LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2017. / 2018. kolo P N I golova razlika bodova
1. LIPA - Hlebine 26 18 5 3 60 19 +41 59
2. TEHNIKA - Koprivnica 26 16 6 4 62 26 +36 54
3. MLADOST /S/ - Sigetec 26 14 5 7 63 36 +27 47
4. MLADOST /KB/ - Koprivnički Bregi 26 12 6 8 56 32 +24 42
5. PODRAVEC - Torčec 26 12 5 9 46 38 +8 41
6. REKA - Reka 26 11 5 10 59 58 +1 38
7. FUGAPLAST - Gola 26 10 7 9 56 52 +4 37
8. VIKTORIJA - Vojakovac 26 11 4 11 51 52 -1 37
9. STARIGRAD - Starigrad 26 10 5 11 51 44 +7 35
10. OMLADINAC - Herešin 26 10 5 11 35 38 -3 35
11. HRVATSKI BOJOVNIK - Mokrice Miholečke 26 8 5 13 42 55 -13 29
12. PRUGOVAC - Prugovac 26 6 4 16 43 84 -41 22
13. RUDAR /G/ - Glogovac 26 5 5 16 24 51 -27 20
14. GOŠK - Gotalovo 26 4 3 19 33 96 -63 15
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 19./20.08.2017. 14. kolo - 24./25.03.2018.
STARIGRAD REKA 1 - 1 REKA STARIGRAD 3 - 5
PRUGOVAC MLADOST /S/ 3 - 1 MLADOST /S/ PRUGOVAC 3 - 0
OMLADINAC RUDAR /G/ 4 - 1 RUDAR /G/ OMLADINAC 1 - 2
PODRAVEC FUGAPLAST 1 - 2 FUGAPLAST PODRAVEC 1 - 4
MLADOST /KB/ VIKTORIJA 0 - 1 VIKTORIJA MLADOST /KB/ 2 - 0
LIPA HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK LIPA 1 - 1
TEHNIKA GOŠK 5 - 0 GOŠK TEHNIKA 0 - 3
spacer
02. kolo - 26./27.08.2017. 15. kolo - 31.03./01.04.2018.
REKA GOŠK 3 - 1 GOŠK REKA 4 - 3
HRVATSKI BOJOVNIK TEHNIKA 1 - 4 TEHNIKA HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 0
VIKTORIJA LIPA 1 - 4 LIPA VIKTORIJA 1 - 0
FUGAPLAST MLADOST /KB/ 2 - 1 MLADOST /KB/ FUGAPLAST 0 - 0
RUDAR /G/ PODRAVEC 0 - 1 PODRAVEC RUDAR /G/ 2 - 0
MLADOST /S/ OMLADINAC 2 - 1 OMLADINAC MLADOST /S/ 1 - 3
STARIGRAD PRUGOVAC 5 - 0 PRUGOVAC STARIGRAD 1 - 4
spacer
03. kolo - 02./03.09.2017. 16. kolo - 07./08.04.2018.
PRUGOVAC REKA 0 - 3 REKA PRUGOVAC 7 - 3
OMLADINAC STARIGRAD 1 - 0 STARIGRAD OMLADINAC 2 - 0
PODRAVEC MLADOST /S/ 2 - 1 MLADOST /S/ PODRAVEC 4 - 3
MLADOST /KB/ RUDAR /G/ 2 - 0 RUDAR /G/ MLADOST /KB/ 2 - 0
LIPA FUGAPLAST 4 - 1 FUGAPLAST LIPA 1 - 2
TEHNIKA VIKTORIJA 5 - 0 VIKTORIJA TEHNIKA 2 - 1
GOŠK HRVATSKI BOJOVNIK 0 - 2 HRVATSKI BOJOVNIK GOŠK 6 - 1
spacer
04. kolo - 09./10.09.2017. 17. kolo - 14./15.04.2018
REKA HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK REKA 4 - 6
VIKTORIJA GOŠK 7 - 2 GOŠK VIKTORIJA 1 - 1
FUGAPLAST TEHNIKA 1 - 4 TEHNIKA FUGAPLAST 1 - 1
RUDAR /G/ LIPA 0 - 2 LIPA RUDAR /G/ 1 - 1
MLADOST /S/ MLADOST /KB/ 0 - 2 MLADOST /KB/ MLADOST /S/ 1 - 1
STARIGRAD PODRAVEC 1 - 1 PODRAVEC STARIGRAD 1 - 0
PRUGOVAC OMLADINAC 1 - 1 OMLADINAC PRUGOVAC 3 - 0
spacer
05. kolo - 16./17.09.2017. 18. kolo - 21./22.04.2018.
OMLADINAC REKA 4 - 1 REKA OMLADINAC 2 - 1
PODRAVEC PRUGOVAC 1 - 5 PRUGOVAC PODRAVEC 1 - 7
MLADOST /KB/ STARIGRAD 5 - 0 STARIGRAD MLADOST /KB/ 3 - 4
LIPA MLADOST /S/ 1 - 1 MLADOST /S/ LIPA 1 - 2
TEHNIKA RUDAR /G/ 1 - 0 RUDAR /G/ TEHNIKA 1 - 3
GOŠK FUGAPLAST 2 - 2 FUGAPLAST GOŠK 10 - 1
HRVATSKI BOJOVNIK VIKTORIJA 5 - 2 VIKTORIJA HRVATSKI BOJOVNIK 4 - 0
spacer
06. kolo - 23./24.09.2017. 19. kolo - 28./29.04.2018.
REKA VIKTORIJA 1 - 1 VIKTORIJA REKA 3 - 2
FUGAPLAST HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK FUGAPLAST 1 - 4
RUDAR /G/ GOŠK 1 - 1 GOŠK RUDAR /G/ 3 - 1
MLADOST /S/ TEHNIKA 2 - 2 TEHNIKA MLADOST /S/ 2 - 2
STARIGRAD LIPA 0 - 0 LIPA STARIGRAD 2 - 0
PRUGOVAC MLADOST /KB/ 1 - 4 MLADOST /KB/ PRUGOVAC 5 - 1
OMLADINAC PODRAVEC 1 - 0 PODRAVEC OMLADINAC 2 - 2
spacer
07. kolo - 30.09./01.10.2017. 20. kolo - 05./06.05.2018.
PODRAVEC REKA 2 - 1 REKA PODRAVEC 2 - 1
MLADOST /KB/ OMLADINAC 0 - 1 OMLADINAC MLADOST /KB/ 3 - 3
LIPA PRUGOVAC 4 - 0 PRUGOVAC LIPA 1 - 7
TEHNIKA STARIGRAD 3 - 0 STARIGRAD TEHNIKA 0 - 3
GOŠK MLADOST /S/ 0 - 3 MLADOST /S/ GOŠK 3 - 2
HRVATSKI BOJOVNIK RUDAR /G/ 4 - 0 RUDAR /G/ HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 1
VIKTORIJA FUGAPLAST 4 - 2 FUGAPLAST VIKTORIJA 4 - 0
spacer
08. kolo - 07./08.10.2017. 21. kolo - 12./13.05.2018.
REKA FUGAPLAST 4 - 2 FUGAPLAST REKA 3 - 3
RUDAR /G/ VIKTORIJA 1 - 0 VIKTORIJA RUDAR /G/ 5 - 0
MLADOST /S/ HRVATSKI BOJOVNIK 6 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK MLADOST /S/ 1 - 2
STARIGRAD GOŠK 6 - 0 GOŠK STARIGRAD 3 - 2
PRUGOVAC TEHNIKA 2 - 5 TEHNIKA PRUGOVAC 6 - 1
OMLADINAC LIPA 0 - 1 LIPA OMLADINAC 1 - 0
PODRAVEC MLADOST /KB/ 3 - 0 MLADOST /KB/ PODRAVEC 2 - 2
spacer
09. kolo - 14./15.10.2017. 22. kolo - 19./20.05.2018.
MLADOST /KB/ REKA 3 - 2 REKA MLADOST /KB/ 3 - 3
LIPA PODRAVEC 0 - 0 PODRAVEC LIPA 0 - 1
TEHNIKA OMLADINAC 1 - 1 OMLADINAC TEHNIKA 1 - 3
GOŠK PRUGOVAC 3 - 5 PRUGOVAC GOŠK 4 - 0
HRVATSKI BOJOVNIK STARIGRAD 0 - 0 STARIGRAD HRVATSKI BOJOVNIK 6 - 1
VIKTORIJA MLADOST /S/ 1 - 3 MLADOST /S/ VIKTORIJA 6 - 1
FUGAPLAST RUDAR /G/ 0 - 0 RUDAR /G/ FUGAPLAST 4 - 0
spacer
10. kolo - 21./22.10.2017. 23. kolo - 26./27.05.2018.
REKA RUDAR /G/ 1 - 0 RUDAR /G/ REKA 2 - 1
MLADOST /S/ FUGAPLAST 4 - 1 FUGAPLAST MLADOST /S/ 4 - 3
STARIGRAD VIKTORIJA 1 - 3 VIKTORIJA STARIGRAD 2 - 3
PRUGOVAC HRVATSKI BOJOVNIK 3 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK PRUGOVAC 2 - 0
OMLADINAC GOŠK 1 - 0 GOŠK OMLADINAC 5 - 0
PODRAVEC TEHNIKA 1 - 0 TEHNIKA PODRAVEC 1 - 0
MLADOST /KB/ LIPA 1 - 2 LIPA MLADOST /KB/ 1 - 2
spacer
11. kolo - 28./29.10.2017. 24. kolo - 31.05.2018.
LIPA REKA 3 - 1 REKA LIPA 4 - 1
TEHNIKA MLADOST /KB/ 0 - 0 MLADOST /KB/ TEHNIKA 3 - 0
GOŠK PODRAVEC 2 - 4 PODRAVEC GOŠK 2 - 1
HRVATSKI BOJOVNIK OMLADINAC 2 - 0 OMLADINAC HRVATSKI BOJOVNIK 3 - 1
VIKTORIJA PRUGOVAC 0 - 0 PRUGOVAC VIKTORIJA 4 - 3
FUGAPLAST STARIGRAD 3 - 1 STARIGRAD FUGAPLAST 2 - 4
RUDAR /G/ MLADOST /S/ 1 - 4 MLADOST /S/ RUDAR /G/ 2 - 0
spacer
12. kolo - 04./05.11.2017. 25. kolo - 02./03.06.2018.
REKA MLADOST /S/ 2 - 1 MLADOST /S/ REKA 4 - 0
STARIGRAD RUDAR /G/ 4 - 0 RUDAR /G/ STARIGRAD 2 - 3
PRUGOVAC FUGAPLAST 0 - 1 FUGAPLAST PRUGOVAC 3 - 3
OMLADINAC VIKTORIJA 1 - 1 VIKTORIJA OMLADINAC 2 - 1
PODRAVEC HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK PODRAVEC 4 - 1
MLADOST /KB/ GOŠK 6 - 0 GOŠK MLADOST /KB/ 0 - 4
LIPA TEHNIKA 4 - 0 TEHNIKA LIPA 2 - 1
spacer
13. kolo - 11./12.11.2017. 26. kolo - 09./10.06.2018.
TEHNIKA REKA 2 - 2 REKA TEHNIKA 0 - 4
GOŠK LIPA 0 - 3 LIPA GOŠK 9 - 1
HRVATSKI BOJOVNIK MLADOST /KB/ 2 - 1 MLADOST /KB/ HRVATSKI BOJOVNIK 4 - 0
VIKTORIJA PODRAVEC 2 - 0 PODRAVEC VIKTORIJA 4 - 3
FUGAPLAST OMLADINAC 0 - 1 OMLADINAC FUGAPLAST 1 - 3
RUDAR /G/ PRUGOVAC 2 - 1 PRUGOVAC RUDAR /G/ 3 - 3
MLADOST /S/ STARIGRAD 1 - 1 STARIGRAD MLADOST /S/ 1 - 0
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL

pdf

4 ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

pdf

PJ - PIONIRI / JUNIORI

 

© 2009.-2013. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.