LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2018. / 2019. kolo P N I golova razlika bodova
1. DRAVA /PS/ - Podravske Sesvete 23 21 1 1 112 22 +90 64
2. GORNJA RIJEKA - Gornja Rijeka 23 14 2 7 48 33 +15 44
3. MIČETINAC - Mičetinac 23 12 5 6 51 37 +14 41
4. SABARIJA - Subotica Podravska 23 12 3 8 52 43 +9 39
5. ČVRSTEC - Sveti Petar Čvrstec (-1) 23 12 2 9 54 38 +16 37
6. SOKOL - Sokolovac 23 10 6 7 51 33 +18 36
7. GRANIČAR /NV/ - Novo Virje 23 11 3 9 41 41 0 36
8. RATAR - Miholec 23 8 4 11 44 43 +1 28
9. GOŠK - Gotalovo 23 8 3 12 37 51 -14 27
10. ZAGOREC - Koprivnica 23 8 3 12 33 49 -16 27
11. MLADOST /C/ - Carevdar 23 8 3 12 38 64 -26 27
12. JEDINSTVO - Pustakovec 23 7 2 14 36 60 -24 23
13. RUDAR /B/ - Botinovec 23 5 4 14 34 56 -22 19
14. DRAVA /SP/ - Selnica Podravska 23 4 1 18 32 93 -61 13
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 25./26.08.2018. 14. kolo - 16./17.03.2019.
SOKOL DRAVA /PS/ 1 - 4 DRAVA /PS/ SOKOL 4 - 1
RUDAR /B/ RATAR 3 - 3 RATAR RUDAR /B/ 1 - 2
ČVRSTEC GORNJA RIJEKA 1 - 2 GORNJA RIJEKA ČVRSTEC 2 - 1
GOŠK MIČETINAC 2 - 2 MIČETINAC GOŠK 1 - 2
ZAGOREC MLADOST /C/ 1 - 0 MLADOST /C/ ZAGOREC 3 - 0
SABARIJA DRAVA /SP/ 3 - 2 DRAVA /SP/ SABARIJA 2 - 3
GRANIČAR /NV/ JEDINSTVO 2 - 1 JEDINSTVO GRANIČAR /NV/ 2 - 1
spacer
02. kolo - 01./02.09.2018. 15. kolo - 23./24.03.2019.
DRAVA /PS/ JEDINSTVO 7 - 2 JEDINSTVO DRAVA /PS/ 1 - 5
DRAVA /SP/ GRANIČAR /NV/ 3 - 2 GRANIČAR /NV/ DRAVA /SP/ 3 - 1
MLADOST /C/ SABARIJA 1 - 0 SABARIJA MLADOST /C/ 2 - 2
MIČETINAC ZAGOREC 3 - 1 ZAGOREC MIČETINAC 1 - 4
GORNJA RIJEKA GOŠK 1 - 0 GOŠK GORNJA RIJEKA 1 - 0
RATAR ČVRSTEC 2 - 4 ČVRSTEC RATAR 4 - 0
SOKOL RUDAR /B/ 3 - 0 RUDAR /B/ SOKOL 0 - 0
spacer
03. kolo - 08./09.09.2018. 16. kolo - 30./31.03.2019.
RUDAR /B/ DRAVA /PS/ 1 - 7 DRAVA /PS/ RUDAR /B/ 6 - 0
ČVRSTEC SOKOL 1 - 4 SOKOL ČVRSTEC 3 - 0
GOŠK RATAR 0 - 2 RATAR GOŠK 0 - 3
ZAGOREC GORNJA RIJEKA 1 - 3 GORNJA RIJEKA ZAGOREC 2 - 0
SABARIJA MIČETINAC 3 - 1 MIČETINAC SABARIJA 3 - 2
GRANIČAR /NV/ MLADOST /C/ 5 - 1 MLADOST /C/ GRANIČAR /NV/ 2 - 0
JEDINSTVO DRAVA /SP/ 1 - 0 DRAVA /SP/ JEDINSTVO 2 - 1
spacer
04. kolo - 15./16.09.2018. 17. kolo - 06./07.04.2019.
DRAVA /PS/ DRAVA /SP/ 6 - 1 DRAVA /SP/ DRAVA /PS/ 1 - 7
MLADOST /C/ JEDINSTVO 2 - 2 JEDINSTVO MLADOST /C/ 2 - 4
MIČETINAC GRANIČAR /NV/ 0 - 1 GRANIČAR /NV/ MIČETINAC 2 - 3
GORNJA RIJEKA SABARIJA 3 - 1 SABARIJA GORNJA RIJEKA 0 - 1
RATAR ZAGOREC 3 - 1 ZAGOREC RATAR 3 - 1
SOKOL GOŠK 4 - 0 GOŠK SOKOL 1 - 1
RUDAR /B/ ČVRSTEC 1 - 4 ČVRSTEC RUDAR /B/ 4 - 2
spacer
05. kolo - 22./23.09.2018. 18. kolo - 13./14.04.2019.
ČVRSTEC DRAVA /PS/ 1 - 2 DRAVA /PS/ ČVRSTEC 5 - 2
GOŠK RUDAR /B/ 0 - 0 RUDAR /B/ GOŠK 4 - 2
ZAGOREC SOKOL 0 - 0 SOKOL ZAGOREC 4 - 1
SABARIJA RATAR 4 - 3 RATAR SABARIJA 4 - 3
GRANIČAR /NV/ GORNJA RIJEKA 3 - 1 GORNJA RIJEKA GRANIČAR /NV/ 1 - 1
JEDINSTVO MIČETINAC 1 - 2 MIČETINAC JEDINSTVO 3 - 3
DRAVA /SP/ MLADOST /C/ 4 - 1 MLADOST /C/ DRAVA /SP/ 4 - 2
spacer
06. kolo - 29./30.09.2018. 19. kolo - 20./21.04.2019.
DRAVA /PS/ MLADOST /C/ 12 - 2 MLADOST /C/ DRAVA /PS/ 1 - 2
MIČETINAC DRAVA /SP/ 5 - 0 DRAVA /SP/ MIČETINAC 1 - 2
GORNJA RIJEKA JEDINSTVO 5 - 0 JEDINSTVO GORNJA RIJEKA 2 - 3
RATAR GRANIČAR /NV/ 2 - 1 GRANIČAR /NV/ RATAR 2 - 0
SOKOL SABARIJA 3 - 0 SABARIJA SOKOL 3 - 0
RUDAR /B/ ZAGOREC 1 - 4 ZAGOREC RUDAR /B/ 1 - 0
ČVRSTEC GOŠK 6 - 3 GOŠK ČVRSTEC 3 - 2
spacer
07. kolo - 06./07.10.2018. 20. kolo - 27./28.04.2019.
GOŠK DRAVA /PS/ 0 - 4 DRAVA /PS/ GOŠK 3 - 0
ZAGOREC ČVRSTEC 0 - 3 ČVRSTEC ZAGOREC 2 - 1
SABARIJA RUDAR /B/ 3 - 1 RUDAR /B/ SABARIJA 1 - 2
GRANIČAR /NV/ SOKOL 1 - 1 SOKOL GRANIČAR /NV/ 0 - 2
JEDINSTVO RATAR 2 - 1 RATAR JEDINSTVO 4 - 1
DRAVA /SP/ GORNJA RIJEKA 1 - 5 GORNJA RIJEKA DRAVA /SP/ 9 - 1
MLADOST /C/ MIČETINAC 2 - 7 MIČETINAC MLADOST /C/ 2 - 0
spacer
08. kolo - 13./14.10.2018. 21. kolo - 04./05.05.2019.
DRAVA /PS/ MIČETINAC 3 - 0 MIČETINAC DRAVA /PS/ 3 - 7
GORNJA RIJEKA MLADOST /C/ 2 - 2 MLADOST /C/ GORNJA RIJEKA 1 - 4
RATAR DRAVA /SP/ 4 - 1 DRAVA /SP/ RATAR 1 - 5
SOKOL JEDINSTVO 4 - 2 JEDINSTVO SOKOL 2 - 1
RUDAR /B/ GRANIČAR /NV/ 3 - 3 GRANIČAR /NV/ RUDAR /B/ 4 - 2
ČVRSTEC SABARIJA 1 - 1 SABARIJA ČVRSTEC 1 - 2
GOŠK ZAGOREC 0 - 2 ZAGOREC GOŠK 2 - 1
spacer
09. kolo - 20./21.10.2018. 22. kolo - 11./12.05.2019.
ZAGOREC DRAVA /PS/ 0 - 0 DRAVA /PS/ ZAGOREC 6 - 1
SABARIJA GOŠK 4 - 3 GOŠK SABARIJA 5 - 2
GRANIČAR /NV/ ČVRSTEC 3 - 2 ČVRSTEC GRANIČAR /NV/ 3 - 0
JEDINSTVO RUDAR /B/ 2 - 0 RUDAR /B/ JEDINSTVO 1 - 2
DRAVA /SP/ SOKOL 1 - 1 SOKOL DRAVA /SP/ 10 - 0
MLADOST /C/ RATAR 0 - 6 RATAR MLADOST /C/ 0 - 1
MIČETINAC GORNJA RIJEKA 1 - 0 GORNJA RIJEKA MIČETINAC 0 - 1
spacer
10. kolo - 27./28.10.2018. 23. kolo - 18./19.05.2019.
DRAVA /PS/ GORNJA RIJEKA 6 - 0 GORNJA RIJEKA DRAVA /PS/ 1 - 7
RATAR MIČETINAC 1 - 1 MIČETINAC RATAR 1 - 1
SOKOL MLADOST /C/ 1 - 3 MLADOST /C/ SOKOL 2 - 5
RUDAR /B/ DRAVA /SP/ 6 - 0 DRAVA /SP/ RUDAR /B/ 3 - 2
ČVRSTEC JEDINSTVO 1 - 0 JEDINSTVO ČVRSTEC 2 - 1
GOŠK GRANIČAR /NV/ 2 - 0 GRANIČAR /NV/ GOŠK 3 - 2
ZAGOREC SABARIJA 1 - 5 SABARIJA ZAGOREC 2 - 2
spacer
11. kolo - 03./04.11.2018. 24. kolo - 25./26.05.2019.
SABARIJA DRAVA /PS/ 2 - 1 DRAVA /PS/ SABARIJA  
GRANIČAR /NV/ ZAGOREC 1 - 0 ZAGOREC GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO GOŠK 1 - 2 GOŠK JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ ČVRSTEC 0 - 5 ČVRSTEC DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ RUDAR /B/ 0 - 2 RUDAR /B/ MLADOST /C/  
MIČETINAC SOKOL 4 - 1 SOKOL MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA RATAR 1 - 0 RATAR GORNJA RIJEKA  
spacer
12. kolo - 10./11.11.2018. 25. kolo - 01./02.06.2019.
DRAVA /PS/ RATAR 3 - 0 RATAR DRAVA /PS/  
SOKOL GORNJA RIJEKA 2 - 1 GORNJA RIJEKA SOKOL  
RUDAR /B/ MIČETINAC 2 - 1 MIČETINAC RUDAR /B/  
ČVRSTEC MLADOST /C/ 3 - 0 MLADOST /C/ ČVRSTEC  
GOŠK DRAVA /SP/ 5 - 3 DRAVA /SP/ GOŠK  
ZAGOREC JEDINSTVO 7 - 3 JEDINSTVO ZAGOREC  
SABARIJA GRANIČAR /NV/ 4 - 0 GRANIČAR /NV/ SABARIJA  
spacer
13. kolo - 17./18.11.2018. 26. kolo - 08./09.06.2019.
GRANIČAR /NV/ DRAVA /PS/ 1 - 5 DRAVA /PS/ GRANIČAR /NV/  
JEDINSTVO SABARIJA 1 - 2 SABARIJA JEDINSTVO  
DRAVA /SP/ ZAGOREC 2 - 3 ZAGOREC DRAVA /SP/  
MLADOST /C/ GOŠK 4 - 0 GOŠK MLADOST /C/  
MIČETINAC ČVRSTEC 1 - 1 ČVRSTEC MIČETINAC  
GORNJA RIJEKA RUDAR /B/ 1 - 0 RUDAR /B/ GORNJA RIJEKA  
RATAR SOKOL 1 - 1 SOKOL RATAR  
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL

pdf

4 ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

pdf

PJ - PIONIRI / JUNIORI

 

© 2009.-2015. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.