LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2018. / 2019. kolo P N I golova razlika bodova
1. MLADOST /S/ - Sigetec 22 18 2 2 71 21 +50 56
2. PANONIJA - Peteranec 22 15 4 3 60 18 +42 49
3. VIKTORIJA - Vojakovac 22 13 5 4 56 24 +32 44
4. MOČILE - Koprivnica 23 12 3 8 59 36 +23 39
5. STARIGRAD - Starigrad 22 11 6 5 52 37 +15 39
6. HRVATSKI BOJOVNIK - Mokrice Miholečke 23 9 6 8 56 36 +20 33
7. MLADOST /KB/ - Koprivnički Bregi 23 9 4 10 36 40 -4 31
8. OMLADINAC - Herešin 22 7 3 12 30 58 -28 24
9. RUDAR /G/ - Glogovac 22 5 7 10 38 41 -3 22
10. REKA - Reka 22 6 4 12 44 57 -13 22
11. FUGAPLAST - Gola 22 6 4 12 30 49 -19 22
12. PODRAVEC - Torčec 22 5 3 14 41 67 -26 18
13. KALNIK - Kalnik (-1) 13 5 0 8 24 51 -27 14
14. PRUGOVAC - Prugovac (-1) 22 3 3 16 14 76 -62 11
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 25./26.08.2018. 14. kolo - 16./17.03.2019.
RUDAR /G/ PRUGOVAC 9 - 1 PRUGOVAC RUDAR /G/ 3 - 0
PODRAVEC OMLADINAC 2 - 0 OMLADINAC PODRAVEC 1 - 0
VIKTORIJA REKA 0 - 2 REKA VIKTORIJA 1 - 1
PANONIJA MLADOST /S/ 1 - 3 MLADOST /S/ PANONIJA 0 - 0
KALNIK FUGAPLAST 1 - 3 FUGAPLAST KALNIK ---
STARIGRAD HRVATSKI BOJOVNIK 5 - 2 HRVATSKI BOJOVNIK STARIGRAD 1 - 1
MOČILE MLADOST /KB/ 2 - 1 MLADOST /KB/ MOČILE 0 - 1
spacer
02. kolo - 01./02.09.2018. 15. kolo - 23./24.03.2019.
PRUGOVAC MLADOST /KB/ 0 - 1 MLADOST /KB/ PRUGOVAC 2 - 0
HRVATSKI BOJOVNIK MOČILE 2 - 5 MOČILE HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 3
FUGAPLAST STARIGRAD 2 - 6 STARIGRAD FUGAPLAST 3 - 3
MLADOST /S/ KALNIK 4 - 0 KALNIK MLADOST /S/ ---
REKA PANONIJA 0 - 3 PANONIJA REKA 3 - 1
OMLADINAC VIKTORIJA 1 - 7 VIKTORIJA OMLADINAC 1 - 0
RUDAR /G/ PODRAVEC 2 - 2 PODRAVEC RUDAR /G/ 0 - 4
spacer
03. kolo - 08./09.09.2018. 16. kolo - 30./31.03.2019.
PODRAVEC PRUGOVAC 9 - 0 PRUGOVAC PODRAVEC 1 - 1
VIKTORIJA RUDAR /G/ 3 - 0 RUDAR /G/ VIKTORIJA 0 - 0
PANONIJA OMLADINAC 3 - 0 OMLADINAC PANONIJA 0 - 2
KALNIK REKA 6 - 3 REKA KALNIK ---
STARIGRAD MLADOST /S/ 2 - 2 MLADOST /S/ STARIGRAD 5 - 1
MOČILE FUGAPLAST 4 - 0 FUGAPLAST MOČILE 2 - 3
MLADOST /KB/ HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK MLADOST /KB/ 1 - 1
spacer
04. kolo - 15./16.09.2018. 17. kolo - 06./07.04.2019.
PRUGOVAC HRVATSKI BOJOVNIK 0 - 3 HRVATSKI BOJOVNIK PRUGOVAC 5 - 0
FUGAPLAST MLADOST /KB/ 2 - 1 MLADOST /KB/ FUGAPLAST 3 - 1
MLADOST /S/ MOČILE 3 - 2 MOČILE MLADOST /S/ 0 - 1
REKA STARIGRAD 2 - 2 STARIGRAD REKA 2 - 1
OMLADINAC KALNIK 5 - 1 KALNIK OMLADINAC ---
RUDAR /G/ PANONIJA 2 - 2 PANONIJA RUDAR /G/ 4 - 1
PODRAVEC VIKTORIJA 0 - 5 VIKTORIJA PODRAVEC 3 - 0
spacer
05. kolo - 22./23.09.2018. 18. kolo - 13./14.04.2019.
VIKTORIJA PRUGOVAC 11 - 0 PRUGOVAC VIKTORIJA 0 - 3
PANONIJA PODRAVEC 5 - 3 PODRAVEC PANONIJA 1 - 3
KALNIK RUDAR /G/ 3 - 2 RUDAR /G/ KALNIK ---
STARIGRAD OMLADINAC 2 - 0 OMLADINAC STARIGRAD 1 - 0
MOČILE REKA 4 - 0 REKA MOČILE 6 - 2
MLADOST /KB/ MLADOST /S/ 0 - 3 MLADOST /S/ MLADOST /KB/ 1 - 0
HRVATSKI BOJOVNIK FUGAPLAST 0 - 1 FUGAPLAST HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 2
spacer
06. kolo - 29./30.09.2018. 19. kolo - 20./21.04.2019.
PRUGOVAC FUGAPLAST 1 - 0 FUGAPLAST PRUGOVAC 2 - 0
MLADOST /S/ HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK MLADOST /S/ 2 - 3
REKA MLADOST /KB/ 1 - 3 MLADOST /KB/ REKA 4 - 2
OMLADINAC MOČILE 4 - 1 MOČILE OMLADINAC 2 - 1
RUDAR /G/ STARIGRAD 1 - 4 STARIGRAD RUDAR /G/ 2 - 1
PODRAVEC KALNIK 10 - 0 KALNIK PODRAVEC ---
VIKTORIJA PANONIJA 0 - 3 PANONIJA VIKTORIJA 2 - 0
spacer
07. kolo - 06./07.10.2018. 20. kolo - 27./28.04.2019.
PANONIJA PRUGOVAC 6 - 0 PRUGOVAC PANONIJA 1 - 0
KALNIK VIKTORIJA 5 - 2 VIKTORIJA KALNIK ---
STARIGRAD PODRAVEC 1 - 0 PODRAVEC STARIGRAD 1 - 4
MOČILE RUDAR /G/ 0 - 0 RUDAR /G/ MOČILE 2 - 3
MLADOST /KB/ OMLADINAC 1 - 0 OMLADINAC MLADOST /KB/ 2 - 0
HRVATSKI BOJOVNIK REKA 4 - 0 REKA HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 4
FUGAPLAST MLADOST /S/ 2 - 1 MLADOST /S/ FUGAPLAST 4 - 1
spacer
08. kolo - 13./14.10.2018. 21. kolo - 04./05.05.2019.
PRUGOVAC MLADOST /S/ 1 - 4 MLADOST /S/ PRUGOVAC 3 - 0
REKA FUGAPLAST 2 - 1 FUGAPLAST REKA 2 - 2
OMLADINAC HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK OMLADINAC 11 - 4
RUDAR /G/ MLADOST /KB/ 2 - 2 MLADOST /KB/ RUDAR /G/ 4 - 2
PODRAVEC MOČILE 1 - 14 MOČILE PODRAVEC 3 - 4
VIKTORIJA STARIGRAD 1 - 1 STARIGRAD VIKTORIJA 1 - 3
PANONIJA KALNIK 11 - 0 KALNIK PANONIJA ---
spacer
09. kolo - 20./21.10.2018. 22. kolo - 11./12.05.2019.
KALNIK PRUGOVAC 3 - 0 PRUGOVAC KALNIK ---
STARIGRAD PANONIJA 0 - 2 PANONIJA STARIGRAD 4 - 2
MOČILE VIKTORIJA 0 - 0 VIKTORIJA MOČILE 3 - 2
MLADOST /KB/ PODRAVEC 1 - 3 PODRAVEC MLADOST /KB/ 2 - 3
HRVATSKI BOJOVNIK RUDAR /G/ 2 - 1 RUDAR /G/ HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 1
FUGAPLAST OMLADINAC 0 - 3 OMLADINAC FUGAPLAST 4 - 3
MLADOST /S/ REKA 5 - 1 REKA MLADOST /S/ 4 - 5
spacer
10. kolo - 27./28.10.2018. 23. kolo - 18./19.05.2019.
PRUGOVAC REKA 0 - 0 REKA PRUGOVAC 4 - 2
OMLADINAC MLADOST /S/ 0 - 6 MLADOST /S/ OMLADINAC 6 - 1
RUDAR /G/ FUGAPLAST 2 - 0 FUGAPLAST RUDAR /G/ 1 - 3
PODRAVEC HRVATSKI BOJOVNIK 1 - 1 HRVATSKI BOJOVNIK PODRAVEC 6 - 0
VIKTORIJA MLADOST /KB/ 3 - 1 MLADOST /KB/ VIKTORIJA 3 - 3
PANONIJA MOČILE 0 - 2 MOČILE PANONIJA 0 - 2
KALNIK STARIGRAD 1 - 5 STARIGRAD KALNIK ---
spacer
11. kolo - 03./04.11.2018. 24. kolo - 25./26.05.2019.
STARIGRAD PRUGOVAC 4 - 2 PRUGOVAC STARIGRAD  
MOČILE KALNIK 3 - 0 KALNIK MOČILE ---
MLADOST /KB/ PANONIJA 1 - 1 PANONIJA MLADOST /KB/  
HRVATSKI BOJOVNIK VIKTORIJA 1 - 2 VIKTORIJA HRVATSKI BOJOVNIK  
FUGAPLAST PODRAVEC 1 - 0 PODRAVEC FUGAPLAST  
MLADOST /S/ RUDAR /G/ 4 - 0 RUDAR /G/ MLADOST /S/  
REKA OMLADINAC 7 - 0 OMLADINAC REKA  
spacer
12. kolo - 10./11.11.2018. 25. kolo - 01./02.06.2019.
PRUGOVAC OMLADINAC 2 - 2 OMLADINAC PRUGOVAC  
RUDAR /G/ REKA 3 - 0 REKA RUDAR /G/  
PODRAVEC MLADOST /S/ 0 - 5 MLADOST /S/ PODRAVEC  
VIKTORIJA FUGAPLAST 3 - 0 FUGAPLAST VIKTORIJA  
PANONIJA HRVATSKI BOJOVNIK 2 - 0 HRVATSKI BOJOVNIK PANONIJA  
KALNIK MLADOST /KB/ 4 - 1 MLADOST /KB/ KALNIK ---
STARIGRAD MOČILE 1 - 1 MOČILE STARIGRAD  
spacer
13. kolo - 17./18.11.2018. 26. kolo - 08/.09.06.2019.
MOČILE PRUGOVAC 5 - 0 PRUGOVAC MOČILE  
MLADOST /KB/ STARIGRAD 1 - 3 STARIGRAD MLADOST /KB/  
HRVATSKI BOJOVNIK KALNIK 2 - 0 KALNIK HRVATSKI BOJOVNIK ---
FUGAPLAST PANONIJA 1 - 1 PANONIJA FUGAPLAST  
MLADOST /S/ VIKTORIJA 1 - 2 VIKTORIJA MLADOST /S/  
REKA PODRAVEC 4 - 1 PODRAVEC REKA  
OMLADINAC RUDAR /G/ 0 - 0 RUDAR /G/ OMLADINAC  
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL

pdf

4 ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

pdf

PJ - PIONIRI / JUNIORI

 

© 2009.-2013. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.