA 3 - 1 ČAZMA SLATINA 2 - 4
GARIĆ DINAMO /P/ 0 - 0 DINAMO /P/ GARIĆ 3 - 0
VIROVITICA MLADOST /KP/ 4 - 2 MLADOST /KP/ VIROVITICA 1 - 1
FERDINANDOVAC PAPUK 2 - 0 PAPUK FERDINANDOVAC 3 - 2
PITOMAČA GRANIČAR /Đ/ 2 - 1 GRANIČAR /Đ/ PITOMAČA 0 - 0
PODRAVAC TOMISLAV /B/ 4 - 1 TOMISLAV /B/ PODRAVAC 0 - 0
spacer
03. kolo - 08./09.09.2018. 16. kolo - 30./31.03.2019.
TOMISLAV /B/ TEHNIČAR 0 - 2 TEHNIČAR TOMISLAV /B/ 5 - 0
GRANIČAR /Đ/ PODRAVAC 0 - 2 PODRAVAC GRANIČAR /Đ/ 1 - 1
PAPUK PITOMAČA 3 - 0 PITOMAČA PAPUK 1 - 3
MLADOST /KP/ FERDINANDOVAC 1 - 0 FERDINANDOVAC MLADOST /KP/ 0 - 0
DINAMO /P/ VIROVITICA 2 - 2 VIROVITICA DINAMO /P/ 1 - 2
ČAZMA GARIĆ 0 - 0 GARIĆ ČAZMA 2 - 0
RADNIK-KRIŽEVCI SLATINA 2 - 1 SLATINA RADNIK-KRIŽEVCI 2 - 0
spacer
04. kolo - 15./16.09.2018. 17. kolo - 06./07.04.2019.
TEHNIČAR SLATINA 1 - 0 SLATINA TEHNIČAR 0 - 0
GARIĆ RADNIK-KRIŽEVCI 1 - 0 RADNIK-KRIŽEVCI GARIĆ 8 - 0
VIROVITICA ČAZMA 2 - 1 ČAZMA VIROVITICA 0 - 1
FERDINANDOVAC DINAMO /P/ 3 - 2 DINAMO /P/ FERDINANDOVAC 2 - 4
PITOMAČA MLADOST /KP/ 1 - 1 MLADOST /KP/ PITOMAČA 1 - 1
PODRAVAC PAPUK 1 - 3 PAPUK PODRAVAC 3 - 0
TOMISLAV /B/ GRANIČAR /Đ/ 2 - 2 GRANIČAR /Đ/ TOMISLAV /B/ 1 - 0
spacer
05. kolo - 22./23.09.2018. 18. kolo - 13./14.04.2019.
GRANIČAR /Đ/ TEHNIČAR 0 - 0 TEHNIČAR GRANIČAR /Đ/ 2 - 0
PAPUK TOMISLAV /B/ 2 - 1 TOMISLAV /B/ PAPUK 2 - 3
MLADOST /KP/ PODRAVAC 0 - 0 PODRAVAC MLADOST /KP/ 3 - 3
DINAMO /P/ PITOMAČA 3 - 1 PITOMAČA DINAMO /P/ 3 - 0
ČAZMA FERDINANDOVAC 1 - 2 FERDINANDOVAC ČAZMA 2 - 1
RADNIK-KRIŽEVCI VIROVITICA 2 - 2 VIROVITICA RADNIK-KRIŽEVCI 2 - 2
SLATINA GARIĆ 3 - 1 GARIĆ SLATINA 2 - 4
spacer
06. kolo - 29./30.09.2018. 19. kolo - 20./21.04.2019.
TEHNIČAR GARIĆ 1 - 0 GARIĆ TEHNIČAR 0 - 2
VIROVITICA SLATINA 2 - 0 SLATINA VIROVITICA 1 - 0
FERDINANDOVAC RADNIK-KRIŽEVCI 0 - 0 RADNIK-KRIŽEVCI FERDINANDOVAC 3 - 0
PITOMAČA ČAZMA 2 - 0 ČAZMA PITOMAČA 2 - 2
PODRAVAC DINAMO /P/ 0 - 2 DINAMO /P/ PODRAVAC 0 - 0
TOMISLAV /B/ MLADOST /KP/ 1 - 2 MLADOST /KP/ TOMISLAV /B/ 0 - 3
GRANIČAR /Đ/ PAPUK 1 - 3 PAPUK GRANIČAR /Đ/ 2 - 0
spacer
07. kolo - 06./07.10.2018. 20. kolo - 27./28.04.2019.
PAPUK TEHNIČAR 0 - 1 TEHNIČAR PAPUK 3 - 1
MLADOST /KP/ GRANIČAR /Đ/ 2 - 1 GRANIČAR /Đ/ MLADOST /KP/ 1 - 0
DINAMO /P/ TOMISLAV /B/ 2 - 1 TOMISLAV /B/ DINAMO /P/ 1 - 1
ČAZMA PODRAVAC 3 - 1 PODRAVAC ČAZMA 1 - 0
RADNIK-KRIŽEVCI PITOMAČA 1 - 0 PITOMAČA RADNIK-KRIŽEVCI 0 - 1
SLATINA FERDINANDOVAC 2 - 1 FERDINANDOVAC SLATINA 1 - 1
GARIĆ VIROVITICA 1 - 0 VIROVITICA GARIĆ 1 - 1
spacer
08. kolo - 13./14.10.2018. 21. kolo - 04./05.05.2019.
TEHNIČAR VIROVITICA 2 - 1 VIROVITICA TEHNIČAR 1 - 0
FERDINANDOVAC GARIĆ 1 - 0 GARIĆ FERDINANDOVAC 0 - 0
PITOMAČA SLATINA 3 - 3 SLATINA PITOMAČA 4 - 0
PODRAVAC RADNIK-KRIŽEVCI 0 - 3 RADNIK-KRIŽEVCI PODRAVAC 4 - 1
TOMISLAV /B/ ČAZMA 1 - 4 ČAZMA TOMISLAV /B/ 2 - 1
GRANIČAR /Đ/ DINAMO /P/ 0 - 1 DINAMO /P/ GRANIČAR /Đ/ 2 - 0
PAPUK MLADOST /KP/ 1 - 0 MLADOST /KP/ PAPUK 1 - 1
spacer
09. kolo - 20./21.10.2018. 22. kolo - 11./12.05.2019.
MLADOST /KP/ TEHNIČAR 0 - 0 TEHNIČAR MLADOST /KP/ 3 - 2
DINAMO /P/ PAPUK 1 - 2 PAPUK DINAMO /P/ 5 - 0
ČAZMA GRANIČAR /Đ/ 2 - 1 GRANIČAR /Đ/ ČAZMA 6 - 1
RADNIK-KRIŽEVCI TOMISLAV /B/ 4 - 1 TOMISLAV /B/ RADNIK-KRIŽEVCI 0 - 0
SLATINA PODRAVAC 3 - 1 PODRAVAC SLATINA 1 - 1
GARIĆ PITOMAČA 2 - 2 PITOMAČA GARIĆ 2 - 1
VIROVITICA FERDINANDOVAC 0 - 1 FERDINANDOVAC VIROVITICA 3 - 1
spacer
10. kolo - 27./28.10.2018. 23. kolo - 18./19.05.2019.
TEHNIČAR FERDINANDOVAC 2 - 2 FERDINANDOVAC TEHNIČAR 4 - 2
PITOMAČA VIROVITICA 0 - 1 VIROVITICA PITOMAČA 4 - 3
PODRAVAC GARIĆ 2 - 3 GARIĆ PODRAVAC 2 - 0
TOMISLAV /B/ SLATINA 1 - 0 SLATINA TOMISLAV /B/ 5 - 1
GRANIČAR /Đ/ RADNIK-KRIŽEVCI 1 - 2 RADNIK-KRIŽEVCI GRANIČAR /Đ/ 2 - 1
PAPUK ČAZMA 6 - 2 ČAZMA PAPUK 1 - 0
MLADOST /KP/ DINAMO /P/ 1 - 0 DINAMO /P/ MLADOST /KP/ 4 - 2
spacer
11. kolo - 03./04.11.2018. 24. kolo - 25./26.05.2019.
DINAMO /P/ TEHNIČAR 1 - 1 TEHNIČAR DINAMO /P/ 5 - 2
ČAZMA MLADOST /KP/ 1 - 5 MLADOST /KP/ ČAZMA 3 - 1
RADNIK-KRIŽEVCI PAPUK 1 - 1 PAPUK RADNIK-KRIŽEVCI 1 - 0
SLATINA GRANIČAR /Đ/ 4 - 1 GRANIČAR /Đ/ SLATINA 3 - 0
GARIĆ TOMISLAV /B/ 1 - 1 TOMISLAV /B/ GARIĆ 0 - 1
VIROVITICA PODRAVAC 1 - 4 PODRAVAC VIROVITICA 2 - 0
FERDINANDOVAC PITOMAČA 5 - 1 PITOMAČA FERDINANDOVAC 4 - 2
spacer
12. kolo - 10./11.11.2018. 25. kolo - 01./02.06.2019.
TEHNIČAR PITOMAČA 2 - 1 PITOMAČA TEHNIČAR 0 - 2
PODRAVAC FERDINANDOVAC 0 - 1 FERDINANDOVAC PODRAVAC 6 - 1
TOMISLAV /B/ VIROVITICA 1 - 0 VIROVITICA TOMISLAV /B/ 5 - 1
GRANIČAR /Đ/ GARIĆ 4 - 1 GARIĆ GRANIČAR /Đ/ 4 - 2
PAPUK SLATINA 1 - 0 SLATINA PAPUK 3 - 2
MLADOST /KP/ RADNIK-KRIŽEVCI 3 - 0 RADNIK-KRIŽEVCI MLADOST /KP/ 3 - 1
DINAMO /P/ ČAZMA 7 - 0 ČAZMA DINAMO /P/ 2 - 3
spacer
13. kolo - 17./18.11.2018. 26. kolo - 08./09.06.2019.
ČAZMA TEHNIČAR 1 - 2 TEHNIČAR ČAZMA 5 - 2
RADNIK-KRIŽEVCI DINAMO /P/ 0 - 2 DINAMO /P/ RADNIK-KRIŽEVCI 1 - 1
SLATINA MLADOST /KP/ 2 - 1 MLADOST /KP/ SLATINA 2 - 4
GARIĆ PAPUK 0 - 3 PAPUK GARIĆ 2 - 4
VIROVITICA GRANIČAR /Đ/ 1 - 2 GRANIČAR /Đ/ VIROVITICA 4 - 4
FERDINANDOVAC TOMISLAV /B/ 3 - 1 TOMISLAV /B/ FERDINANDOVAC 0 - 1
PITOMAČA PODRAVAC 4 - 3 PODRAVAC PITOMAČA 3 - 4
spacer

 

 
4HNL

DELEGIRANJA DOKUMENTI RASPORED

 

pdf

GLASILO 4.NL 15/19 (12.06.2019.)

 

© 2009.-2017. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.