LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2018. / 2019. kolo P N I golova razlika bodova
1. DRAVA /PS/ - Podravske Sesvete 4 4 0 0 24 5 +19 12
2. GORNJA RIJEKA - Gornja Rijeka 4 4 0 0 9 3 +6 12
3. SOKOL - Sokolovac 4 3 0 1 12 5 +7 9
4. GRANIČAR /NV/ - Novo Virje 4 3 0 1 10 5 +5 9
5. RATAR - Miholec 4 2 1 1 10 8 +2 7
6. ČVRSTEC - Sveti Petar Čvrstec 4 2 0 2 10 9 +1 6
7. SABARIJA - Subotica Podravska 4 2 0 2 7 7 0 6
8. MIČETINAC - Mičetinac 4 1 1 2 6 7 -1 4
9. MLADOST /C/ - Carevdar 4 1 1 2 4 8 -4 4
10. JEDINSTVO - Pustakovec 4 1 1 2 6 11 -5 4
11. ZAGOREC - Koprivnica 4 1 0 3 4 9 -5 3
12. DRAVA /SP/ - Selnica Podravska 4 1 0 3 6 12 -6 3
13. GOŠK - Gotalovo 4 0 1 3 2 9 -7 1
14. RUDAR /B/ - Botinovec 4 0 1 3 5 17 -12 1
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 25./26.08.2018. 14. kolo -
SOKOL DRAVA /PS/ 1 - 4 DRAVA /PS/ SOKOL  
RUDAR /B/ RATAR 3 - 3 RATAR RUDAR /B/  
ČVRSTEC GORNJA RIJEKA 1 - 2 GORNJA RIJEKA ČVRSTEC  
GOŠK MIČETINAC 2 - 2 MIČETINAC GOŠK  
ZAGOREC MLADOST /C/ 1 - 0 MLADOST /C/ ZAGOREC  
SABARIJA DRAVA /SP/ 3 - 2 DRAVA /SP/ SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ JEDINSTVO 2 - 1 JEDINSTVO GRANIČAR /NV/  
spacer
02. kolo - 01./02.09.2018. 15. kolo -
DRAVA /PS/ JEDINSTVO 7 - 2 JEDINSTVO DRAVA /PS/  
DRAVA /SP/ GRANIČAR /NV/ 3 - 2 GRANIČAR /NV/ DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ SABARIJA 1 - 0 SABARIJA MLADOST /C/  
MIČETINAC ZAGOREC 3 - 1 ZAGOREC MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA GOŠK 1 - 0 GOŠK GORNJA RIJEKA  
RATAR ČVRSTEC 2 - 4 ČVRSTEC RATAR  
SOKOL RUDAR /B/ 3 - 0 RUDAR /B/ SOKOL  
spacer
03. kolo - 08./09.09.2018. 16. kolo -
RUDAR /B/ DRAVA /PS/ 1 - 7 DRAVA /PS/ RUDAR /B/  
ČVRSTEC SOKOL 1 - 4 SOKOL ČVRSTEC  
GOŠK RATAR 0 - 2 RATAR GOŠK  
ZAGOREC GORNJA RIJEKA 1 - 3 GORNJA RIJEKA ZAGOREC  
SABARIJA MIČETINAC 3 - 1 MIČETINAC SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ MLADOST /C/ 5 - 1 MLADOST /C/ GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO DRAVA /SP/ 1 - 0 DRAVA /SP/ JEDINSTVO  
spacer
04. kolo - 15./16.09.2018. 17. kolo -
DRAVA /PS/ DRAVA /SP/ 6 - 1 DRAVA /SP/ DRAVA /PS/  
MLADOST /C/ JEDINSTVO 2 - 2 JEDINSTVO MLADOST /C/  
MIČETINAC GRANIČAR /NV/ 0 - 1 GRANIČAR /NV/ MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA SABARIJA 3 - 1 SABARIJA GORNJA RIJEKA  
RATAR ZAGOREC 3 - 1 ZAGOREC RATAR  
SOKOL GOŠK 4 - 0 GOŠK SOKOL  
RUDAR /B/ ČVRSTEC 1 - 4 ČVRSTEC RUDAR /B/  
spacer
05. kolo - 22./23.09.2018. 18. kolo -
ČVRSTEC DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ ČVRSTEC  
GOŠK RUDAR /B/   RUDAR /B/ GOŠK  
ZAGOREC SOKOL   SOKOL ZAGOREC  
SABARIJA RATAR   RATAR SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO MIČETINAC   MIČETINAC JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ MLADOST /C/   MLADOST /C/ DRAVA /SP/  
spacer
06. kolo - 29./30.09.2018. 19. kolo -
DRAVA /PS/ MLADOST /C/   MLADOST /C/ DRAVA /PS/  
MIČETINAC DRAVA /SP/   DRAVA /SP/ MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA JEDINSTVO   JEDINSTVO GORNJA RIJEKA  
RATAR GRANIČAR /NV/   GRANIČAR /NV/ RATAR  
SOKOL SABARIJA   SABARIJA SOKOL  
RUDAR /B/ ZAGOREC   ZAGOREC RUDAR /B/  
ČVRSTEC GOŠK   GOŠK ČVRSTEC  
spacer
07. kolo - 06./07.10.2018. 20. kolo -
GOŠK DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ GOŠK  
ZAGOREC ČVRSTEC   ČVRSTEC ZAGOREC  
SABARIJA RUDAR /B/   RUDAR /B/ SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ SOKOL   SOKOL GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO RATAR   RATAR JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ MIČETINAC   MIČETINAC MLADOST /C/  
spacer
08. kolo - 13./14.10.2018. 21. kolo -
DRAVA /PS/ MIČETINAC   MIČETINAC DRAVA /PS/  
GORNJA RIJEKA MLADOST /C/   MLADOST /C/ GORNJA RIJEKA  
RATAR DRAVA /SP/   DRAVA /SP/ RATAR  
SOKOL JEDINSTVO   JEDINSTVO SOKOL  
RUDAR /B/ GRANIČAR /NV/   GRANIČAR /NV/ RUDAR /B/  
ČVRSTEC SABARIJA   SABARIJA ČVRSTEC  
GOŠK ZAGOREC   ZAGOREC GOŠK  
spacer
09. kolo - 20./21.10.2018. 22. kolo -
ZAGOREC DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ ZAGOREC  
SABARIJA GOŠK   GOŠK SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ ČVRSTEC   ČVRSTEC GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO RUDAR /B/   RUDAR /B/ JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ SOKOL   SOKOL DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ RATAR   RATAR MLADOST /C/  
MIČETINAC GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA MIČETINAC  
spacer
10. kolo - 27./28.10.2018. 23. kolo -
DRAVA /PS/ GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA DRAVA /PS/  
RATAR MIČETINAC   MIČETINAC RATAR  
SOKOL MLADOST /C/   MLADOST /C/ SOKOL  
RUDAR /B/ DRAVA /SP/   DRAVA /SP/ RUDAR /B/  
ČVRSTEC JEDINSTVO   JEDINSTVO ČVRSTEC  
GOŠK GRANIČAR /NV/   GRANIČAR /NV/ GOŠK  
ZAGOREC SABARIJA   SABARIJA ZAGOREC  
spacer
11. kolo - 28./29.10.2018. 24. kolo -
SABARIJA DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ ZAGOREC   ZAGOREC GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO GOŠK   GOŠK JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ ČVRSTEC   ČVRSTEC DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ RUDAR /B/   RUDAR /B/ MLADOST /C/  
MIČETINAC SOKOL   SOKOL MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA RATAR   RATAR GORNJA RIJEKA  
spacer
12. kolo - 03./04.11.2018. 25. kolo -
DRAVA /PS/ RATAR   RATAR DRAVA /PS/  
SOKOL GORNJA RIJEKA   GORNJA RIJEKA SOKOL  
RUDAR /B/ MIČETINAC   MIČETINAC RUDAR /B/  
ČVRSTEC MLADOST /C/   MLADOST /C/ ČVRSTEC  
GOŠK DRAVA /SP/   DRAVA /SP/ GOŠK  
ZAGOREC JEDINSTVO   JEDINSTVO ZAGOREC  
SABARIJA GRANIČAR /NV/   GRANIČAR /NV/ SABARIJA  
spacer
13. kolo - 10./11.11.2018. 26. kolo -
GRANIČAR /NV/ DRAVA /PS/   DRAVA /PS/ GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO SABARIJA   SABARIJA JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ ZAGOREC   ZAGOREC DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ GOŠK   GOŠK MLADOST /C/  
MIČETINAC ČVRSTEC   ČVRSTEC MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA RUDAR /B/   RUDAR /B/ GORNJA RIJEKA  
RATAR SOKOL   SOKOL RATAR  
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL

pdf

4 ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

pdf

PJ - PIONIRI / JUNIORI

 

© 2009.-2015. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.