LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

3. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA - Đurđevac/Koprivnica

 

SEZONA 2020./ 2021. kolo P N I golova raz bod
1. MIČETINAC - Mičetinac 22 18 3 1 71 13 +58 57
2. ZAGOREC - Koprivnica 22 17 2 3 63 22 +41 53
3. BUŠPAN - Kozarevac 22 11 4 7 63 55 +8 37
4. RUDAR /B/ - Botinovec 22 10 5 7 52 37 +15 35
5. JADRAN-GALEB - Koledinec 22 11 2 9 51 51 0 35
6. GRANIČAR /NV/ - Novo Virje 22 10 3 9 71 42 +29 33
7. RASINJA - Rasinja 22 9 6 7 51 44 +7 33
8. BILOGORA - Gornja Velika 22 8 5 9 51 49 +2 29
9. UDARNIK - Zablatje 22 7 3 12 40 57 -17 24
10. JEDINSTVO - Pustakovec 22 4 2 16 34 80 -46 14
11. SABARIJA - Subotica Podravska (-1) 22 5 0 17 29 76 -47 14
12. DRAVA /SP/ - Selnica Podravska (-3) 22 4 1 17 35 85 -50 10
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 23.08.2020. 12. kolo - 28.03.2021.
ZAGOREC MIČETINAC 1 - 0 MIČETINAC ZAGOREC 1 - 0
UDARNIK SABARIJA 1 - 4 SABARIJA UDARNIK 2 - 1
BILOGORA RASINJA 1 - 3 RASINJA BILOGORA 0 - 2
JADRAN-GALEB GRANIČAR /NV/ 2 - 1 GRANIČAR /NV/ JADRAN-GALEB 5 - 0
JEDINSTVO DRAVA /SP/ 4 - 3 DRAVA /SP/ JEDINSTVO 4 - 1
BUŠPAN RUDAR /B/ 3 - 1 RUDAR /B/ BUŠPAN 0 - 2
spacer
02. kolo - 30.08.2020. 13. kolo - 04.04.2021.
MIČETINAC RUDAR /B/ 1 - 0 RUDAR /B/ MIČETINAC 1 - 4
DRAVA /SP/ BUŠPAN 4 - 4 BUŠPAN DRAVA /SP/ 4 - 1
GRANIČAR /NV/ JEDINSTVO 3 - 2 JEDINSTVO GRANIČAR /NV/ 0 - 7
RASINJA JADRAN-GALEB 1 - 1 JADRAN-GALEB RASINJA 2 - 3
SABARIJA BILOGORA 1 - 2 BILOGORA SABARIJA 1 - 3
ZAGOREC UDARNIK 4 - 1 UDARNIK ZAGOREC 1 - 4
spacer
03. kolo - 06.09.2020. 14. kolo - 11.04.2021.
UDARNIK MIČETINAC 1 - 2 MIČETINAC UDARNIK 3 - 0
BILOGORA ZAGOREC 0 - 1 ZAGOREC BILOGORA 3 - 2
JADRAN-GALEB SABARIJA 3 - 0 SABARIJA JADRAN-GALEB 2 - 4
JEDINSTVO RASINJA 5 - 2 RASINJA JEDINSTVO 1 - 1
BUŠPAN GRANIČAR /NV/ 5 - 4 GRANIČAR /NV/ BUŠPAN 4 - 1
RUDAR /B/ DRAVA /SP/ 5 - 1 DRAVA /SP/ RUDAR /B/ 3 - 1
spacer
04. kolo - 13.09.2020. 15. kolo - 18.04.2021.
MIČETINAC DRAVA /SP/ 11 - 0 DRAVA /SP/ MIČETINAC 1 - 4
GRANIČAR /NV/ RUDAR /B/ 3 - 3 RUDAR /B/ GRANIČAR /NV/ 2 - 1
RASINJA BUŠPAN 3 - 3 BUŠPAN RASINJA 4 - 3
SABARIJA JEDINSTVO 1 - 4 JEDINSTVO SABARIJA 5 - 2
ZAGOREC JADRAN-GALEB 3 - 0 JADRAN-GALEB ZAGOREC 1 - 4
UDARNIK BILOGORA 1 - 1 BILOGORA UDARNIK 5 - 2
spacer
05. kolo - 20.09.2020. 16. kolo - 25.04.2021.
BILOGORA MIČETINAC 1 - 4 MIČETINAC BILOGORA 1 - 1
JADRAN-GALEB UDARNIK 4 - 1 UDARNIK JADRAN-GALEB 1 - 0
JEDINSTVO ZAGOREC 1 - 3 ZAGOREC JEDINSTVO 2 - 1
BUŠPAN SABARIJA 7 - 2 SABARIJA BUŠPAN 1 - 3
RUDAR /B/ RASINJA 2 - 1 RASINJA RUDAR /B/ 1 - 1
DRAVA /SP/ GRANIČAR /NV/ 2 - 3 GRANIČAR /NV/ DRAVA /SP/ 4 - 0
spacer
06. kolo - 27.10.2020. 17. kolo - 02.05.2021.
MIČETINAC GRANIČAR /NV/ 1 - 1 GRANIČAR /NV/ MIČETINAC 0 - 1
RASINJA DRAVA /SP/ 2 - 1 DRAVA /SP/ RASINJA 1 - 5
SABARIJA RUDAR /B/ 1 - 3 RUDAR /B/ SABARIJA 7 - 0
ZAGOREC BUŠPAN 4 - 1 BUŠPAN ZAGOREC 1 - 1
UDARNIK JEDINSTVO 5 - 0 JEDINSTVO UDARNIK 2 - 4
BILOGORA JADRAN-GALEB 1 - 2 JADRAN-GALEB BILOGORA 3 - 2
spacer
07. kolo - 04.10.2020. 18. kolo - 09.05.2021.
JADRAN-GALEB MIČETINAC 2 - 5 MIČETINAC JADRAN-GALEB 7 - 0
JEDINSTVO BILOGORA 0 - 3 BILOGORA JEDINSTVO 5 - 0
BUŠPAN UDARNIK 5 - 3 UDARNIK BUŠPAN 3 - 2
RUDAR /B/ ZAGOREC 4 - 3 ZAGOREC RUDAR /B/ 1 - 0
DRAVA /SP/ SABARIJA 2 - 0 SABARIJA DRAVA /SP/ 3 - 0
GRANIČAR /NV/ RASINJA 4 - 3 RASINJA GRANIČAR /NV/ 4 - 1
spacer
08. kolo - 11.10.2020. 19. kolo - 16.05.2021.
MIČETINAC RASINJA 0 - 0 RASINJA MIČETINAC 0 - 4
SABARIJA GRANIČAR /NV/ 3 - 2 GRANIČAR /NV/ SABARIJA 9 - 0
ZAGOREC DRAVA /SP/ 6 - 1 DRAVA /SP/ ZAGOREC 0 - 6
UDARNIK RUDAR /B/ 0 - 1 RUDAR /B/ UDARNIK 3 - 3
BILOGORA BUŠPAN 3 - 3 BUŠPAN BILOGORA 1 - 0
JADRAN-GALEB JEDINSTVO 6 - 0 JEDINSTVO JADRAN-GALEB 4 - 4
spacer
09. kolo - 18.10.2020. 20. kolo - 23.05.2021.
JEDINSTVO MIČETINAC 1 - 2 MIČETINAC JEDINSTVO 7 - 0
BUŠPAN JADRAN-GALEB 2 - 5 JADRAN-GALEB BUŠPAN 4 - 2
RUDAR /B/ BILOGORA 4 - 4 BILOGORA RUDAR /B/ 2 - 2
DRAVA /SP/ UDARNIK 1 - 2 UDARNIK DRAVA /SP/ 4 - 1
GRANIČAR /NV/ ZAGOREC 1 - 3 ZAGOREC GRANIČAR /NV/ 3 - 2
RASINJA SABARIJA 2 - 1 SABARIJA RASINJA 3 - 6
spacer
10. kolo - 25.11.2020. 21. kolo - 30.05.2021.
MIČETINAC SABARIJA 4 - 0 SABARIJA MIČETINAC 0 - 2
ZAGOREC RASINJA 1 - 1 RASINJA ZAGOREC 3 - 2
UDARNIK GRANIČAR /NV/ 1 - 1 GRANIČAR /NV/ UDARNIK 5 - 1
BILOGORA DRAVA /SP/ 4 - 2 DRAVA /SP/ BILOGORA 3 - 6
JADRAN-GALEB RUDAR /B/ 0 - 3 RUDAR /B/ JADRAN-GALEB 0 - 2
JEDINSTVO BUŠPAN 1 - 3 BUŠPAN JEDINSTVO 4 - 1
spacer
11. kolo - 08.11.2020. 22. kolo - 06.06.2021.
BUŠPAN MIČETINAC 1 - 4 MIČETINAC BUŠPAN 3 - 2
RUDAR /B/ JEDINSTVO 3 - 0 JEDINSTVO RUDAR /B/ 1 - 6
DRAVA /SP/ JADRAN-GALEB 3 - 2 JADRAN-GALEB DRAVA /SP/ 4 - 1
GRANIČAR /NV/ BILOGORA 9 - 3 BILOGORA GRANIČAR /NV/ 2 - 1
RASINJA UDARNIK 5 - 0 UDARNIK RASINJA 4 - 2
SABARIJA ZAGOREC 0 - 3 ZAGOREC SABARIJA 5 - 0
spacer

 

spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1. ŽNL

pdf

2. ŽNL

pdf

3. ŽNL-Đu/Kc

pdf

3. ŽNL-Kž

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

 

© 2009.-2015. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.