LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA 4HNLKLUBOVIDOKUMENTI

4. NOGOMETNA LIGA BJ-KC-VT

 

  SEZONA 2019. / 2020. kolo P N I golova razlika bodova
1. SLAVEN BELUPO II - Koprivnica 13 12 1 0 53 7 +46 37
2. FERDINANDOVAC - Ferdinandovac 13 9 0 4 27 15 +12 27
3. PITOMAČA - Pitomača 13 7 2 4 28 18 +7 23
4. BILOGORA 91 - Grubišno Polje 13 6 4 3 17 12 +5 22
5. GARIĆ - Garešnica 13 7 1 5 28 28 0 22
6. DINAMO - Predavac 13 6 3 4 23 18 +5 21
7. SLATINA - Slatina 13 7 0 6 23 20 +3 21
8. ZDENKA 91 - Veliki Zdenci 13 6 2 5 22 24 -2 20
9. DARUVAR - Daruvar 13 4 5 4 15 20 -5 17
10. TOMISLAV /D/ - Drnje 13 5 2 6 23 28 -5 17
11. SUHOPOLJE - Suhopolje 13 3 2 8 19 28 -9 11
12. TEHNIKA-KOPRIVNICA - Koprivnica 13 3 2 8 16 30 -14 11
13. MLADOST /KP/ - Kloštar Podravski 13 2 3 8 9 22 -13 9
14. ČAZMA - Čazma 13 0 1 12 10 40 -30 1
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 24./25.08.2019. 14. kolo -
DINAMO TEHNIKA-KOPRIVNICA 3 - 2 TEHNIKA-KOPRIVNICA DINAMO  
ZDENKA 91 ČAZMA 3 - 0 ČAZMA ZDENKA 91  
FERDINANDOVAC SLATINA 4 - 2 SLATINA FERDINANDOVAC  
DARUVAR BILOGORA 91 1 - 1 BILOGORA 91 DARUVAR  
PITOMAČA MLADOST /KP/ 0 - 0 MLADOST /KP/ PITOMAČA  
GARIĆ SUHOPOLJE 3 - 1 SUHOPOLJE GARIĆ  
SLAVEN BELUPO II TOMISLAV /D/ 6 - 1 TOMISLAV /D/ SLAVEN BELUPO II  
spacer
02. kolo - 31.08./01.09.2019. 15. kolo -
TEHNIKA-KOPRIVNICA TOMISLAV /D/ 5 - 2 TOMISLAV /D/ TEHNIKA-KOPRIVNICA  
SUHOPOLJE SLAVEN BELUPO II 1 - 4 SLAVEN BELUPO II SUHOPOLJE  
MLADOST /KP/ GARIĆ 0 - 3 GARIĆ MLADOST /KP/  
BILOGORA 91 PITOMAČA 1 - 1 PITOMAČA BILOGORA 91  
SLATINA DARUVAR 3 - 0 DARUVAR SLATINA  
ČAZMA FERDINANDOVAC 0 - 4 FERDINANDOVAC ČAZMA  
DINAMO ZDENKA 91 1 - 1 ZDENKA 91 DINAMO  
spacer
03. kolo - 07./08.09.2019. 16. kolo -
ZDENKA 91 TEHNIKA-KOPRIVNICA 3 - 1 TEHNIKA-KOPRIVNICA ZDENKA 91  
FERDINANDOVAC DINAMO 2 - 1 DINAMO FERDINANDOVAC  
DARUVAR ČAZMA 1 - 0 ČAZMA DARUVAR  
PITOMAČA SLATINA 2 - 0 SLATINA PITOMAČA  
GARIĆ BILOGORA 91 0 - 1 BILOGORA 91 GARIĆ  
SLAVEN BELUPO II MLADOST /KP/ 5 - 1 MLADOST /KP/ SLAVEN BELUPO II  
TOMISLAV /D/ SUHOPOLJE 0 - 4 SUHOPOLJE TOMISLAV /D/  
spacer
04. kolo - 14./15.09.2019. 17. kolo -
TEHNIKA-KOPRIVNICA SUHOPOLJE 1 - 1 SUHOPOLJE TEHNIKA-KOPRIVNICA  
MLADOST /KP/ TOMISLAV /D/ 1 - 0 TOMISLAV /D/ MLADOST /KP/  
BILOGORA 91 SLAVEN BELUPO II 1 - 3 SLAVEN BELUPO II BILOGORA 91  
SLATINA GARIĆ 3 - 2 GARIĆ SLATINA  
ČAZMA PITOMAČA 1 - 3 PITOMAČA ČAZMA  
DINAMO DARUVAR 2 - 2 DARUVAR DINAMO  
ZDENKA 91 FERDINANDOVAC 1 - 2 FERDINANDOVAC ZDENKA 91  
spacer
05. kolo - 21./22.09.2019. 18. kolo -
FERDINANDOVAC TEHNIKA-KOPRIVNICA 4 - 0 TEHNIKA-KOPRIVNICA FERDINANDOVAC  
DARUVAR ZDENKA 91 1 - 2 ZDENKA 91 DARUVAR  
PITOMAČA DINAMO 1 - 0 DINAMO PITOMAČA  
GARIĆ ČAZMA 5 - 2 ČAZMA GARIĆ  
SLAVEN BELUPO II SLATINA 3 - 0 SLATINA SLAVEN BELUPO II  
TOMISLAV /D/ BILOGORA 91 3 - 2 BILOGORA 91 TOMISLAV /D/  
SUHOPOLJE MLADOST /KP/ 0 - 0 MLADOST /KP/ SUHOPOLJE  
spacer
06. kolo - 28./29.09.2019. 19. kolo -
TEHNIKA-KOPRIVNICA MLADOST /KP/ 2 - 1 MLADOST /KP/ TEHNIKA-KOPRIVNICA  
BILOGORA 91 SUHOPOLJE 2 - 1 SUHOPOLJE BILOGORA 91  
SLATINA TOMISLAV /D/ 1 - 4 TOMISLAV /D/ SLATINA  
ČAZMA SLAVEN BELUPO II 1 - 5 SLAVEN BELUPO II ČAZMA  
DINAMO GARIĆ 6 - 0 GARIĆ DINAMO  
ZDENKA 91 PITOMAČA 3 - 1 PITOMAČA ZDENKA 91  
FERDINANDOVAC DARUVAR 1 - 2 DARUVAR FERDINANDOVAC  
spacer
07. kolo - 05./06.10.2019. 20. kolo -
DARUVAR TEHNIKA-KOPRIVNICA 0 - 0 TEHNIKA-KOPRIVNICA DARUVAR  
PITOMAČA FERDINANDOVAC 1 - 2 FERDINANDOVAC PITOMAČA  
GARIĆ ZDENKA 91 5 - 2 ZDENKA 91 GARIĆ  
SLAVEN BELUPO II DINAMO 6 - 0 DINAMO SLAVEN BELUPO II  
TOMISLAV /D/ ČAZMA 1 - 1 ČAZMA TOMISLAV /D/  
SUHOPOLJE SLATINA 0 - 3 SLATINA SUHOPOLJE  
MLADOST /KP/ BILOGORA 91 0 - 1 BILOGORA 91 MLADOST /KP/  
spacer
08. kolo - 12./13.10.2019. 21. kolo -
TEHNIKA-KOPRIVNICA BILOGORA 91 0 - 4 BILOGORA 91 TEHNIKA-KOPRIVNICA  
SLATINA MLADOST /KP/ 3 - 0 MLADOST /KP/ SLATINA  
ČAZMA SUHOPOLJE 2 - 3 SUHOPOLJE ČAZMA  
DINAMO TOMISLAV /D/ 0 - 1 TOMISLAV /D/ DINAMO  
ZDENKA 91 SLAVEN BELUPO II 1 - 5 SLAVEN BELUPO II ZDENKA 91  
FERDINANDOVAC GARIĆ 1 - 2 GARIĆ FERDINANDOVAC  
DARUVAR PITOMAČA 2 - 0 PITOMAČA DARUVAR  
spacer
09. kolo - 19./20.10.2019. 22. kolo -
PITOMAČA TEHNIKA-KOPRIVNICA 3 - 1 TEHNIKA-KOPRIVNICA PITOMAČA  
GARIĆ DARUVAR 3 - 0 DARUVAR GARIĆ  
SLAVEN BELUPO II FERDINANDOVAC 3 - 0 FERDINANDOVAC SLAVEN BELUPO II  
TOMISLAV /D/ ZDENKA 91 4 - 0 ZDENKA 91 TOMISLAV /D/  
SUHOPOLJE DINAMO 0 - 2 DINAMO SUHOPOLJE  
MLADOST /KP/ ČAZMA 4 - 1 ČAZMA MLADOST /KP/  
BILOGORA 91 SLATINA 1 - 0 SLATINA BILOGORA 91  
spacer
10. kolo - 26./27.10.2019. 23. kolo -
TEHNIKA-KOPRIVNICA SLATINA 1 - 2 SLATINA TEHNIKA-KOPRIVNICA  
ČAZMA BILOGORA 91 0 - 1 BILOGORA 91 ČAZMA  
DINAMO MLADOST /KP/ 2 - 1 MLADOST /KP/ DINAMO  
ZDENKA 91 SUHOPOLJE 2 - 1 SUHOPOLJE ZDENKA 91  
FERDINANDOVAC TOMISLAV /D/ 2 - 0 TOMISLAV /D/ FERDINANDOVAC  
DARUVAR SLAVEN BELUPO II 0 - 4 SLAVEN BELUPO II DARUVAR  
PITOMAČA GARIĆ 6 - 1 GARIĆ PITOMAČA  
spacer
11. kolo - 02./03.11.2019. 24. kolo -
GARIĆ TEHNIKA-KOPRIVNICA 2 - 1 TEHNIKA-KOPRIVNICA GARIĆ  
SLAVEN BELUPO II PITOMAČA 3 - 0 PITOMAČA SLAVEN BELUPO II  
TOMISLAV /D/ DARUVAR 2 - 2 DARUVAR TOMISLAV /D/  
SUHOPOLJE FERDINANDOVAC 3 - 2 FERDINANDOVAC SUHOPOLJE  
MLADOST /KP/ ZDENKA 91 0 - 2 ZDENKA 91 MLADOST /KP/  
BILOGORA 91 DINAMO 1 - 1 DINAMO BILOGORA 91  
SLATINA ČAZMA 4 - 1 ČAZMA SLATINA  
spacer
12. kolo - 09./10.11.2019. 25. kolo -
TEHNIKA-KOPRIVNICA ČAZMA 2 - 0 ČAZMA TEHNIKA-KOPRIVNICA  
DINAMO SLATINA 1 - 0 SLATINA DINAMO  
ZDENKA 91 BILOGORA 91 1 - 1 BILOGORA 91 ZDENKA 91  
FERDINANDOVAC MLADOST /KP/ 2 - 0 MLADOST /KP/ FERDINANDOVAC  
DARUVAR SUHOPOLJE 3 - 1 SUHOPOLJE DARUVAR  
PITOMAČA TOMISLAV /D/ 3 - 1 TOMISLAV /D/ PITOMAČA  
GARIĆ SLAVEN BELUPO II 1 - 1 SLAVEN BELUPO II GARIĆ  
spacer
13. kolo - 16./17.11.2019. 26. kolo -
SLAVEN BELUPO II TEHNIKA-KOPRIVNICA 5 - 0 TEHNIKA-KOPRIVNICA SLAVEN BELUPO II  
TOMISLAV /D/ GARIĆ 4 - 1 GARIĆ TOMISLAV /D/  
SUHOPOLJE PITOMAČA 3 - 4 PITOMAČA SUHOPOLJE  
MLADOST /KP/ DARUVAR 1 - 1 DARUVAR MLADOST /KP/  
BILOGORA 91 FERDINANDOVAC 0 - 1 FERDINANDOVAC BILOGORA 91  
SLATINA ZDENKA 91 2 - 1 ZDENKA 91 SLATINA  
ČAZMA DINAMO 1 - 4 DINAMO ČAZMA  
spacer

 

 
4HNL

DELEGIRANJA DOKUMENTI RASPORED

 

pdf

GLASILO 4.NL 30/19 (20.11.2019.)

 

© 2009.-2017. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.