LOGO

Mihovila Pavleka Miškine 12, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2018. / 2019. kolo P N I golova razlika bodova
1. TOMISLAV /D/ - Drnje 26 21 2 3 82 29 +53 65
2. BORAC - Imbriovec 26 16 5 5 86 30 +56 53
3. BRATSTVO - Kunovec 26 16 2 8 81 37 +44 50
4. TOMISLAV-RADNIK - Sveti Ivan Žabno 26 14 1 11 44 37 +7 43
5. OSVIT - Đelekovec 26 13 4 9 48 41 +7 43
6. TEHNIKA - Koprivnica 26 11 6 9 34 39 -5 39
7. GRANIČAR /L/ - Legrad 26 11 4 11 44 49 -5 37
8. LIPA - Hlebine 26 10 6 10 32 40 -8 36
9. DRAVA /NP/ - Novigrad Podravski 26 10 5 11 39 45 -6 35
10. MIKLINOVEC - Koprivnica 26 7 6 13 25 46 -21 27
11. MLADOST-MOLVE - Molve 26 7 6 13 32 54 -22 27
12. PREKODRAVAC - Ždala 26 7 4 15 41 62 -21 25
13. KALINOVAC - Kalinovac 26 4 6 16 26 73 -44 18
14. SLOGA - Koprivnički Ivanec 26 5 3 18 18 53 -35 18
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 25./26.08.2018. 14. kolo - 16./17.03.2019.
GRANIČAR /L/ LIPA 1 - 2 LIPA GRANIČAR /L/ 0 - 0
TOMISLAV /D/ KALINOVAC 5 - 0 KALINOVAC TOMISLAV /D/ 0 - 3
MLADOST-MOLVE MIKLINOVEC 0 - 0 MIKLINOVEC MLADOST-MOLVE 2 - 1
OSVIT BRATSTVO 4 - 2 BRATSTVO OSVIT 2 - 3
TOMISLAV-RADNIK DRAVA /NP/ 3 - 2 DRAVA /NP/ TOMISLAV-RADNIK 1 - 0
BORAC PREKODRAVAC 4 - 1 PREKODRAVAC BORAC 2 - 1
TEHNIKA SLOGA 2 - 0 SLOGA TEHNIKA 1 - 3
spacer
02. kolo - 01./02.09.2018. 15. kolo - 23./24.03.2019.
LIPA SLOGA 3 - 1 SLOGA LIPA 0 - 3
PREKODRAVAC TEHNIKA 2 - 2 TEHNIKA PREKODRAVAC 2 - 1
DRAVA /NP/ BORAC 2 - 1 BORAC DRAVA /NP/ 4 - 2
BRATSTVO TOMISLAV-RADNIK 3 - 1 TOMISLAV-RADNIK BRATSTVO 2 - 5
MIKLINOVEC OSVIT 0 - 3 OSVIT MIKLINOVEC 2 - 0
KALINOVAC MLADOST-MOLVE 1 - 3 MLADOST-MOLVE KALINOVAC 3 - 3
GRANIČAR /L/ TOMISLAV /D/ 3 - 2 TOMISLAV /D/ GRANIČAR /L/ 4 - 2
spacer
03. kolo - 08./09.09.2018. 16. kolo - 30./31.03.2019.
TOMISLAV /D/ LIPA 0 - 0 LIPA TOMISLAV /D/ 1 - 4
MLADOST-MOLVE GRANIČAR /L/ 2 - 0 GRANIČAR /L/ MLADOST-MOLVE 0 - 2
OSVIT KALINOVAC 4 - 1 KALINOVAC OSVIT 2 - 1
TOMISLAV-RADNIK MIKLINOVEC 1 - 0 MIKLINOVEC TOMISLAV-RADNIK 0 - 1
BORAC BRATSTVO 2 - 2 BRATSTVO BORAC 1 - 2
TEHNIKA DRAVA /NP/ 1 - 0 DRAVA /NP/ TEHNIKA 2 - 2
SLOGA PREKODRAVAC 0 - 3 PREKODRAVAC SLOGA 1 - 1
spacer
04. kolo - 15./16.09.2018. 17. kolo - 06./07.04.2019.
LIPA PREKODRAVAC 2 - 1 PREKODRAVAC LIPA 0 - 2
DRAVA /NP/ SLOGA 2 - 1 SLOGA DRAVA /NP/ 1 - 4
BRATSTVO TEHNIKA 5 - 1 TEHNIKA BRATSTVO 1 - 0
MIKLINOVEC BORAC 1 - 1 BORAC MIKLINOVEC 6 - 1
KALINOVAC TOMISLAV-RADNIK 0 - 3 TOMISLAV-RADNIK KALINOVAC 3 - 1
GRANIČAR /L/ OSVIT 4 - 0 OSVIT GRANIČAR /L/ 3 - 0
TOMISLAV /D/ MLADOST-MOLVE 6 - 0 MLADOST-MOLVE TOMISLAV /D/ 0 - 2
spacer
05. kolo - 22./23.09.2018. 18. kolo - 13./14.04.2019.
MLADOST-MOLVE LIPA 0 - 0 LIPA MLADOST-MOLVE 2 - 1
OSVIT TOMISLAV /D/ 0 - 2 TOMISLAV /D/ OSVIT 3 - 2
TOMISLAV-RADNIK GRANIČAR /L/ 4 - 1 GRANIČAR /L/ TOMISLAV-RADNIK 3 - 1
BORAC KALINOVAC 9 - 0 KALINOVAC BORAC 1 - 4
TEHNIKA MIKLINOVEC 2 - 1 MIKLINOVEC TEHNIKA 1 - 3
SLOGA BRATSTVO 0 - 3 BRATSTVO SLOGA 1 - 2
PREKODRAVAC DRAVA /NP/ 1 - 2 DRAVA /NP/ PREKODRAVAC 2 - 1
spacer
06. kolo - 29./30.09.2018. 19. kolo - 20./21.04.2019.
LIPA DRAVA /NP/ 1 - 1 DRAVA /NP/ LIPA 1 - 2
BRATSTVO PREKODRAVAC 3 - 1 PREKODRAVAC BRATSTVO 0 - 2
MIKLINOVEC SLOGA 2 - 1 SLOGA MIKLINOVEC 0 - 2
KALINOVAC TEHNIKA 0 - 0 TEHNIKA KALINOVAC 1 - 1
GRANIČAR /L/ BORAC 1 - 0 BORAC GRANIČAR /L/ 7 - 1
TOMISLAV /D/ TOMISLAV-RADNIK 4 - 1 TOMISLAV-RADNIK TOMISLAV /D/ 0 - 1
MLADOST-MOLVE OSVIT 0 - 2 OSVIT MLADOST-MOLVE 2 - 2
spacer
07. kolo - 06./07.10.2018. 20. kolo - 27./28.04.2019.
OSVIT LIPA 3 - 0 LIPA OSVIT 0 - 2
TOMISLAV-RADNIK MLADOST-MOLVE 3 - 0 MLADOST-MOLVE TOMISLAV-RADNIK 3 - 1
BORAC TOMISLAV /D/ 3 - 0 TOMISLAV /D/ BORAC 4 - 1
TEHNIKA GRANIČAR /L/ 0 - 1 GRANIČAR /L/ TEHNIKA 0 - 2
SLOGA KALINOVAC 1 - 1 KALINOVAC SLOGA 1 - 0
PREKODRAVAC MIKLINOVEC 4 - 0 MIKLINOVEC PREKODRAVAC 2 - 0
DRAVA /NP/ BRATSTVO 4 - 3 BRATSTVO DRAVA /NP/ 5 - 1
spacer
08. kolo - 13./14.10.2018. 21. kolo - 04./05.05.2019.
LIPA BRATSTVO 2 - 3 BRATSTVO LIPA 2 - 0
MIKLINOVEC DRAVA /NP/ 0 - 0 DRAVA /NP/ MIKLINOVEC 1 - 2
KALINOVAC PREKODRAVAC 2 - 2 PREKODRAVAC KALINOVAC 3 - 2
GRANIČAR /L/ SLOGA 4 - 1 SLOGA GRANIČAR /L/ 1 - 2
TOMISLAV /D/ TEHNIKA 1 - 1 TEHNIKA TOMISLAV /D/ 0 - 2
MLADOST-MOLVE BORAC 0 - 2 BORAC MLADOST-MOLVE 2 - 2
OSVIT TOMISLAV-RADNIK 0 - 2 TOMISLAV-RADNIK OSVIT 2 - 1
spacer
09. kolo - 20./21.10.2018. 22. kolo - 11./12.05.2019.
TOMISLAV-RADNIK LIPA 2 - 1 LIPA TOMISLAV-RADNIK 1 - 1
BORAC OSVIT 9 - 0 OSVIT BORAC 3 - 3
TEHNIKA MLADOST-MOLVE 1 - 3 MLADOST-MOLVE TEHNIKA 2 - 1
SLOGA TOMISLAV /D/ 0 - 4 TOMISLAV /D/ SLOGA 2 - 1
PREKODRAVAC GRANIČAR /L/ 1 - 7 GRANIČAR /L/ PREKODRAVAC 3 - 1
DRAVA /NP/ KALINOVAC 1 - 0 KALINOVAC DRAVA /NP/ 0 - 2
BRATSTVO MIKLINOVEC 4 - 1 MIKLINOVEC BRATSTVO 1 - 1
spacer
10. kolo - 27./28.10.2018. 23. kolo - 18./19.05.2019.
LIPA MIKLINOVEC 2 - 1 MIKLINOVEC LIPA 2 - 0
KALINOVAC BRATSTVO 1 - 5 BRATSTVO KALINOVAC 5 - 0
GRANIČAR /L/ DRAVA /NP/ 1 - 1 DRAVA /NP/ GRANIČAR /L/ 0 - 1
TOMISLAV /D/ PREKODRAVAC 11 - 3 PREKODRAVAC TOMISLAV /D/ 3 - 1
MLADOST-MOLVE SLOGA 0 - 1 SLOGA MLADOST-MOLVE 2 - 1
OSVIT TEHNIKA 2 - 1 TEHNIKA OSVIT 2 - 1
TOMISLAV-RADNIK BORAC 2 - 1 BORAC TOMISLAV-RADNIK 3 - 2
spacer
11. kolo - 03./04.11.2018. 24. kolo - 25./26.05.2019.
BORAC LIPA 6 - 1 LIPA BORAC 0 - 3
TEHNIKA TOMISLAV-RADNIK 1 - 0 TOMISLAV-RADNIK TEHNIKA 4 - 0
SLOGA OSVIT 1 - 0 OSVIT SLOGA 0 - 0
PREKODRAVAC MLADOST-MOLVE 4 - 0 MLADOST-MOLVE PREKODRAVAC 3 - 1
DRAVA /NP/ TOMISLAV /D/ 1 - 3 TOMISLAV /D/ DRAVA /NP/ 3 - 1
BRATSTVO GRANIČAR /L/ 5 - 0 GRANIČAR /L/ BRATSTVO 3 - 5
MIKLINOVEC KALINOVAC 3 - 1 KALINOVAC MIKLINOVEC 2 - 0
spacer
12. kolo - 10./11.11.2018. 25. kolo - 01./02.06.2019.
LIPA KALINOVAC 2 - 0 KALINOVAC LIPA 1 - 1
GRANIČAR /L/ MIKLINOVEC 0 - 0 MIKLINOVEC GRANIČAR /L/ 0 - 0
TOMISLAV /D/ BRATSTVO 3 - 2 BRATSTVO TOMISLAV /D/ 1 - 2
MLADOST-MOLVE DRAVA /NP/ 2 - 2 DRAVA /NP/ MLADOST-MOLVE 3 - 2
OSVIT PREKODRAVAC 4 - 1 PREKODRAVAC OSVIT 1 - 1
TOMISLAV-RADNIK SLOGA 1 - 0 SLOGA TOMISLAV-RADNIK 2 - 1
BORAC TEHNIKA 4 - 0 TEHNIKA BORAC 1 - 1
spacer
13. kolo - 17./18.11.2018. 26. kolo - 08./09.06.2019.
TEHNIKA LIPA 0 - 1 LIPA TEHNIKA 3 - 4
SLOGA BORAC 0 - 5 BORAC SLOGA 2 - 0
PREKODRAVAC TOMISLAV-RADNIK 0 - 3 TOMISLAV-RADNIK PREKODRAVAC 0 - 3
DRAVA /NP/ OSVIT 0 - 1 OSVIT DRAVA /NP/ 4 - 1
BRATSTVO MLADOST-MOLVE 8 - 0 MLADOST-MOLVE BRATSTVO 0 - 3
MIKLINOVEC TOMISLAV /D/ 1 - 3 TOMISLAV /D/ MIKLINOVEC 7 - 2
KALINOVAC GRANIČAR /L/ 2 - 1 GRANIČAR /L/ KALINOVAC 5 - 3
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1 ŽNL

pdf

2 ŽNL

pdf

3 ŽNL

pdf

4 ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

pdf

PJ - PIONIRI / JUNIORI

 

© 2009.-2017. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.