LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2020. / 2021. kolo P N I golova razlika bodova
1. BORAC - Imbriovec 26 20 3 3 85 26 +59 63
2. BRATSTVO - Kunovec 26 19 0 7 90 38 +52 57
3. MLADOST-MOLVE - Molve 26 17 5 4 73 37 +36 56
4. SLOGA - Koprivnički Ivanec 26 15 3 8 94 37 +57 48
5. LIPA - Hlebine 26 12 2 12 50 49 +1 38
6. OSVIT - Đelekovec 26 12 0 14 56 54 +2 36
7. MIKLINOVEC - Koprivnica 26 10 5 11 48 48 0 35
8. TOMISLAV-RADNIK - Sveti Ivan Žabno 26 8 6 12 50 52 -2 30
9. MLADOST /S/ - Sigetec 26 9 3 14 41 54 -13 30
10. DRAVA /NP/ - Novigrad Podravski 26 9 3 14 41 62 -21 30
11. PANONIJA - Peteranec 26 9 1 16 41 65 -24 28
12. VIKTORIJA - Vojakovac 26 7 4 15 29 79 -50 25
13. KALINOVAC - Kalinovac 26 8 1 17 32 98 -66 25
14. PREKODRAVAC - Ždala 26 6 6 14 35 66 -31 24
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 22./23.08.2020. 14. kolo - 27./28.03.2021.
MLADOST-MOLVE LIPA 2 - 0 LIPA MLADOST-MOLVE 3 - 3
OSVIT PREKODRAVAC 3 - 0 PREKODRAVAC OSVIT 1 - 2
BORAC DRAVA /NP/ 3 - 0 DRAVA /NP/ BORAC 0 - 1
MIKLINOVEC VIKTORIJA 3 - 1 VIKTORIJA MIKLINOVEC 0 - 2
SLOGA KALINOVAC 14 - 0 KALINOVAC SLOGA 0 - 4
PANONIJA BRATSTVO 0 - 2 BRATSTVO PANONIJA 3 - 1
MLADOST /S/ TOMISLAV-RADNIK 1 - 1 TOMISLAV-RADNIK MLADOST /S/ 3 - 1
spacer
02. kolo - 29./30.09.2020. 15. kolo - 03./04.04.2021.
LIPA TOMISLAV-RADNIK 2 - 0 TOMISLAV-RADNIK LIPA 2 - 1
BRATSTVO MLADOST /S/ 5 - 2 MLADOST /S/ BRATSTVO 1 - 0
KALINOVAC PANONIJA 0 - 3 PANONIJA KALINOVAC 3 - 1
VIKTORIJA SLOGA 0 - 2 SLOGA VIKTORIJA 6 - 0
DRAVA /NP/ MIKLINOVEC 3 - 1 MIKLINOVEC DRAVA /NP/ 2 - 1
PREKODRAVAC BORAC 0 - 6 BORAC PREKODRAVAC 3 - 1
MLADOST-MOLVE OSVIT 3 - 0 OSVIT MLADOST-MOLVE 1 - 3
spacer
03. kolo - 05./06.09.2020. 16. kolo - 10./11.04.2021.
OSVIT LIPA 1 - 3 LIPA OSVIT 3 - 1
BORAC MLADOST-MOLVE 2 - 3 MLADOST-MOLVE BORAC 1 - 1
MIKLINOVEC PREKODRAVAC 2 - 2 PREKODRAVAC MIKLINOVEC 1 - 1
SLOGA DRAVA /NP/ 10 - 1 DRAVA /NP/ SLOGA 1 - 1
PANONIJA VIKTORIJA 5 - 2 VIKTORIJA PANONIJA 0 - 1
MLADOST /S/ KALINOVAC 4 - 1 KALINOVAC MLADOST /S/ 2 - 0
TOMISLAV-RADNIK BRATSTVO 2 - 3 BRATSTVO TOMISLAV-RADNIK 1 - 0
spacer
04. kolo - 12./13.09.2020. 17. kolo - 17./18.04.2021.
LIPA BRATSTVO 0 - 3 BRATSTVO LIPA 2 - 1
KALINOVAC TOMISLAV-RADNIK 0 - 2 TOMISLAV-RADNIK KALINOVAC 0 - 3
VIKTORIJA MLADOST /S/ 1 - 1 MLADOST /S/ VIKTORIJA 5 - 0
DRAVA /NP/ PANONIJA 1 - 0 PANONIJA DRAVA /NP/ 0 - 1
PREKODRAVAC SLOGA 1 - 3 SLOGA PREKODRAVAC 0 - 0
MLADOST-MOLVE MIKLINOVEC 2 - 0 MIKLINOVEC MLADOST-MOLVE 0 - 2
OSVIT BORAC 0 - 4 BORAC OSVIT 2 - 1
spacer
05. kolo - 19./20.09.2020. 18. kolo - 24./25.04.2021.
BORAC LIPA 2 - 0 LIPA BORAC 3 - 4
MIKLINOVEC OSVIT 0 - 2 OSVIT MIKLINOVEC 1 - 3
SLOGA MLADOST-MOLVE 1 - 0 MLADOST-MOLVE SLOGA 1 - 0
PANONIJA PREKODRAVAC 2 - 3 PREKODRAVAC PANONIJA 4 - 0
MLADOST /S/ DRAVA /NP/ 1 - 2 DRAVA /NP/ MLADOST /S/ 0 - 2
TOMISLAV-RADNIK VIKTORIJA 2 - 2 VIKTORIJA TOMISLAV-RADNIK 2 - 1
BRATSTVO KALINOVAC 4 - 1 KALINOVAC BRATSTVO 4 - 3
spacer
06. kolo - 26./27.09.2020. 19. kolo - 01./02.05.2021.
LIPA KALINOVAC 4 - 2 KALINOVAC LIPA 2 - 1
VIKTORIJA BRATSTVO 1 - 0 BRATSTVO VIKTORIJA 8 - 1
DRAVA /NP/ TOMISLAV-RADNIK 1 - 5 TOMISLAV-RADNIK DRAVA /NP/ 0 - 2
PREKODRAVAC MLADOST /S/ 1 - 3 MLADOST /S/ PREKODRAVAC 4 - 0
MLADOST-MOLVE PANONIJA 2 - 1 PANONIJA MLADOST-MOLVE 2 - 1
OSVIT SLOGA 1 - 5 SLOGA OSVIT 1 - 3
BORAC MIKLINOVEC 2 - 0 MIKLINOVEC BORAC 0 - 4
spacer
07. kolo - 03./04.10.2020. 20. kolo - 08./09.05.2021.
MIKLINOVEC LIPA 1 - 2 LIPA MIKLINOVEC 4 - 1
SLOGA BORAC 1 - 1 BORAC SLOGA 4 - 2
PANONIJA OSVIT 5 - 1 OSVIT PANONIJA 5 - 0
MLADOST /S/ MLADOST-MOLVE 2 - 3 MLADOST-MOLVE MLADOST /S/ 3 - 3
TOMISLAV-RADNIK PREKODRAVAC 1 - 0 PREKODRAVAC TOMISLAV-RADNIK 3 - 3
BRATSTVO DRAVA /NP/ 9 - 0 DRAVA /NP/ BRATSTVO 2 - 4
KALINOVAC VIKTORIJA 0 - 1 VIKTORIJA KALINOVAC 2 - 4
spacer
08. kolo - 10./11.10.2020. 21. kolo - 15./16.05.2021.
LIPA VIKTORIJA 1 - 1 VIKTORIJA LIPA 4 - 1
DRAVA /NP/ KALINOVAC 7 - 0 KALINOVAC DRAVA /NP/ 3 - 2
PREKODRAVAC BRATSTVO 0 - 10 BRATSTVO PREKODRAVAC 4 - 0
MLADOST-MOLVE TOMISLAV-RADNIK 1 - 0 TOMISLAV-RADNIK MLADOST-MOLVE 2 - 2
OSVIT MLADOST /S/ 2 - 0 MLADOST /S/ OSVIT 0 - 1
BORAC PANONIJA 5 - 0 PANONIJA BORAC 2 - 3
MIKLINOVEC SLOGA 2 - 3 SLOGA MIKLINOVEC 2 - 3
spacer
09. kolo - 17./18.10.2020. 22. kolo - 22./23.05.2021.
SLOGA LIPA 7 - 1 LIPA SLOGA 3 - 0
PANONIJA MIKLINOVEC 3 - 5 MIKLINOVEC PANONIJA 2 - 2
MLADOST /S/ BORAC 3 - 2 BORAC MLADOST /S/ 5 - 0
TOMISLAV-RADNIK OSVIT 5 - 3 OSVIT TOMISLAV-RADNIK 4 - 3
BRATSTVO MLADOST-MOLVE 7 - 2 MLADOST-MOLVE BRATSTVO 4 - 3
KALINOVAC PREKODRAVAC 0 - 4 PREKODRAVAC KALINOVAC 0 - 2
VIKTORIJA DRAVA /NP/ 4 - 0 DRAVA /NP/ VIKTORIJA 6 - 0
spacer
10. kolo - 24./25.10.2020. 23. kolo - 29./30.05.2021.
LIPA DRAVA /NP/ 3 - 1 DRAVA /NP/ LIPA 2 - 3
PREKODRAVAC VIKTORIJA 3 - 1 VIKTORIJA PREKODRAVAC 2 - 1
MLADOST-MOLVE KALINOVAC 10 - 1 KALINOVAC MLADOST-MOLVE 1 - 3
OSVIT BRATSTVO 2 - 3 BRATSTVO OSVIT 4 - 2
BORAC TOMISLAV-RADNIK 2 - 2 TOMISLAV-RADNIK BORAC 2 - 3
MIKLINOVEC MLADOST /S/ 3 - 1 MLADOST /S/ MIKLINOVEC 0 - 3
SLOGA PANONIJA 12 - 0 PANONIJA SLOGA 3 - 1
spacer
11. kolo - 07./08.11.2020. 24. kolo - 05./06.06.2021.
PANONIJA LIPA 0 - 2 LIPA PANONIJA 1 - 0
MLADOST /S/ SLOGA 2 - 5 SLOGA MLADOST /S/ 3 - 1
TOMISLAV-RADNIK MIKLINOVEC 0 - 1 MIKLINOVEC TOMISLAV-RADNIK 2 - 2
BRATSTVO BORAC 1 - 2 BORAC BRATSTVO 3 - 1
KALINOVAC OSVIT 1 - 9 OSVIT KALINOVAC 1 - 0
VIKTORIJA MLADOST-MOLVE 2 - 2 MLADOST-MOLVE VIKTORIJA 5 - 1
DRAVA /NP/ PREKODRAVAC 1 - 1 PREKODRAVAC DRAVA /NP/ 1 - 1
spacer
12. kolo - 15./16.11.2020. 25. kolo - 12./13.06.2021.
LIPA PREKODRAVAC 2 - 4 PREKODRAVAC LIPA 2 - 0
MLADOST-MOLVE DRAVA /NP/ 4 - 0 DRAVA /NP/ MLADOST-MOLVE 2 - 1
OSVIT VIKTORIJA 7 - 0 VIKTORIJA OSVIT 1 - 0
BORAC KALINOVAC 8 - 1 KALINOVAC BORAC 2 - 0
MIKLINOVEC BRATSTVO 1 - 2 BRATSTVO MIKLINOVEC 5 - 1
SLOGA TOMISLAV-RADNIK 5 - 0 TOMISLAV-RADNIK SLOGA 6 - 1
PANONIJA MLADOST /S/ 1 - 2 MLADOST /S/ PANONIJA 0 - 1
spacer
13. kolo - 22./23.11.2020. 26. kolo - 19./20.06.2021.
MLADOST /S/ LIPA 0 - 5 LIPA MLADOST /S/ 1 - 2
TOMISLAV-RADNIK PANONIJA 5 - 3 PANONIJA TOMISLAV-RADNIK 3 - 1
BRATSTVO SLOGA 0 - 4 SLOGA BRATSTVO 1 - 3
KALINOVAC MIKLINOVEC 0 - 8 MIKLINOVEC KALINOVAC 1 - 1
VIKTORIJA BORAC 0 - 3 BORAC VIKTORIJA 10 - 0
DRAVA /NP/ OSVIT 4 - 1 OSVIT DRAVA /NP/ 2 - 0
PREKODRAVAC MLADOST-MOLVE 0 - 3 MLADOST-MOLVE PREKODRAVAC 7 - 2
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1. ŽNL

pdf

2. ŽNL

pdf

3. ŽNL-Đu/Kc

pdf

3. ŽNL-Kž

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

 

© 2009.-2017. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.