LOGO

Josipa Vargovića 4, 48000 Koprivnica

MB: 01382403; OIB: 65112589072
IBAN: HR3323860021100507453

mail: savez@ns-kckz.hr
tel.: 048 625 850, 098 803 184
fax.: 048 221 530

 
NASLOVNA KLUBOVI OSAVEZU DOKUMENTI ZBOROVI

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA

 

  SEZONA 2021. / 2022. kolo P N I golova razlika bodova
1. MLADOST-MOLVE - Molve 9 7 2 0 17 5 +12 23
2. BRATSTVO - Kunovec 9 7 0 2 24 8 +16 21
3. SLOGA - Koprivnički Ivanec 9 7 0 2 21 11 +10 21
4. TOMISLAV /D/ - Drnje 9 4 1 4 23 13 +10 13
5. OSVIT - Đelekovec 9 3 4 2 14 9 +5 13
6. LIPA - Hlebine 9 4 1 4 13 14 -1 13
7. PANONIJA - Peteranec 9 4 0 5 13 10 +3 12
8. MOČILE- Koprivnica 9 4 0 5 13 17 -4 12
9. MIKLINOVEC - Koprivnica 9 3 2 4 9 13 -4 11
10. TOMISLAV-RADNIK - Sveti Ivan Žabno 9 3 2 4 16 21 -5 11
11. KALINOVAC - Kalinovac 9 2 3 4 14 16 -2 9
12. DRAVA /NP/ - Novigrad Podravski 9 2 3 4 7 13 -6 9
13. MLADOST /S/ - Sigetec 9 2 2 5 5 17 -12 8
14. VIKTORIJA - Vojakovac 9 0 2 7 5 27 -22 2
  UKUPNO                
spacer
01. kolo - 21./22.08.2021. 14. kolo -
MLADOST-MOLVE KALINOVAC 2 - 2 KALINOVAC MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV /D/ MOČILE 6 - 0 MOČILE TOMISLAV /D/  
BRATSTVO MLADOST /S/ 1 - 2 MLADOST /S/ BRATSTVO  
TOMISLAV-RADNIK LIPA 3 - 1 LIPA TOMISLAV-RADNIK  
SLOGA OSVIT 3 - 2 OSVIT SLOGA  
MIKLINOVEC PANONIJA 1 - 0 PANONIJA MIKLINOVEC  
VIKTORIJA DRAVA /NP/ 1 - 1 DRAVA /NP/ VIKTORIJA  
spacer
02. kolo - 28./29.08.2021. 15. kolo -
KALINOVAC DRAVA /NP/ 1 - 2 DRAVA /NP/ KALINOVAC  
PANONIJA VIKTORIJA 3 - 0 VIKTORIJA PANONIJA  
OSVIT MIKLINOVEC 1 - 1 MIKLINOVEC OSVIT  
LIPA SLOGA 1 - 2 SLOGA LIPA  
MLADOST /S/ TOMISLAV-RADNIK 0 - 3 TOMISLAV-RADNIK MLADOST /S/  
MOČILE BRATSTVO 0 - 1 BRATSTVO MOČILE  
MLADOST-MOLVE TOMISLAV /D/ 1 - 0 TOMISLAV /D/ MLADOST-MOLVE  
spacer
03. kolo - 04./05.09.2021. 16. kolo -
TOMISLAV /D/ KALINOVAC 2 - 2 KALINOVAC TOMISLAV /D/  
BRATSTVO MLADOST-MOLVE 1 - 2 MLADOST-MOLVE BRATSTVO  
TOMISLAV-RADNIK MOČILE 0 - 2 MOČILE TOMISLAV-RADNIK  
SLOGA MLADOST /S/ 2 - 0 MLADOST /S/ SLOGA  
MIKLINOVEC LIPA 4 - 2 LIPA MIKLINOVEC  
VIKTORIJA OSVIT 0 - 2 OSVIT VIKTORIJA  
DRAVA /NP/ PANONIJA 2 - 0 PANONIJA DRAVA /NP/  
spacer
04. kolo - 11./12.09.2021. 17. kolo -
KALINOVAC PANONIJA 3 - 1 PANONIJA KALINOVAC  
OSVIT DRAVA /NP/ 0 - 0 DRAVA /NP/ OSVIT  
LIPA VIKTORIJA 3 - 1 VIKTORIJA LIPA  
MLADOST /S/ MIKLINOVEC 2 - 1 MIKLINOVEC MLADOST /S/  
MOČILE SLOGA 1 - 3 SLOGA MOČILE  
MLADOST-MOLVE TOMISLAV-RADNIK 1 - 1 TOMISLAV-RADNIK MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV /D/ BRATSTVO 1 - 3 BRATSTVO TOMISLAV /D/  
spacer
05. kolo - 18./19.09.2021. 18. kolo -
BRATSTVO KALINOVAC 4 - 2 KALINOVAC BRATSTVO  
TOMISLAV-RADNIK TOMISLAV /D/ 5 - 2 TOMISLAV /D/ TOMISLAV-RADNIK  
SLOGA MLADOST-MOLVE 0 - 1 MLADOST-MOLVE SLOGA  
MIKLINOVEC MOČILE 1 - 0 MOČILE MIKLINOVEC  
VIKTORIJA MLADOST /S/ 1 - 1 MLADOST /S/ VIKTORIJA  
DRAVA /NP/ LIPA 0 - 1 LIPA DRAVA /NP/  
PANONIJA OSVIT 1 - 2 OSVIT PANONIJA  
spacer
06. kolo - 25./26.09.2021. 19. kolo -
KALINOVAC OSVIT 1 - 1 OSVIT KALINOVAC  
LIPA PANONIJA 0 - 2 PANONIJA LIPA  
MLADOST /S/ DRAVA /NP/ 0 - 0 DRAVA /NP/ MLADOST /S/  
MOČILE VIKTORIJA 5 - 2 VIKTORIJA MOČILE  
MLADOST-MOLVE MIKLINOVEC 2 - 0 MIKLINOVEC MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV /D/ SLOGA 0 - 1 SLOGA TOMISLAV /D/  
BRATSTVO TOMISLAV-RADNIK 6 - 0 TOMISLAV-RADNIK BRATSTVO  
spacer
07. kolo - 02./03.10.2021. 20. kolo -
TOMISLAV-RADNIK KALINOVAC 1 - 2 KALINOVAC TOMISLAV-RADNIK  
SLOGA BRATSTVO 1 - 2 BRATSTVO SLOGA  
MIKLINOVEC TOMISLAV /D/ 1 - 4 TOMISLAV /D/ MIKLINOVEC  
VIKTORIJA MLADOST-MOLVE 0 - 3 MLADOST-MOLVE VIKTORIJA  
DRAVA /NP/ MOČILE 2 - 4 MOČILE DRAVA /NP/  
PANONIJA MLADOST /S/ 3 - 0 MLADOST /S/ PANONIJA  
OSVIT LIPA 2 - 2 LIPA OSVIT  
spacer
08. kolo - 09./10.10.2021. 21. kolo -
KALINOVAC LIPA 0 - 1 LIPA KALINOVAC  
MLADOST /S/ OSVIT 0 - 4 OSVIT MLADOST /S/  
MOČILE PANONIJA 0 - 2 PANONIJA MOČILE  
MLADOST-MOLVE DRAVA /NP/ 3 - 0 DRAVA /NP/ MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV /D/ VIKTORIJA 5 - 0 VIKTORIJA TOMISLAV /D/  
BRATSTVO MIKLINOVEC 2 - 0 MIKLINOVEC BRATSTVO  
TOMISLAV-RADNIK SLOGA 3 - 7 SLOGA TOMISLAV-RADNIK  
spacer
09. kolo - 16./17.10.2021. 22. kolo -
SLOGA KALINOVAC 2 - 1 KALINOVAC SLOGA  
MIKLINOVEC TOMISLAV-RADNIK 0 - 0 TOMISLAV-RADNIK MIKLINOVEC  
VIKTORIJA BRATSTVO 0 - 4 BRATSTVO VIKTORIJA  
DRAVA /NP/ TOMISLAV /D/ 0 - 3 TOMISLAV /D/ DRAVA /NP/  
PANONIJA MLADOST-MOLVE 1 - 2 MLADOST-MOLVE PANONIJA  
OSVIT MOČILE 0 - 1 MOČILE OSVIT  
LIPA MLADOST /S/ 2 - 0 MLADOST /S/ LIPA  
spacer
10. kolo - 23./24.10.2021. 23. kolo -
KALINOVAC MLADOST /S/   MLADOST /S/ KALINOVAC  
MOČILE LIPA   LIPA MOČILE  
MLADOST-MOLVE OSVIT   OSVIT MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV /D/ PANONIJA   PANONIJA TOMISLAV /D/  
BRATSTVO DRAVA /NP/   DRAVA /NP/ BRATSTVO  
TOMISLAV-RADNIK VIKTORIJA   VIKTORIJA TOMISLAV-RADNIK  
SLOGA MIKLINOVEC   MIKLINOVEC SLOGA  
spacer
11. kolo - 30./31.10.2021. 24. kolo -
MIKLINOVEC KALINOVAC   KALINOVAC MIKLINOVEC  
VIKTORIJA SLOGA   SLOGA VIKTORIJA  
DRAVA /NP/ TOMISLAV-RADNIK   TOMISLAV-RADNIK DRAVA /NP/  
PANONIJA BRATSTVO   BRATSTVO PANONIJA  
OSVIT TOMISLAV /D/   TOMISLAV /D/ OSVIT  
LIPA MLADOST-MOLVE   MLADOST-MOLVE LIPA  
MLADOST /S/ MOČILE   MOČILE MLADOST /S/  
spacer
12. kolo - 06./07.11.2021. 25. kolo -
KALINOVAC MOČILE   MOČILE KALINOVAC  
MLADOST-MOLVE MLADOST /S/   MLADOST /S/ MLADOST-MOLVE  
TOMISLAV /D/ LIPA   LIPA TOMISLAV /D/  
BRATSTVO OSVIT   OSVIT BRATSTVO  
TOMISLAV-RADNIK PANONIJA   PANONIJA TOMISLAV-RADNIK  
SLOGA DRAVA /NP/   DRAVA /NP/ SLOGA  
MIKLINOVEC VIKTORIJA   VIKTORIJA MIKLINOVEC  
spacer
13. kolo - 13./14.11.2021. 26. kolo -
VIKTORIJA KALINOVAC   KALINOVAC VIKTORIJA  
DRAVA /NP/ MIKLINOVEC   MIKLINOVEC DRAVA /NP/  
PANONIJA SLOGA   SLOGA PANONIJA  
OSVIT TOMISLAV-RADNIK   TOMISLAV-RADNIK OSVIT  
LIPA BRATSTVO   BRATSTVO LIPA  
MLADOST /S/ TOMISLAV /D/   TOMISLAV /D/ MLADOST /S/  
MOČILE MLADOST-MOLVE   MLADOST-MOLVE MOČILE  
spacer
spacer

 

 
1ZNL
1ZNL
2ZNL
3ZNL
4ZNL

LIGEMLADIH
VETERANI

RASPOREDI

pdf

1. ŽNL

pdf

2. ŽNL

pdf

3. ŽNL

pdf

4. ŽNL

pdf

1 ŽNL - Veterani

pdf

2 ŽNL - Veterani

pdf

PIONIRI

pdf

JUNIORI

 

© 2009.-2017. Nogometni savez Koprivničko-križevačke županije, Sva prava pridržana.

.